GNU MediaGoblin - en to sk translation catalogue (158 entries)

en: %(username)s's media
sk: Výtvory, ktoré vlastní %(username)s

en: %(username)s's profile
sk: Profil, ktorý vlastní %(username)s

en: + Add media
sk: + Pridať výtvor

en: <a class="button_action_highlight" href="%(register_url)s">Create an account at this site</a>
            or
            <a class="button_action" href="http://wiki.mediagoblin.org/HackingHowto">Set up MediaGoblin on your own server</a>
sk: <a class="button_action_highlight" href="%(register_url)s">Vytvoriť účet na tejto stránke</a>
            alebo
            <a class="button_action" href="http://wiki.mediagoblin.org/HackingHowto">Založiť MediaGoblin na vlastnom serveri</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
sk: Výtvory, ktoré vlastní <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <h3>Added on</h3>
          <p>%(date)s</p>
sk: <h3>Pridané</h3>
          <p>%(date)s</p>

en: Account settings saved
sk: Nastavenia účtu uložené

en: Add
sk: Pridať

en: Add a comment
sk: Pridaj komentár

en: Add attachment
sk: Pridať prílohu

en: Add media
sk: Pridať výtvor

en: Add this comment
sk: Pridať tento komentár

en: Add your media
sk: Pridaj svoj výtvor

en: All rights reserved
sk: Všetky práva vyhradené

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
sk: Takmer hotovo! Ešte ti musí byť aktivovaný účet.

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
sk: E-mailová správa s inštrukciami pre zmenu tvojho hesla bola odoslaná.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
sk: E-mailová správa s popisom ako to spraviť, by mal zanedlho doraziť.

en: An entry with that slug already exists for this user.
sk: Položku s rovnakou unikátnou časťou adresy už niekde máš.

en: Atom feed
sk: Čítačka Atom

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot link theme... no theme set
sk: Nemôžem priradiť tému.. žiadny set témy

en: Change account settings
sk: Zmeniť nastavenia účtu

en: Changing %(username)s's account settings
sk: Mením nastavenia účtu používateľa %(username)s

en: Could not read the image file.
sk: Nebolo možné prečítať obrazový súbor.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
sk: Nebolo ti možné zaslať e-mailovú správu ohľadom obnovy hesla, nakoľko je tvoje používateľské  meno buď neaktívne alebo e-mailová adresa účtu neoverená.

en: Couldn't find someone with that username or email.
sk: Nebolo možné nájsť nikoho s týmto používateľským menom alebo e-mailovou adresou.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create an account!
sk: Vytvoriť účet!

en: Create one here!
sk: Vytvor si jeden tu!

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete permanently
sk: Odstráň permanentne

en: Description of this work
sk: Charakteristika tohto diela

en: Don't have an account yet?
sk: Ešte nemáš účet?

en: Don't have one yet? It's easy!
sk: Ešte žiaden nemáš? Je to jednoduché!

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Editing %(media_title)s
sk: Úprava %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
sk: Úprava profilu, ktorý vlastní %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
sk: Úprava príloh pre %(media_title)s

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Email me when others comment on my media
sk: Zaslať mi e-mail, keď ostatní pridajú komentár k médiu

en: Email verification needed
sk: Potrebné overenie e-mailovej adresy

en: Enter your old password to prove you own this account.
sk: Potvrď, že vlastníš tento účet zadaním svojho starého hesla.

en: Explore
sk: Preskúmať

en: File
sk: Súbor

en: Forgot your password?
sk: Zabudnuté heslo?

en: Go to page:
sk: Prejsť na stránku:

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
sk: Tu môžeš sledovať stav médií spracovávaných na tejto inštancii.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
sk: Miesto, kde smieš povedať čo to o sebe ostatným.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
sk: Ahoj %(username)s,
    
    pre aktiváciu tvojho GNU MediaGoblin účtu, otvor nasledujúci odkaz vo
    svojom prehliadači:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    
    to change your GNU MediaGoblin password, open the following URL in 
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
    
    If you think this is an error, just ignore this email and continue being
    a happy goblin!
sk: Ahoj %(username)s,
    
    pre zmenu svojho hesla k GNU MediaGoblin účtu, otvor nasledujúci odkaz vo svojom prehliadači:
    
    %(verification_url)s
    
    Pokiaľ si myslíš, že došlo k omylu, tak jednoducho ignoruj túto správu a buď šťastným goblinom!

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
sk: Ahoj %(username)s,
    používateľ %(comment_author)s skomentoval tvoj príspevok (%(comment_url)s) na %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
sk: Ahoj, vitaj na tejto MediaGoblin stránke!

en: However, old link directory symlink found; removed.
sk: Hoci, starý symbolický odkaz na priečinok nájdený; odstránený.

en: I am sure I want to delete this
sk: Jednoznačne to chcem odstrániť

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
sk: Pokiaľ si to ty, ale už nemáš overovaciu e-mailovú správu, tak sa môžeš <a href="%(login_url)s">prihlásiť</a> a preposlať si ju.

en: If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
sk: Ak vieš s istotou, že adresa je správna, tak najskôr bola hľadaná stánka presunutá alebo zmazaná.

en: Image for %(media_title)s
sk: Obrázok pre %(media_title)s

en: Image of 404 goblin stressing out
sk: Obrázok stresujúceho goblina pri chybovom kóde č. 404

en: In case it doesn't:
sk: V prípade, že sa tak nestalo:

en: Incorrect input
sk: Nesprávny vstup

en: Invalid file given for media type.
sk: Odovzdaný nesprávny súbor pre daný typ média.

en: Last 10 successful uploads
sk: Posledných 10 úspešných nahratí

en: License
sk: Licencia

en: Location
sk: Poloha

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Logging in failed!
sk: Prihlásenie zlyhalo!

en: Media in-processing
sk: Výtvory sa spracúvajú

en: Media processing panel
sk: Sekcia spracovania výtvorov

en: Media tagged with: %(tag_name)s
sk: Výtvory označené ako: %(tag_name)s

en: Most recent media
sk: Najčerstvejšie výtvory

en: New password
sk: Nové heslo

en: No asset directory for this theme
sk: Žiadny priečinok položiek pre túto tému

en: No failed entries!
sk: Žiadne zlé položky!

en: No media in-processing
sk: Žiadne výtvory sa nespracúvajú

en: No processed entries, yet!
sk: Zatiaľ žiadne spracované položky!

en: Old password
sk: Staré heslo

en: Older →
sk: Staršie →

en: Oops!
sk: Ajaj!

en: Oops, your comment was empty.
sk: Ajaj, tvoj komentár bol prázdny.

en: Original
sk: Originál

en: Original file
sk: Originálny súbor

en: Password
sk: Heslo

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
sk: Poháňa nás <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, súčasť projektu <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Profile changes saved
sk: Úpravy profilu uložené

en: Really delete %(title)s?
sk: Skutočne odstrániť %(title)s?

en: Recover password
sk: Obnoviť heslo

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
sk: Vydané pod <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Zdrojový kód</a> dostupný.

en: Resend verification email
sk: Opätovne zaslať overovaciu správu na e-mail

en: Resent your verification email.
sk: Opätovne zaslať overovaciu správu na e-mail.

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Send instructions
sk: Zaslať postup

en: Separate tags by commas.
sk: Oddeľ jednotlivé štítky čiarkami.

en: Set password
sk: Vlož heslo

en: Set your new password
sk: Vlož svoje nové heslo

en: Slug
sk: Unikátna časť adresy

en: Some of the files with this entry seem to be missing.  Deleting anyway.
sk: Niektoré súbory s danou položkou zrejme chýbajú..  Odstraňujem napriek tomu.

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
sk: Účet s týmto prihlasovacím menom je už registrovaný, avšak ešte stále neaktívny.

en: Sorry, I don't support that file type :(
sk: Prepáč, nepodporujem tento súborový typ =(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
sk: Prepáč, používateľ s rovnakou e-mailovou adresou už existuje.

en: Sorry, a user with that name already exists.
sk: Prepáč, rovnaké prihlasovacie meno už niekto používa.

en: Sorry, no such user found.
sk: Prepáč, zadané používateľské meno nenájdené.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
sk: Prepáč, registrácia na tejto inštancii nie je povolená.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	your web browser does not support HTML5 
    	audio.
sk: Prepáč, tento zvukový súbor nepôjde prehrať, 
    	nakoľko tvoj prehliadač nepodporuje HTML5 
    	audio.

en: Sorry, this video will not work because 
    	    your web browser does not support HTML5 
    	    video.
sk: Prepáč, toto video nepôjde prehrať 
    <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>    tvoj webový prehliadač nepodporuje HTML5 
    <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>    video.

en: Tagged with
sk: Označené ako

en: Tags
sk: Značky

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
sk: Výtvor nebol odstránený, nakoľko chýbalo tvoje potvrdenie.

en: The slug can't be empty
sk: Unikátna časť adresy nesmie byť prázdna

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
sk: Titulná časť adresy tohto výtvoru. Väčšinou nie je potrebná zmena.

en: The verification key or user id is incorrect
sk: Nesprávny overovací kľúč alebo používateľský identifikátor

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!
sk: Na danej adrese sa stránka zrejme nenachádza. Prepáč!

en: There doesn't seem to be any media here yet...
sk: Najskôr sa tu ešte nenachádzajú žiadne výtvory...

en: These uploads failed to process:
sk: Nasledovné nahratia neprešli spracovaním:

en: This address contains errors
sk: Adresa obsahuje chyby

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
sk: Všetky tvoje výtvory sa objavia práve tu, ale zatiaľ nemáš nič pridané.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
sk: Táto stránka používa <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, výnimočne skvelý kus softvéru na hostovanie médií.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
sk: Dotyčný používateľ ešte nevyplnil svoj profil (zatiaľ).

en: Title
sk: Nadpis

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
sk: Pre umiestnenie vlastných médií, pridanie komentárov a viac, sa môžeš prihlásiť so svojim MediaGoblin účtom.

en: Username
sk: Prihlasovacie meno

en: Username or email
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Verify your email!
sk: Over si e-mailovú adresu!

en: Video transcoding failed
sk: Konvertovanie videa zlyhalo

en: View all of %(username)s's media
sk: Zhliadnuť všetky výtvory, ktoré vlastní %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
sk: Zobraziť na <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: View your profile
sk: Zobraziť svoj profil

en: WebM file (640p; VP8/Vorbis)
sk: WebM súbor (640p; VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
sk: WebM súbor (Vorbis kodek)

en: Website
sk: Webstránka

en: Woohoo! Submitted!
sk: Juchú! Úspešne vložené!

en: Wrong password
sk: Nesprávne heslo

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
sk: Chystáš sa odstrániť výtvory niekoho iného. Dbaj na to.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
sk: Upravuješ používateľský profil. Dbaj na to.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
sk: Upravuješ médiá niekoho iného. Dbaj na to.

en: You can get a modern web browser that 
    	    can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
    	    http://getfirefox.com</a>!
sk: Môžeš získať moderný prehliadač, ktorý 
    <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>    vie prehrať toto video na <a href="http://getfirefox.com">
    <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>    http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
sk: Môžeš získať moderný prehliadač, ktorý
    	tento zvuk hravo prehrá <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
sk: Teraz sa môžeš prihlásiť so svojim novým heslom.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
sk: Tu môžeš sledovať priebeh spracovania výtvorov pre svoju galériu.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
sk: Môžeš využiť
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> pri formátovaní.

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a> for formatting.
sk: Môžeš využiť <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a> pre formátovanie.

en: You deleted the media.
sk: Výtvor bol tebou odstránený.

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
sk: Aby sme ti mohli zaslať e-mailovú správu, je potrebné byť prihláseným!

en: You must provide a file.
sk: Musíš poskytnúť súbor.

en: You've already verified your email address!
sk: Tvoja e-mailová adresa už bola raz overená!

en: Your comment has been posted!
sk: Tvoj komentár bol zaslaný!

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
sk: Tvoja e-mailová adresa bola úspešne overená. Môžeš sa hneď prihlásiť, upraviť  svoj profil a vkladať výtvory!

en: Your last 10 successful uploads
sk: Tvojich 10 posledných úspešných nahratí

en: at
sk: o

en: commented on your post
sk: skomentoval tvoj príspevok

en: feed icon
sk: ikona čítačky

en: newer
sk: novšie

en: older
sk: staršie

en: ← Newer
sk: ← Novšie

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
sk: ❖ Prezeranie výtvorov podľa <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
