GNU MediaGoblin - en to sk translation catalogue (228 entries)

en: "%s" added to collection "%s"
sk: "%s pridané do kolekcie "%s"

en: "%s" already in collection "%s"
sk: "%s" sa už nachádza v kolekcii "%s"

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
sk: %(collection_title)s (kolekcia používateľa %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
sk: %(collection_title)s od <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(username)s's collections
sk: Kolekcie používateľa %(username)s

en: %(username)s's media
sk: Výtvory, ktoré vlastní %(username)s

en: %(username)s's profile
sk: Profil, ktorý vlastní %(username)s

en: (remove)
sk: (odstrániť)

en: -- Select --
sk: -- Vybrať --

en: <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>'s account
sk: Účet používateľa <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
sk: Kolekcie používateľa <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
sk: Výtvory, ktoré vlastní <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media with tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>
sk: Výtvory používateľa <a href="%(user_url)s">%(username)s</a> zo štítkom <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>

en: <strong>Confidential</strong> - The client can
                    make requests to the GNU MediaGoblin instance that can not be
                    intercepted by the user agent (e.g. server-side client).<br />
                    <strong>Public</strong> - The client can't make confidential
                    requests to the GNU MediaGoblin instance (e.g. client-side
                    JavaScript client).
sk: <strong>Dôverné</strong> - Klient môže
    vytvárať požiadavky na inštanciu GNU MediaGoblin, ktoré nemôžu byť
    zachytené používateľským agentom (napr. klient na strane servera).<br />
    <strong>Verejné</strong> - Klient nemôže vytvárať dôverné
    požiadavky voči GNU MediaGoblin inštancii (napr. JavaScript-ový klient
     na klientskej strane).

en: A collection with that slug already exists for this user.
sk: Kolekcia s týmto štítkom už máš.

en: Account settings saved
sk: Nastavenia účtu uložené

en: Add
sk: Pridať

en: Add a collection
sk: Pridať kolekciu

en: Add a comment
sk: Pridať komentár

en: Add a new collection
sk: Pridať novú kolekciu

en: Add attachment
sk: Pridať prílohu

en: Add media
sk: Pridať výtvor

en: Add this comment
sk: Pridať tento komentár

en: Add to a collection
sk: Pridať do kolekcie

en: Add your media
sk: Pridaj svoj výtvor

en: Add “%(media_title)s” to a collection
sk: Pridať “%(media_title)s” do kolekcie

en: All rights reserved
sk: Všetky práva vyhradené

en: Allow
sk: Povoliť

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
sk: Takmer hotovo! Ešte je potrebné aktivovať tvoj účet.

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
sk: E-mailová správa z inštrukciami na zmenu tvojho hesla bola zaslaná.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
sk: E-mail z inštrukciami ako na to by ti mal doraziť každú chvíľu.

en: An entry with that slug already exists for this user.
sk: Položku s rovnakou unikátnou časťou adresy už niekde máš.

en: An error occured
sk: Vyskytla sa chyba

en: Atom feed
sk: Atom čítačka

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Browse collections
sk: Prehliadať kolekcie

en: CSRF cookie not present. This is most likely the result of a cookie blocker or somesuch.<br/>Make sure to permit the settings of cookies for this domain.
sk: CSRF "cookie" neprítomný. Toto vidíš najskôr ako výsledok blokovania "cookie" súborov a pod.<br/>Uisti sa, že máš povolené ukladanie "cookies" pre danú doménu.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot link theme... no theme set
sk: Nemožno pripojiť tému... téma nenastavená

en: Change account settings
sk: Zmeniť nastavenia účtu

en: Changing %(username)s's account settings
sk: Mením nastavenia účtu používateľa %(username)s

en: Collected in
sk: Zahrnuté

en: Collection
sk: Kolekcia

en: Collection "%s" added!
sk: Kolekcia "%s" pridaná!

en: Comment
sk: Komentár

en: Could not read the image file.
sk: Nemožno prečítať súbor obrázka.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
sk: Nebolo možné zaslať e-mail na opätovné získanie zabudnutého hesla, nakoľko tvoje používateľské meno je neaktívne, prípadne e-mailová adresa nebola úspešne overená.

en: Couldn't find someone with that username.
sk: Nemožno nájsť nikoho z daným používateľským menom.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create an account!
sk: Opret en konto!

en: Create new collection
sk: Vytvoriť novú kolekciu

en: Create one here!
sk: Vytvor si jeden tu!

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete my account
sk: Odstrániť môj účet

en: Delete permanently
sk: Odstráňiť permanentne

en: Deny
sk: Zakázať

en: Description
sk: Popis

en: Description of this collection
sk: Popis danej kolekcie

en: Description of this work
sk: Popis výtvoru

en: Don't have an account yet?
sk: Ešte stále nemáš účet?

en: Don't have one yet? It's easy!
sk: Har du ikke en endnu? Det er let!

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download model
sk: Stiahnuť model

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Editing %(collection_title)s
sk: Úprava %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
sk: Úprava %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
sk: Úprava profilu, ktorý vlastní %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
sk: Úprava príloh pre %(media_title)s

en: Email address
sk: Email adresse

en: Email me when others comment on my media
sk: Zašli mi e-mail keď ostatní okomentujú môj výtvor

en: Email verification needed
sk: Nutné overenie e-mailovej adresy

en: Enter your old password to prove you own this account.
sk: Vlož svoje staré heslo na dôkaz toho, že vlastníš daný účet.

en: Explore
sk: Preskúmať

en: File
sk: Súbor

en: File Format
sk: Súborový formát

en: Forgot your password?
sk: Zabudnuté heslo?

en: Front
sk: Čelo

en: Go to page:
sk: Prejsť na stránku:

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
sk: Tu môžeš sledovať stav médií spracovávaných na danej inštancii.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
sk: Na tomto mieste môžeš povedať o sebe ostatným.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
sk: Ahoj %(username)s,
    
    pre aktiváciu tvojho GNU MediaGoblin účtu, otvor nasledujúci odkaz vo
    svojom prehliadači:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    
    to change your GNU MediaGoblin password, open the following URL in 
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
    
    If you think this is an error, just ignore this email and continue being
    a happy goblin!
sk: Ahoj %(username)s,
    
    pre zmenu svojho hesla k GNU MediaGoblin účtu, otvor nasledujúci odkaz vo svojom prehliadači:
    
    %(verification_url)s
    
    Pokiaľ si myslíš, že došlo k omylu, tak jednoducho ignoruj túto správu a buď šťastným goblinom!

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
sk: Ahoj %(username)s,
    používateľ %(comment_author)s okmentoval tvoj príspevok (%(comment_url)s) na %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
sk: Ahoj, vitaj na tejto MediaGoblin stránke!

en: However, old link directory symlink found; removed.
sk: Odstránené; hoci bol pôvodný symbolický odkaz adresára nájdený.

en: I am sure I want to delete this
sk: Jednoznačne to chcem odstrániť

en: I am sure I want to remove this item from the collection
sk: Skutočne chcem odstrániť danú položku z kolekcie

en: If that email address (case sensitive!) is registered an email has been sent with instructions on how to change your password.
sk: Pokiaľ daná e-mailová adresa (citlivá na veľkosť písma!) je registrovaná, e-mail z inštrukciami pre zmenu tvojho hesla bol zaslaný.

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
sk: Pokiaľ si to ty, ale už nemáš uloženú kópiu overovacej správy, tak sa môžeš <a href="%(login_url)s">prihlásiť</a> a preposlať si ju.

en: Image for %(media_title)s
sk: Obrázok pre %(media_title)s

en: Image of goblin stressing out
sk: Obrázok hysterického goblina

en: In case it doesn't:
sk: V prípade, že nie:

en: Include a note
sk: Pridať poznámku

en: Invalid User name or email address.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo e-mailová adresa.

en: Invalid file given for media type.
sk: Nesprávny typ súboru pre dané médium.

en: Last 10 successful uploads
sk: Posledných 10 úspešných nahratí

en: License
sk: Licencia

en: License preference
sk: Preferencia licencie

en: Location
sk: Poloha

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Logging in failed!
sk: Prihlásenie zlyhalo!

en: Media in-processing
sk: Výtvory sa spracúvajú

en: Media processing panel
sk: Sekcia spracovania výtvorov

en: Media tagged with: %(tag_name)s
sk: Výtvory označené ako: %(tag_name)s

en: Most recent media
sk: Aktuálne výtvory

en: Name
sk: Meno

en: New password
sk: Nové heslo

en: No asset directory for this theme
sk: Žiadny priečinok položiek pre túto tému

en: No failed entries!
sk: Žiadne zlyhané položky!

en: No media in-processing
sk: Žiadne výtvory v procese spracovania

en: No processed entries, yet!
sk: Zatiaľ žiadne spracované položky!

en: OAuth client connections
sk: OAuth klientské spojenia

en: Object Height
sk: Výška objektu

en: Old password
sk: Staré heslo

en: Older →
sk: Staršie →

en: Oops!
sk: Hopla!

en: Oops, your comment was empty.
sk: Hopla, tvoj komentár bol prázdny.

en: Operation not allowed
sk: Nepovolená operácia

en: Original
sk: Originál

en: Original file
sk: Originálny súbor

en: Password
sk: Heslo

en: Perspective
sk: Perspektíva

en: Please check your entries and try again.
sk: Prosím skontroluj svoje položky a skús znova.

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
sk: Poháňa nás <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, súčasť projektu <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Profile changes saved
sk: Zmeny v profile uložené

en: Really delete %(title)s?
sk: Skutočne odstrániť %(title)s?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
sk: Skutočne odstrániť používateľa '%(user_name)s' a všetky pridružené výtvory/komentáre?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
sk: Skutočne odstrániť %(media_title)s z %(collection_title)s?

en: Recover password
sk: Obnoviť heslo

en: Redirect URI
sk: Presmerovacie URI

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
sk: Uvoľnené pod <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Zdrojový kód</a> plne dostupný.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Resend verification email
sk: Opätovne zaslať overovací e-mail.

en: Resent your verification email.
sk: Opätovne zaslať overovací e-mail.

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Send instructions
sk: Zaslať inštrukcie

en: Separate tags by commas.
sk: Oddeľ štítky pomocou čiarky.

en: Set password
sk: Nastav heslo

en: Set your new password
sk: Nastav svoje nové heslo

en: Side
sk: Strana

en: Slug
sk: Unikátna časť adresy

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
sk: Účet s týmto používateľským menom je už registrovaný, avšak ešte stále neaktívny.

en: Sorry Dave, I can't let you do that!</p><p>You have tried  to perform a function that you are not allowed to. Have you been trying to delete all user accounts again?
sk: Prepáč Človeče, toto nesmieš!</p><p>Práve si chcel vykonať funkciu, na ktorú nemáš oprávnenie. Opäť si sa pokúšal odstrániť všetky používateľské účty?

en: Sorry, I don't support that file type :(
sk: Prepáč, nepodporujem tento typ súborov =(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
sk: Prepáč, rovnaká e-mailová adresa už bola použitá na vytvorenie účtu.

en: Sorry, a user with that name already exists.
sk: Prepáč, rovnaké používateľské meno už existuje.

en: Sorry, no such user found.
sk: Prepáč, daný používateľ nenájdený.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
sk: Prepáč, registrácia na danej inštancii nie je povolená.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	your web browser does not support HTML5 
    	audio.
sk: Prepáč, tento zvukový súbor nepôjde prehrať, 
    	nakoľko tvoj prehliadač nepodporuje HTML5 
    	audio.

en: Sorry, this video will not work because
          your web browser does not support HTML5 
          video.
sk: Prepáč, tento video súbor nepôjde prehrať, 
    	nakoľko tvoj prehliadač nepodporuje HTML5 
    	video.

en: Tagged with
sk: Označené ako

en: Tags
sk: Štítky

en: The client {0} has been registered!
sk: Klient {0} bol registrovaný!

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
sk: Kolekcia nebola odstránená, nakoľko políčko potrvdenia nebolo označené.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
sk: Položka nebola odstránená, nakoľko políčko potvrdenia nebolo označné.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
sk: Výtvor nebol odstránený, nakoľko chýbalo tvoje potvrdenie.

en: The name of the OAuth client
sk: Meno v rámci OAuth klienta

en: The redirect URI for the applications, this field
                is <strong>required</strong> for public clients.
sk: Presmerovacie URI pre aplikácie, toto pole
    je <strong>požadované</strong> pre verejných klientov.

en: The slug can't be empty
sk: Unikátna časť adresy nesmie byť prázdna

en: The title can't be empty
sk: Titulok nesmie byť prázdny.

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
sk: Titulná časť adresy danej kolekcie. Zmena poľa nepovinná.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
sk: Titulná časť adresy daného média. Zmena poľa nepovinná.

en: The verification key or user id is incorrect
sk: Overovací kľúč, prípadne používateľské meno je nesprávne.

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!</p><p>If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
sk: Zdá sa, že na tejto adrese sa nič nenachádza. Prepáč!</p><p>Pokiaľ si si istý, že adresa je správna, možno bola hľadaná stránka presunutá, respektíve odstránená.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
sk: Pravdepodobne sa tu nenachádzajú žiadne výtvory...

en: These uploads failed to process:
sk: Nasledovné nahratia neprešli spracovaním:

en: This address contains errors
sk: Daná adresa obsahuje chybu

en: This field does not take email addresses.
sk: Toto pole neakceptuje e-mailové adresy.

en: This field is required for public clients
sk: Dané pole je požadované pre verejných klientov.

en: This field requires an email address.
sk: Toto pole vyžaduje e-mailovú adresu.

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
sk: Všetky tvoje výtvory sa objavia práve tu, zatiaľ však nemáš nič pridané.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
sk: Táto stránka používa <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, výnimočne skvelý kus softvéru na hostovanie médií.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
sk: Dotyčný používateľ (zatiaľ) nevyplnil svoj profil.

en: This will be visible to users allowing your
                    application to authenticate as them.
sk: Toto bude viditeľné pre používateľov,
     ktorí sa môžu identifikovať cez tvoju aplikáciu.

en: This will be your default license on upload forms.
sk: Nasledovná licencia bude použitá ako východzia pre všetky tvoje výtvory.

en: Title
sk: Titulok

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
sk: Pre pridanie vlastných výtvorov, komentárov a viac.. sa prihlás zo svojim MediaGoblin účtom.

en: Toggle Rotate
sk: Zapnúť rotáciu

en: Top
sk: Vrch

en: Type
sk: Typ

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username or email
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Verify your email!
sk: Over si e-mailovú adresu!

en: Video transcoding failed
sk: Konvertovanie videa zlyhalo

en: View all of %(username)s's media
sk: Zobraziť všetky výtvory, ktoré vlastní %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
sk: Zobraziť na <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: WebM file (640p; VP8/Vorbis)
sk: WebM súbor (640p; VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
sk: WebM súbor (Vorbis kodek)

en: Website
sk: Webstránka

en: Woohoo! Submitted!
sk: Skvelé! Pridané!

en: Wrong password
sk: Nesprávne heslo

en: Yes, really delete my account
sk: Áno, skutočne odstrániť môj účet

en: You added the attachment %s!
sk: Príloha %s pridaná!

en: You already have a collection called "%s"!
sk: Už máš kolekciu nazvanú ako "%s"!

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
sk: Chystáš sa odstrániť položku z kolekcie iného používateľa. Pristupuj zodpovedne.

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
sk: Chystáš sa odstrániť kolekciu iného používateľa. Pristupuj zodpovedne.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
sk: Chystáš sa odstrániť výtvory niekoho iného. Pristupuj zodpovedne.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
sk: Upravuješ profil iného používateľa. Pristupuj zodpovedne.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
sk: Upravuješ kolekciu iného používateľa. Pristupuj zodpovedne.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
sk: Upravuješ výtvory iného používateľa. Pristupuj zodpovedne.

en: You can get a modern web browser that 
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
sk: Môžeš získať moderný prehliadač, ktorý
    	tento zvuk hravo prehrá <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
          can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!
sk: Môžeš získať moderný prehliadač, ktorý
    	tento video súbor hravo prehrá na <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
sk: Už môžeš použiť nové heslo pri prihlasovaní.

en: You can only edit your own profile.
sk: Môžeš upravovať iba svoj vlastný profil.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
sk: Tu môžeš sledovať priebeh spracovania výtvorov pre svoju galériu.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
sk: Môžeš využiť
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> pre formátovanie príspevku.

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a> for formatting.
sk: Môžeš využiť <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a> pre formátovanie príspevku.

en: You deleted the collection "%s"
sk: Kolekcia "%s"  bola úspešne odstránená.

en: You deleted the item from the collection.
sk: Položka bola z kolekcie odstránená.

en: You deleted the media.
sk: Výtvor bol tebou odstránený.

en: You have to select or add a collection
sk: Musíš vybrať, prípadne pridať kolekciu

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
sk: Je potrebné prihlásiť sa, aby sme vedeli kam máme e-mail zaslať!

en: You must provide a file.
sk: Musíš poskytnúť súbor.

en: You need to confirm the deletion of your account.
sk: Potrebuješ potvrdiť odstránenie svojho účtu.

en: You've already verified your email address!
sk: Už máš overenú e-mailovú adresu!

en: Your OAuth clients
sk: Tvoji autorizovaní OAuth klienti

en: Your comment has been posted!
sk: Tvoj komentár bol pridaný!

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
sk: Tvoja e-mailová adresa bola overená. Teraz sa môžeš prihlásiť, upravovať profil a vkladať výtvory!

en: Your last 10 successful uploads
sk: Tvojich 10 posledných úspešných nahratí

en: commented on your post
sk: okmentoval tvoj príspevok

en: feed icon
sk: ikona čítačky

en: log out
sk: odhlásiť sa

en: newer
sk: novšie

en: older
sk: staršie

en: ← Newer
sk: ← Novšie

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
sk: ❖ Prehliadanie výtvorov od <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
