GNU MediaGoblin - en to pl translation catalogue (245 entries)

en: "%s" added to collection "%s"
pl: "%s" dodano do kolekcji "%s"

en: "%s" already in collection "%s"
pl: "%s" już obecne w kolekcji "%s"

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
pl: %(collection_title)s (kolekcja użytkownika %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
pl: %(collection_title)s użytkownika <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(formatted_time)s ago
pl: %(formatted_time)s temu

en: %(username)s's collections
pl: kolekcja użytkownika %(username)s

en: %(username)s's media
pl: Media użytkownika %(username)s

en: %(username)s's profile
pl: Profil użytkownika %(username)s

en: (remove)
pl: (usuń)

en: -- Select --
pl: -- wybierz --

en: <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>'s account
pl: konto <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
pl: kolekcje użytkownika <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
pl: media użytkownika <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media with tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>
pl: pliki użytkownika <a href="%(user_url)s">%(username)s</a> z tagiem <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>

en: <strong>Confidential</strong> - The client can
                    make requests to the GNU MediaGoblin instance that can not be
                    intercepted by the user agent (e.g. server-side client).<br />
                    <strong>Public</strong> - The client can't make confidential
                    requests to the GNU MediaGoblin instance (e.g. client-side
                    JavaScript client).
pl: <strong>Confidential</strong> - Klient może wysyłać żądania
                    do instancji GNU MediaGoblin, która nie może zostać
                    przechwycona przez agenta (np. klient po stronie serwera).<br />
                    <strong>Public</strong> -  Klient nie może wysyłać poufnych
                    żądań do instakcji GNU MediaGoblin (np. skrypt JavaScript
                     po stronie klienta).

en: A collection with that slug already exists for this user.
pl: Kolekcja tego użytkownika z takim slugiem już istnieje.

en: Account settings saved
pl: Zapisano ustawienia konta

en: Add
pl: Dodaj

en: Add a collection
pl: Dodaj kolekcję

en: Add a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add a new collection
pl: Dodaj nową kolekcję

en: Add attachment
pl: Dodaj załącznik

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Add this comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add to a collection
pl: Dodaj do kolekcji

en: Add your media
pl: Dodaj swoje media

en: Add “%(media_title)s” to a collection
pl: Dodaj “%(media_title)s” do kolekcji

en: Added
pl: Dodano

en: All rights reserved
pl: Wszystkie prawa zastrzeżone

en: Allow
pl: Zezwól

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
pl: Prawie gotowe! Twoje konto oczekuje na aktywację.

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
pl: Wysłano e-mail z instrukcjami jak zmienić hasło.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
pl: Za kilka chwil powinieneś otrzymać e-mail z instrukcjami jak to zrobić.

en: An entry with that slug already exists for this user.
pl: Adres z tym slugiem dla tego użytkownika już istnieje.

en: An error occured
pl: Wystąpił błąd

en: Atom feed
pl: Kanał Atom

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Bio
pl: Biogram

en: Browse collections
pl: Przeglądaj kolekcje

en: CSRF cookie not present. This is most likely the result of a cookie blocker or somesuch.<br/>Make sure to permit the settings of cookies for this domain.
pl: Ciasteczko CSFR nie jest dostępne. Najprawdopodobniej stosujesz jakąś formę blokowania ciasteczek.<br/>Upewnij się, że nasz serwer może zakładać ciasteczka w twojej przeglądarce.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot link theme... no theme set
pl: Nie można podlinkować motywu... nie wybrano motywu

en: Change account settings
pl: Zmień ustawienia konta

en: Changing %(username)s's account settings
pl: Zmiana ustawień konta %(username)s

en: Changing %(username)s's password
pl: Zmieniam hasło użytkownika %(username)s

en: Collected in
pl: Znajduje się w kolekcji

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Collection "%s" added!
pl: Kolekcja "%s" została dodana!

en: Comment
pl: Komentarz

en: Could not link "%s": %s exists and is not a symlink
pl: Nie mogę zrobić odnośnika "%s": %s istnieje i nie jest odnośnikiem

en: Could not read the image file.
pl: Nie udało się odczytać pliku grafiki.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
pl: Nie udało się wysłać e-maila w celu odzyskania hasła, ponieważ twoje konto jest nieaktywne lub twój adres e-mail nie został zweryfikowany.

en: Couldn't find someone with that username.
pl: Nie potrafię znaleźć nikogo o tej nazwie użytkownika.

en: Create
pl: Utwórz

en: Create an account!
pl: Utwórz konto!

en: Create new collection
pl: Utwórz nową kolekcję

en: Create one here!
pl: Utwórz je tutaj!

en: Created
pl: Utworzono

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete my account
pl: Usuń moje konto

en: Delete permanently
pl: Usuń na stałe

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Description
pl: Opis

en: Description of this collection
pl: Opis tej kolekcji

en: Description of this work
pl: Opis tej pracy

en: Don't have an account yet?
pl: Nie masz jeszcze konta?

en: Don't have one yet? It's easy!
pl: Jeszcze go nie masz? To proste!

en: Download
pl: Pobierz

en: Download model
pl: Pobierz model

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Editing %(collection_title)s
pl: Edycja %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
pl: Edytowanie %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
pl: Edycja profilu %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
pl: Edycja załączników do %(media_title)s

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email me when others comment on my media
pl: Powiadamiaj mnie e-mailem o komentarzach do moich mediów

en: Email verification needed
pl: Wymagana weryfikacja adresu e-mail.

en: Enter your old password to prove you own this account.
pl: Wprowadź swoje stare hasło aby udowodnić, że to twoje konto.

en: Explore
pl: Odkrywaj

en: File
pl: Plik

en: File Format
pl: Format pliku

en: Forgot your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Front
pl: Początek

en: Go to page:
pl: Idź do strony:

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
pl: Tu możesz śledzić stan przetwarzania mediów na tym serwerze.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
pl: W tym miejscu można się przedstawić innym.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
pl: Cześć %(username)s,
    
    aby aktywować twoje konto GNU MediaGoblin, otwórz następującą stronę w swojej przeglądarce:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    
    to change your GNU MediaGoblin password, open the following URL in 
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
    
    If you think this is an error, just ignore this email and continue being
    a happy goblin!
pl: Cześć %(username)s,
    
    aby zmienić twoje hasło dla GNU MediaGoblin, otwórz następującą stronę w swojej przeglądarce:
    
    %(verification_url)s
    
    Jeśli sądzisz, że to pomyłka, po prostu zignoruj tę wiadomość i bądź nadal szczęśliwym goblinem!

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
pl: Witaj %(username)s,
    %(comment_author)s skomentował twój wpis (%(comment_url)s) na %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
pl: Cześć, witaj na stronie MediaGoblin!

en: However, old link directory symlink found; removed.
pl: Znaleziono stary odnośnik symboliczny do katalogu; usunięto.

en: I am sure I want to delete this
pl: Na pewno chcę to usunąć

en: I am sure I want to remove this item from the collection
pl: Na pewno chcę usunąć ten element z kolekcji

en: If that email address (case sensitive!) is registered an email has been sent with instructions on how to change your password.
pl: Jeśli ten adres poczty elektronicznej istnieje (uwzględniając wielkość liter!), wysłano na niego list z instrukcją, w jaki sposób możesz zmienić swoje hasło.

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
pl: Jeśli jesteś tą osobą, ale zgubiłeś swój e-mail weryfikujący, to możesz się <a href="%(login_url)s">zalogować</a> i wysłać go ponownie.

en: Image for %(media_title)s
pl: Grafika dla %(media_title)s

en: Image of goblin stressing out
pl: Grafika zestresowanego goblina

en: In case it doesn't:
pl: Jeśli nie nadejdzie:

en: Include a note
pl: Dodaj notatkę

en: Invalid User name or email address.
pl: Nieprawidłowa nazwa konta albo niewłaściwy adres poczty elektronicznej.

en: Invalid file given for media type.
pl: Niewłaściwy plik dla tego rodzaju mediów.

en: Last 10 successful uploads
pl: Ostatnie 10 udanych wysyłek

en: License
pl: Licencja

en: License preference
pl: Ulubiona licencja

en: Location
pl: Położenie

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Logging in failed!
pl: Logowanie nie powiodło się!

en: Media in-processing
pl: Przetwarzane media

en: Media processing panel
pl: Panel przetwarzania mediów

en: Media tagged with: %(tag_name)s
pl: Media ze znacznikami: %(tag_name)s

en: MediaGoblin logo
pl: Logo MediaGoblin

en: Most recent media
pl: Najnowsze media

en: Name
pl: Nazwa

en: New password
pl: Nowe hasło

en: No asset directory for this theme
pl: Brak katalogu danych dla tego motywu

en: No failed entries!
pl: Brak nieprzetworzonych wpisów!

en: No media in-processing
pl: Żadne media nie są obecnie przetwarzane

en: No processed entries, yet!
pl: Na razie nie przetworzono żadnego wpisu!

en: OAuth client connections
pl: Połączenia do OAuth

en: Object Height
pl: Wysokość obiektu

en: Old link found for "%s"; removing.
pl: Znaleziono stary odnośnik dla "%s"; usuwam.

en: Old password
pl: Stare hasło

en: Older →
pl: Starsze →

en: Oops!
pl: Ups!

en: Oops, your comment was empty.
pl: Ups, twój komentarz nie zawierał treści.

en: Operation not allowed
pl: Operacja niedozwolona

en: Original
pl: Oryginał

en: Original file
pl: Oryginalny plik

en: PDF file
pl: Plik PDF

en: Password
pl: Hasło

en: Perspective
pl: Perspektywa

en: Please check your entries and try again.
pl: Sprawdź swoje wpisy i spróbuj ponownie.

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
pl: Napędzane przez oprogramowanie <a href="http://mediagoblin.org/" title='w wersji  %(version)s'>MediaGoblin</a>, będące częścią projektu <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Profile changes saved
pl: Zapisano zmiany profilu

en: Really delete %(title)s?
pl: Na pewno usunąć %(title)s?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
pl: Czy naprawdę skasować użytkownika '%(user_name)s' oraz usunąć wszystkie jego pliki i komentarze?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
pl: Na pewno usunąć %(media_title)s z %(collection_title)s?

en: Recover password
pl: Odtwórz hasło

en: Redirect URI
pl: Przekierowanie URI

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
pl: Opublikowane na licencji <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. Dostępny jest <a href="%(source_link)s">kod źródłowy</a>.

en: Remove
pl: Usuń

en: Resend verification email
pl: Wyślij ponownie e-mail weryfikujący

en: Resent your verification email.
pl: Wyślij ponownie e-mail weryfikujący.

en: Save
pl: Zachowaj

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Send instructions
pl: Wyślij instrukcje

en: Separate tags by commas.
pl: Rozdzielaj znaczniki przecinkami.

en: Set password
pl: Podaj hasło

en: Set your new password
pl: Podaj swoje nowe hasło

en: Side
pl: Krawędź

en: Skipping "%s"; already set up.
pl: Opuszczam "%s"; już jest gotowe.

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
pl: Ktoś zarejestrował konto o tej nazwie, ale nadal oczekuje ono na aktywację.

en: Sorry Dave, I can't let you do that!</p><p>You have tried  to perform a function that you are not allowed to. Have you been trying to delete all user accounts again?
pl: Misiaczku, nie możesz tego uczynić!</p><p>Próbowałeś wykonać działanie, do którego nie masz uprawnień. Czy naprawdę chciałeś skasować znowu wszystkie konta?

en: Sorry, I don't support that file type :(
pl: NIestety, nie obsługujemy tego typu plików :-(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
pl: Niestety użytkownik z tym adresem e-mail już istnieje.

en: Sorry, a user with that name already exists.
pl: Niestety użytkownik o takiej nazwie już istnieje.

en: Sorry, comments are disabled.
pl: Komentowanie jest wyłączone.

en: Sorry, no such user found.
pl: Niestety, nie znaleziono takiego użytkownika.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
pl: Niestety rejestracja w tym serwisie jest wyłączona.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	your web browser does not support HTML5 
    	audio.
pl: Niestety, ten plik dźwiękowy nie zostanie odtworzony, 
    	ponieważ ta przeglądarka nie obsługuje znaczników  
    	dźwięku w HTML5.

en: Sorry, this video will not work because
          your web browser does not support HTML5 
          video.
pl: Niestety ten materiał nie będzie widoczny⏎, ponieważ twoja przeglądarka nie⏎ osbługuje formatu HTML5.

en: Tagged with
pl: Znaczniki:

en: Tags
pl: Znaczniki

en: The client {0} has been registered!
pl: Klient {0} został zarejestrowany!

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
pl: Ta kolekcja nie została usunięta, ponieważ nie zaznaczono, że jesteś pewien.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
pl: Ten element nie został usunięty, ponieważ nie zaznaczono, że jesteś pewien.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
pl: Media nie zostały usunięte ponieważ nie potwierdziłeś, że jesteś pewien.

en: The name of the OAuth client
pl: Nazwa klienta OAuth

en: The redirect URI for the applications, this field
                is <strong>required</strong> for public clients.
pl: Przekierowanie URI dla aplikacji, to pole
                jest <strong>wymagane</strong> dla publicznych klientów.

en: The slug can't be empty
pl: Slug nie może być pusty

en: The title can't be empty
pl: Tytuł nie może być pusty

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
pl: Część adresu zawierająca tytuł. Zwykle nie musisz tego zmieniać.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
pl: Fragment adresu mediów zawierający tytuł. Zwykle nie ma potrzeby aby go zmieniać.

en: The verification key or user id is incorrect
pl: Nieprawidłowy klucz weryfikacji lub identyfikator użytkownika.

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!</p><p>If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
pl: Wygląda na to, że nic tutaj nie ma!</p><p>Jeśli jesteś pewny, że adres jest prawidłowy, być może strona została skasowana lub przeniesiona.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
pl: Tu nie ma jeszcze żadnych mediów...

en: These uploads failed to process:
pl: NIe udało się przesłać tych plików:

en: This address contains errors
pl: Ten adres zawiera błędy

en: This field does not take email addresses.
pl: Niniejsze pole nie jest przeznaczone na adres poczty elektronicznej.

en: This field is required for public clients
pl: To pole jest wymagane dla klientów publicznych

en: This field requires an email address.
pl: Niniejsze pole wymaga podania adresu poczty elektronicznej.

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
pl: Tu będą widoczne twoje media, ale na razie niczego tu jeszcze nie ma.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
pl: Ten serwis działa w oparciu o <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, świetne oprogramowanie do publikowania mediów.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
pl: Ten użytkownik nie wypełnił (jeszcze) opisu swojego profilu.

en: This will be visible to users allowing your
                    application to authenticate as them.
pl: To będzie widoczne dla użytkowników, pozwalając⏎ twojej aplikacji uwierzytelniać się jako oni.

en: This will be your default license on upload forms.
pl: To będzie twoja domyślna licencja dla wgrywanych mediów.

en: Title
pl: Tytuł

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
pl: Aby dodawać swoje pliki, komentować i wykonywać inne czynności, możesz się zalogować na swoje konto MediaGoblin.

en: Top
pl: Góra

en: Type
pl: Typ

en: Username
pl: Użytkownik

en: Username or Email
pl: Nazwa konta lub adres poczty elektronicznej

en: Username or email
pl: Użytkownik lub adres e-mail

en: Verify your email!
pl: Zweryfikuj swój adres e-mail!

en: Video transcoding failed
pl: Konwersja wideo nie powiodła się

en: View all of %(username)s's media
pl: Zobacz wszystkie media użytkownika %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
pl: Zobacz na <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: WebM file (Vorbis codec)
pl: plik WebM (kodek Vorbis)

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Woohoo! Submitted!
pl: Hura! Wysłano!

en: Wrong password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Yes, really delete my account
pl: Tak, naprawdę chcę skasować swoje konto

en: You added the attachment %s!
pl: Dodałeś załącznik %s!

en: You already have a collection called "%s"!
pl: Kolekcja "%s" już istnieje!

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
pl: Zamierzasz usunąć element z kolekcji innego użytkownika. Zachowaj ostrożność.

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
pl: Zamierzasz usunąć kolekcję innego użytkownika. Zachowaj ostrożność.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
pl: Za chwilę usuniesz media innego użytkownika. Zachowaj ostrożność.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
pl: Edytujesz profil innego użytkownika. Zachowaj ostrożność.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
pl: Edytujesz kolekcję innego użytkownika. Zachowaj ostrożność.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
pl: Edytujesz media innego użytkownika. Zachowaj ostrożność.

en: You can get a modern web browser that 
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
pl: Proszę pobrać przeglądarkę, która obsługuje  
    	dźwięk w HTML5, pod adresem <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
          can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!
pl: Możesz pobrać porządną przeglądarkę, która jest w stanie odtworzyć ten materiał filmowy, ze strony <a href="http://getfirefox.com/">⏎ http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
pl: Teraz możesz się zalogować używając nowego hasła.

en: You can only edit your own profile.
pl: Masz możliwość edycji tylko własnego profilu.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
pl: Tutaj możesz śledzić stan mediów przesyłanych do twojej galerii.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
pl: Możesz formatować tekst za pomocą składni 
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a>.

en: You deleted the collection "%s"
pl: Usunięto kolekcję "%s"

en: You deleted the item from the collection.
pl: Element został usunięty z kolekcji.

en: You deleted the media.
pl: Media zostały usunięte.

en: You have to select or add a collection
pl: Musisz wybrać lub dodać kolekcję

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
pl: Musisz się zalogować żebyśmy wiedzieli do kogo wysłać e-mail!

en: You must provide a file.
pl: Musisz podać plik.

en: You need to confirm the deletion of your account.
pl: Musisz potwierdzić, że chcesz skasować swoje konto.

en: You've already verified your email address!
pl: Twój adres e-mail już został zweryfikowany!

en: Your OAuth clients
pl: Twoi klienci OAuth

en: Your comment has been posted!
pl: Twój komentarz został opublikowany!

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
pl: Twój adres e-mail został zweryfikowany. Możesz się teraz zalogować, wypełnić opis swojego profilu i wysyłać grafiki!

en: Your last 10 successful uploads
pl: Ostatnie 10 twoich udanych wysyłek

en: Your password was changed successfully
pl: Twoje hasło zostało zmienione

en: commented on your post
pl: komentarze do twojego wpisu

en: day
pl: dzień

en: feed icon
pl: ikona kanału

en: hour
pl: godzina

en: log out
pl: wyloguj się

en: minute
pl: minuta

en: month
pl: miesiąc

en: newer
pl: nowsze

en: older
pl: starsze

en: unoconv failing to run, check log file
pl: nie dało się uruchomić unoconv, sprawdź log

en: week
pl: tydzień

en: year
pl: rok

en: ← Newer
pl: ← Nowsze

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
pl: ❖ Przeglądanie mediów użytkownika <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
