GNU MediaGoblin - en to nl translation catalogue (501 entries)

en: 
                    Comment Report #%(report_id)s
nl: 
                    Gemelde Reactie #%(report_id)s

en: 
                    Media Report #%(report_id)s
nl: 
                    Gemelde Media #%(report_id)s

en: 
                  Closed Report #%(report_id)s
nl: 
                  Afgesloten melding #%(report_id)s

en: 
                <a class="button_action" href="http://mediagoblin.readthedocs.org/">Set up MediaGoblin on your own server</a>
nl: 
                <a class="button_action" href="http://mediagoblin.readthedocs.org/">Installeer MediaGoblin op je eigen server</a>

en: 
                >Create an account at this site</a>
                or
nl: 
                >Creëer een account op deze site</a>
                of

en: 
                ❖ Published by <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>
nl: 
                ❖ gepubliceerd door <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>

en: 
              CONTENT BY
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
              HAS BEEN DELETED
nl: 
              INHOUD VAN
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
              IS VERWIJDERD

en: 
            Yes. If you would prefer, you may go to the media homepage of the piece
            of media you would like to feature or unfeature and look at the bar to
            the side of the media entry. If the piece of media has not been featured
            yet you should see a button that says "Feature". Press that button and
            the media will be featured as a Primary Feature at the top of the page.
            All other featured media entries will remain as features, but will be
            pushed further down the page.<br /><br />
    
            If you go to the media homepage of a piece of media that is currently
            featured, you will see the options "Unfeature", "Promote" and "Demote"
            where previously there was the button which said "Feature". Click
            Unfeature and that media entry will no longer be displayed on the
            front page, although you can feature it again at any point. Promote
            moves the featured media higher up on the page and makes it more
            prominent and Demote moves the featured media lower down and makes it
            less prominent.
nl: 
            Ja. als dat liever hebt, kun je naar de media hoofdpagina gaan van het
            nummer dat je wilt aanbevelen, of wat je niet langer wilt aanbevelen en
            kijk naar de balk naast de inhoud. Als het nummer nog niet is
            aanbevolen, zie je een knop met de tekst "Aanbevelen". Druk op die
            knop en het nummer wordt als een Primaire aanbeveling bovenaan
            de pagina getoond.
            Alle andere aanbevelen nummers blijven aanbevelingen, maar worden
            naar beneden gedrukt.<br /><br />
    
            Als je naar de media homepagina van een nummer dat momenteel is
            aanbevolen gaat, zie je de opties "Intrekken", "Promoveren" en
            "Demoveren" waar eerst alleen de knop "Aanbevelen" stond.
            Klik op "Intrekken" en het nummer wordt niet langer op de voorpagina 
            getoond. Je kunt het later altijd weer aanbevelen. Promoveren
            verplaatst het nummer naar boven op de pagina en Demoveren
            verplaatst het omlaag en maakt het minder prominent.

en: 
            ❖ Reported media by <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>
nl: 
            ❖ Gemelde media door <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: 
          Go to the page of the media entry you want to feature. Copy it's URL and
          then paste it into a new line in the text box above. There should be only
          one url per line. The url that you paste into the text box should be under
          the header describing how prominent a feature it will be (whether Primary,
          Secondary, or Tertiary). Once all of the media that you want to feature are
          inside the text box, click the Submit Query button, and your media should be
          displayed on the front page.
nl: 
          Ga naar de pagina van het mediabestand dat je wilt aanbevelen. Kopieer de URL en
          plak die in een nieuwe regel in het bovenstaande invulveld. Er mag maar één url in een regel staan. De url die je in het veld plakte moet staan onder de koptekst die aangeeft hoe prominent de aanbeveling is (ofwel Primair,
          Secundair, of Tertiair). Wanneer al je aanbevolen media in het invoerveld staan, druk je op de Verwerk Aanvraag knop en je media zouden moeten worden getoond op de voorpagina.

en: 
          These categories just describe how prominent a feature will be on your
          front page. Primary Features are placed at the top of the front page and are
          much larger. Next are Secondary Features, which are slightly smaller.
          Tertiary Features make up a grid at the bottom of the page.<br /><br />
    
          Primary Features also can display longer descriptions than Secondary
          Features, and Secondary Features can display longer descriptions than
          Tertiary Features.
nl: 
          Deze categorieën geven aan hoe prominent een aanbeveling op jouw voorpagina wordt getoond. Primaire Aanbevelingen worden bovenaan en groter je voorpagina getoond. Daarna komen de Secundaire aanbevelingen, iets kleiner ook.
          Tertiaure aanbevelingen worden in een tabel ondaraan de pagina getoond.<br /><br />
    
          Van Primaire aanbevelingen wordt ook meer tekst getoond dan van secundaire aanbevelingen, die weer meer tekst tonen dan de Tertiaire aanbevelingen.

en: 
          Unfeature a media by removing its line from the above textarea and then
          pressing the Submit Query button.
nl: 
          Een medium uit de aanbevelingen verwijderen gebeurt door de regel uit het bovenstaande tekstveld te verwijderen en dan
          de Verwerken Query knop in te drukken.

en: 
          When a media entry is featured, the entry's title, it's thumbnail and a
          portion of its description will be displayed on your website's front page.
          The number of characters displayed varies on the prominence of the feature.
          Primary Features display the first 512 characters of their description,
          Secondary Features display the first 256 characters of their description,
          and Tertiary Features display the first 128 characters of their description.
nl: 
          Als een nummer wordt aanbevolen, worden de titel, een miniatuurafbeelding en een deel van de omschrijving op de voorpagina van je website getoond.
          Het aantal weergegeven tekens hangt af van de prioriteit van de aanbeveling.
          Van een Primaire aanbeveling worden de eerste 512 tekens van de omschrijving getoond,
          Secundaire aanbevelingen omvatten 256 tekens van de omschrijving.
          Tertiaire aanbevelingen omvatten de eerste 128 tekens van de omschrijving.

en: 
          When copying and pasting urls into the above text box, be aware that if
          you make a typo, once you press Submit Query, your media entry will NOT be
          featured. Make sure that all your intended Media Entries are featured.
nl: 
          Let er bij knippen en plakken van url's in bovenstaande invoerveld op dat als je een typefout maakt, het nummer niet worden aanbevolen als je op Verwerk Query drukt. Zorg er voor dat de bedoelde nummer worden aanbevolen.

en: 
        Here you can look up open reports that have been filed by users.
nl: 
        Hier kun je de door gebruikers ingestuurde open meldingen zien.

en: 
        Here you can look up users in order to take punitive actions on them.
nl: 
        Hier kun je je gebruikers opzoeken om eventueel acties te ondernemen.

en: 
    Demote Feature
nl: 
    Demoveer aanbeveling

en: 
    Feature Media
nl: 
    Media aanbevelen

en: 
    Promote Feature
nl: 
    Promoveer aanbeveling

en: 
    Unfeature Media
nl: 
    Media niet meer aanbevelen

en: 
    {mod} banned user {user} {expiration_date}.
nl: 
    {mod} blokkeerde de gebruiker {user} {expiration_date}.

en: 
    {mod} deleted the comment.
nl: 
    {mod} verwijderde de reactie.

en: 
    {mod} deleted the media entry.
nl: 
    {mod} verwijderde het mediaonderwerp.

en: 
    {mod} sent a warning email to the {user}.
nl: 
    {mod} stuurde een waarschuwingsbericht naar {user}.

en: 
    {mod} took away {user}'s {privilege} privileges.
nl: 
    {mod} nam van {user} de {privilege} rechten af.

en:  No blog post yet.
nl: Nog geen blogbericht

en:  to access your account?
nl: om je account te gebruiken?

en: "%s" added to collection "%s"
nl: "%s" toegevoegd aan collectie "%s"

en: "%s" already in collection "%s"
nl: "%s" zit al in collectie "%s"

en: # of Comments Posted
nl: # geplaatste reacties

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
nl: %(collection_title)s (%(username)s's collectie)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
nl: %(collection_title)s van <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(formatted_time)s ago
nl: %(formatted_time)s geleden

en: %(username)s's Privileges
nl: %(username)s's rechten

en: %(username)s's collections
nl: %(username)s's verzamelingen

en: %(username)s's media
nl: Media van %(username)s

en: %(username)s's profile
nl: Profiel van %(username)s

en: (remove)
nl: (verwijdered)

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: -----------{display_type}-Features---------------------------
nl: -----------{display_type}-Mogelijkheden---------------------------

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
nl: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s verzamelingen

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
nl: Media van <a href="%(user_url)s"> %(username)s </a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media with tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>
nl: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media met tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>

en: <em> Go to list view </em>
nl: <em> Ga naar lijstoverzicht </em>

en: <h2>File a Report</h2>
nl: <h2>Stuur een melding in</h2>

en: <strong>Confidential</strong> - The client can
                    make requests to the GNU MediaGoblin instance that can not be
                    intercepted by the user agent (e.g. server-side client).<br />
                    <strong>Public</strong> - The client can't make confidential
                    requests to the GNU MediaGoblin instance (e.g. client-side
                    JavaScript client).
nl: <strong>Vertrouwelijk</strong> - De client kan
                    aanvragen doen bij de GNU MediaGoblin server die niet kunnen worden afgevangen door de user agent (bijv. server-side client).<br />
                    <strong>Openbaar</strong> - De client kan geen vertrouwelijke aanvragen bij de GNU MediaGoblin server maken (bijv. client-side
                    JavaScript client).

en: A collection with that slug already exists for this user.
nl: Er bestaat al een verzameling met die slug voor deze gebruiker.

en: Account settings saved
nl: Accountinstellingen opgeslagen

en: Action Taken
nl: Actie

en: Active Reports Filed
nl: Actieve ingestuurde meldingen

en: Active Reports on %(username)s
nl: Actieve meldingen voor %(username)s

en: Active Users
nl: Actieve gebruikers

en: Add
nl: Voeg toe

en: Add Blog Post
nl: Toevoegen Blogbericht

en: Add a Persona email address
nl: Voeg een Persona e-mailadres toe

en: Add a collection
nl: Voeg een collectie toe

en: Add a comment
nl: Geef een reactie

en: Add a new collection
nl: Voeg een nieuwe collectie toe

en: Add an OpenID
nl: OpenID toevoegen

en: Add attachment
nl: Voeg een bijlage toe

en: Add media
nl: Voeg media toe

en: Add new Row
nl: Voeg nieuwe rij toe

en: Add this comment
nl: Voeg dit bericht toe

en: Add to a collection
nl: Voeg toe aan collectie

en: Add your media
nl: Voeg media toe

en: Add “%(media_title)s” to a collection
nl: Voeg “%(media_title)s” toe aan collectie

en: Added
nl: Toegevoegd

en: All reports on %(username)s
nl: Alle meldingen voor %(username)s

en: All reports that %(username)s has filed
nl: Alle meldingen die %(username)s heeft ingestuurd

en: All rights reserved
nl: Alle rechten voorbehouden

en: Allow
nl: Toestaan

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
nl: Bijna klaar! Je account moet nog geactiveerd worden.

en: An acceptable processing file was not found
nl: Een acceptabel verwerkingsbestand is niet aanwezig

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
nl: Een e-mail met instructies om je wachtwoord te veranderen is verstuurd.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
nl: Een e-mail zou in een paar ogenblikken aan moeten komen met instructies hiertoe.

en: An entry with that slug already exists for this user.
nl: Er bestaat al een onderwerp met die slug voor deze gebruiker.

en: An error occured
nl: Er trad een fout op

en: Application has been deauthorized
nl: Autorisatie voor applicatie is ingetrokken

en: Applications with access to your account can:
nl: Apps met toegang tot jouw account kunnen:

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Authorization Complete
nl: Autorisatie compleet

en: Authorization Finished
nl: Autorisatie gereed

en: Authorize
nl: Autoriseer

en: Authorized:
nl: Geautoriseerd:

en: BANNED until %(expiration_date)s
nl: GEBLOKKEERD tot %(expiration_date)s

en: Bad Request
nl: Verkeerde aanvraag

en: Ban User
nl: Blokkeer gebruiker

en: Ban the user
nl: Blokkeer deze gebruiker

en: Banned Indefinitely
nl: Geblokkeerd voor onbepaalde tijd

en: Browse collections
nl: Blader door verzamelingen

en: CAUTION:
nl: WAARSCHUWING:

en: CSRF cookie not present. This is most likely the result of a cookie blocker or somesuch.<br/>Make sure to permit the settings of cookies for this domain.
nl: CSRF cookie niet aanwezig. Dit komt waarschijnlijk door een cookie blocker of iets dergelijks.<br/>Zorg ervoor dat je browser cookies van dit domein wel accepteert..

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot link theme... no theme set
nl: Kan thema niet linken... nog geen thema ingesteld

en: Change account settings
nl: Accountinstellingen aanpassen

en: Change your information
nl: Je informatie wijzigen

en: Change your password.
nl: Wijzig je wachtwoord:

en: Changing %(username)s's account settings
nl: %(username)ss accountinstellingen aanpassen

en: Changing %(username)s's email
nl: Wijzigen %(username)s's e-mailadres

en: Changing %(username)s's password
nl: Wijzigen %(username)s's wachtwoord

en: Clear empty Rows
nl: Lege rijen opschonen

en: Closed Reports
nl: Afgesloten meldingen

en: Collected in
nl: Opgenomen in

en: Collection
nl: Verzameling

en: Collection "%s" added!
nl: Verzameling "%s" toegevoegd!

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment Preview
nl: Voorbeeldreactie

en: Copying to public storage failed.
nl: Kopiëren naar openbare opslag mislukt.

en: Could not link "%s": %s exists and is not a symlink
nl: Kon "%s" niet linken: %s bestaat al en is geen symlink

en: Could not read the image file.
nl: Kon het afbeeldingsbestand niet lezen.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
nl: E-mail kon niet verstuurd worden omdat je gebruikersnaam inactief is of omdat je e-mailadres nog niet geverifieerd is.

en: Couldn't find someone with that username.
nl: Kon niemand vinden met die gebruikersnaam.

en: Create
nl: Creëer

en: Create a Blog
nl: Maak een Blog

en: Create an account!
nl: Maak een account aan!

en: Create new collection
nl: Creëer een nieuwe verzameling

en: Create one here!
nl: Maak er hier een!

en: Create/Edit a Blog
nl: Maak/bewerk een Blog

en: Create/Edit a Blog Post.
nl: Maak/bewerk een blogbericht

en: Create/Edit a blog post.
nl: Maak/bewerk een blogbericht

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Deauthorize Applications
nl: Intrekken applicatieautorisaties

en: Deauthorize applications
nl: Intrekken applicatieautorisaties

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Blog
nl: Verwijder Blog

en: Delete a Persona email address
nl: Verwijder een Persona e-mailadres

en: Delete an OpenID
nl: OpenID verwijderen

en: Delete collection %(collection_title)s
nl: Verwijder collectie %(collection_title)s

en: Delete my account
nl: Verwijder mijn account

en: Delete permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete the content
nl: Verwijder de inhoud

en: Demote
nl: Demoveren

en: Deny
nl: Verbieden

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description of Report
nl: Beschrijving van melding

en: Description of this collection
nl: Beschrijving van deze verzameling

en: Description of this work
nl: Beschrijving van dit werk

en: Do you want to authorize
nl: Sta je toegang toe

en: Don't have an account yet?
nl: Heb je nog geen account?

en: Don't have one yet? It's easy!
nl: Heb je er nog geen? Het is heel eenvoudig!

en: Don't process eagerly, pass off to celery
nl: Geen haast, rustig, dan breekt het lijntje niet

en: Edit
nl: Pas aan

en: Edit Blog
nl: Bewerk blog

en: Edit Metadata
nl: Bewerk Metadata

en: Edit profile
nl: Profiel aanpassen.

en: Editing %(collection_title)s
nl: Bewerken %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
nl: %(media_title)s aanpassen

en: Editing %(username)s's profile
nl: Het profiel aanpassen van %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
nl: Aanpassen bijlagen voor %(media_title)s

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email me when others comment on my media
nl: Notificeer me per e-mail bij reacties op mijn media

en: Email verification needed
nl: E-mailverificatie is nodig

en: Enable insite notifications about events.
nl: Activeer notificaties over gebeurtenissen op de site.

en: Enter the URL for the media to be featured
nl: Geef de URL op van de aanbevolen media

en: Enter your old password to prove you own this account.
nl: Vul je oude wachtwoord in om te bewijzen dat dit jouw account is

en: Enter your password to prove you own this account.
nl: Vul je wachtwoord in om te bewijzen dat dit jouw account is.

en: Error with media '{media_id}' value '{error_path}': {error_msg}
    Metadata was not uploaded.
nl: Fout met media '{media_id}' waarde '{error_path}': {error_msg}
    Metadata niet geüpload.

en: Explore
nl: Verkennen

en: FAIL: Local file {filename} could not be accessed.
    {filename} will not be uploaded.
nl: FOUT: Lokaal bestand {filename} kon niet worden benaderd.
    {filename} wordt niet geüpload.

en: FAIL: This file is larger than the upload limits for this site.
nl: FOUT: Dit bestand is groter dan de uploadlimiet voor deze site.

en: FAIL: This file will put this user past their upload limits.
nl: FOUT: Dit bestand laat de gebruiker voorbij de uploadlimiet gaan.

en: FAIL: This user is already past their upload limits.
nl: FOUT: Deze gebruiker is al voorbij de uploadlimiet.

en: Failure metadata
nl: Mislukken metadata

en: Feature
nl: Aanbevolen

en: Feature management panel
nl: Aanbevelingenbeheer panel

en: File
nl: Bestand

en: File Format
nl: Bestandsformaat

en: File Report
nl: Bestandsmelding

en: File at {path} not found, use -h flag for help
nl: Bestand op {path} niet gevonden, gebruik de -h flag voor hulp

en: For more information about how to properly run this
    script (and how to format the metadata csv file), read the MediaGoblin
    documentation page on command line uploading
    <http://docs.mediagoblin.org/siteadmin/commandline-upload.html>
nl: Voor meer informatie over het juist uitvoeren van dit 
    script (en het opmaken van het metadata csv bestand), lees de MediaGoblin
    documentatie over commandoregel uploaden
    <http://docs.mediagoblin.org/siteadmin/commandline-upload.html>

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Front
nl: Voorkant

en: Go to page:
nl: Ga naar pagina:

en: Granted
nl: Toegekend

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
nl: Hier kun je de status zien van de media die verwerkt worden op deze Goblin.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
nl: Hier is een plekje om anderen over jezelf te vertellen.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
nl: Hallo %(username)s , open de volgende URL in je webbrowser om je GNU MediaGoblin account te activeren: %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
nl: Hallo %(username)s,
    %(comment_author)s reageerden op je bericht (%(comment_url)s) op %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
nl: Hoi, welkom op deze MediaGoblin website!

en: Hi,
    
    We wanted to verify that you are %(username)s. If this is the case, then 
    please follow the link below to verify your new email address.
    
    %(verification_url)s
    
    If you are not %(username)s or didn't request an email change, you can ignore
    this email.
nl: Hallo,
    
    We willen verifiëren dat jij %(username)s bent. Als dat zo is, dan 
    kun je de onderstaande link volgens om je e-mailadres te verifiëren.
    
    %(verification_url)s
    
    Als je niet %(username)s bent, of geen e-mailadreswijziging aanvroeg, dan kun je dit bericht negeren.

en: Hometown
nl: Thuis

en: How does this work?
nl: Hoe werkt het?

en: How to decide what information is displayed when a media entry is
        featured?
nl: Hoe bepaal je welke informatie wordt getoond als een mediabestand is
        aanbevolen?

en: How to feature media?
nl: Hoe kun je media aanbevelen?

en: How to unfeature a piece of media?
nl: Hoe verwijder je een aanbeveling?

en: However, old link directory symlink found; removed.
nl: Maar, symlink naar oude link directory gevonden; verwijderd.

en: I am sure I want to delete this
nl: Ik weet zeker dat ik dit wil verwijderen.

en: I am sure I want to remove this item from the collection
nl: Ik weet zeker dat ik dit uit de verzameling wil verwijderen.

en: Identifier
nl: Identificatie

en: If that email address (case sensitive!) is registered an email has been sent with instructions on how to change your password.
nl: Als dat e-mailadres (hoofdlettergevoelig!) is geregistreerd, dan wordt een e-mailbericht verstuurd met instructies voor het wijzigen van je wachtwoord.

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
nl: Als jij die persoon bent, maar de verificatie e-mail verloren hebt, kunt je <a href="%(login_url)s">inloggen</a> en het nogmaals verzenden.

en: If you would like to feature a
            piece of media, go to that media entry's homepage and click the button
            that says <a class="button_action">Feature</a>.
nl: Als je een nummer wilt aanbevelen,
            ga dan naar de homepagina van dat nummer en klik op de knop  
    <a class="button_action">Aanbevelen</a>.

en: Image for %(media_title)s
nl: Afbeelding voor %(media_title)s

en: Image of goblin stressing out
nl: Afbeelding van uitgestrekte goblin

en: In case it doesn't:
nl: Zoniet:

en: Include a note
nl: Voeg een notitie toe

en: Invalid User name or email address.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Invalid file given for media type.
nl: Verkeerd bestandsformaat voor mediatype opgegeven.

en: Is there another way to manage featured media?
nl: Bestaat er een andere manier om media aan te bevelen?

en: Last 10 successful uploads
nl: Laatste 10 geslaagde uploads

en: License
nl: Licentie

en: License preference
nl: Licentievoorkeuren

en: Location
nl: Locatie

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in to create an account!
nl: Log in om een account te maken!

en: Log out
nl: Afmelden

en: Logging in failed!
nl: Inloggen is mislukt!

en: Mark all read
nl: Alles markeren als gelezen

en: Max file size: {0} mb
nl: Max bestandsgrootte: {0} mb

en: Media in-processing
nl: Media te verwerken

en: Media processing panel
nl: Mediaverwerkingspaneel

en: Media tagged with: %(tag_name)s
nl: Media met het label: %(tag_name)s

en: Message to user:
nl: Bericht aan de gebruiker:

en: Metadata for "%(media_name)s"
nl: Metadata voor "%(media_name)s"

en: Moderation powers:
nl: Moderator mogelijkheden:

en: Most recent media
nl: Nieuwste media

en: Must provide an oauth_token.
nl: Moet een oauth_token leveren.

en: Name
nl: Naam

en: Name of user these media entries belong to
nl: Gebruikersnaam van de eigenaar van deze nummers

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New email address
nl: Nieuw e-mailadres

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: No
nl: Nee

en: No OpenID service was found for %s
nl: Geen OpenID service gevonden voor %s

en: No active reports filed on %(username)s
nl: Geen actieve meldingen gedaan voor %(username)s

en: No asset directory for this theme
nl: Geen objectendirectory voor dit thema

en: No closed reports found.
nl: Geen afgesloten meldingen gevonden.

en: No failed entries!
nl: Geen fouten!

en: No media in-processing
nl: Geen media om te verwerken

en: No open reports found.
nl: Geen open meldingen gevonden.

en: No processed entries, yet!
nl: Niets verwerkt, nog niet!

en: No request token found.
nl: Geen aanvraagtoken gevonden.

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Nothing is currently featured.
nl: Momenteel is niets aanbevolen.

en: OAuth client connections
nl: OAuth client verbindingen

en: Object Height
nl: Object hoogte

en: Offender
nl: Overtreder

en: Old link found for "%s"; removing.
nl: Oude link gevonden voor "%s"; verwijderen.

en: Old password
nl: Oud wachtwoord

en: Older →
nl: Ouder →

en: Oops!
nl: Oeps!

en: Oops, your comment was empty.
nl: Oeps, je bericht was leeg.

en: OpenID was successfully removed.
nl: OpenID succesvol verwijderd.

en: Operation not allowed
nl: Actie niet toegestaan

en: Or login with OpenID!
nl: Of login met OpenID

en: Or login with Persona!
nl: Of login met Persona!

en: Or login with a password!
nl: Of login met een wachtwoord!

en: Or register with OpenID!
nl: Of registreer met een OpenID!

en: Or register with Persona!
nl: Of registreer mer Persona!

en: Original
nl: Origineel

en: Original file
nl: Origineel bestand

en: PDF file
nl: PDF bestand

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Path to the csv file containing metadata information.
nl: Pad naar het csv-bestand met metadata informatie.

en: Perspective
nl: Perspectief

en: Please check your entries and try again.
nl: Controleer de nummer en probeer het opnieuw.

en: Post new media as you
nl: Nieuwe media namens jou plaatsen

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
nl: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, een <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.

en: Primary
nl: Primair

en: Privilege
nl: Recht

en: Profile changes saved
nl: Profielaanpassingen opgeslagen

en: Promote
nl: Promoveren

en: RESOLVED
nl: OPGELOST

en: Really delete %(title)s?
nl: Zeker weten dat je %(title)s wil verwijderen?

en: Really delete collection: %(title)s?
nl: Collectie %(title)s echt verwijderen?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
nl: Echt gebruiker '%(user_name)s' en alle gerelateerde media/reacties verwijderen?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
nl: Echt %(media_title)s verwijderen uit %(collection_title)s?

en: Reason
nl: Reden

en: Reason for Reporting
nl: Aanleiding voor melding

en: Reason for failure
nl: Reden voor mislukken

en: Reason for report:
nl: Reden voor melding:

en: Recover password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
nl: Uitgegeven onder de <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>-licentie. <a href="%(source_link)s">Broncode</a> available.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove %(media_title)s from %(collection_title)s
nl: Verwijder %(media_title)s uit %(collection_title)s

en: Report
nl: Melden

en: Report #%(report_number)s
nl: Melding #%(report_number)s

en: Report ID
nl: Melding ID

en: Report management panel
nl: Meldingenbeheer panel

en: Report media
nl: Meld media

en: Report panel
nl: Meldingenpanel

en: Reported By
nl: Gemeld door

en: Reported Comment
nl: Gemelde reactie

en: Reported Content
nl: Gemelde inhoud

en: Reported Media Entry
nl: Gemelde media

en: Reported comment
nl: Gemelde reactie

en: Reporting this Comment
nl: Deze reactie wordt gemeld

en: Reporting this Media Entry
nl: Dit mediabestand wordt gemeld

en: Resend verification email
nl: Stuur de verificatie e-mail opnieuw op.

en: Resent your verification email.
nl: Verificatie e-mail opnieuw opgestuurd.

en: Resolution content:
nl: Oplossing inhoud:

en: Resolve
nl: Oplossen

en: Resolve This Report
nl: Los deze melding op

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Return to Reports Panel
nl: Terug naar Meldingenpanel

en: Return to Users Panel
nl: Terug naar gebruikerspanel

en: Save
nl: Bewaren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Secondary
nl: Secundair

en: See your information (e.g profile, media, etc...)
nl: Je informatie zien (bv. profiel, media etc.)

en: Send instructions
nl: Stuur instructies

en: Send the user a message
nl: Stuur de gebruiker een bericht

en: Separate tags by commas.
nl: Hou labels gescheiden met komma's.

en: Set password
nl: Wachtwoord opslaan

en: Set your new password
nl: Voer je nieuwe wachtwoord in

en: Side
nl: Zijkant

en: Sign in to create an account!
nl: Log in om een account te maken!

en: Silence comments
nl: Onderdruk reacties

en: Skipping "%s"; already set up.
nl: Overslaan "%s"; is al ingesteld

en: Someone has registered an account with this username, but it still has
            to be activated.
nl: Iemand heeft een account met deze gebruikersnaam gemaakt, maar die moet nog geactiveerd worden.

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
nl: Iemand heeft een account met deze gebruikersnaam gemaakt, maar hij moet nog geactiveerd worden.

en: Sorry Dave, I can't let you do that!</p><p>You have tried  to perform a function that you are not allowed to. Have you been trying to delete all user accounts again?
nl: Sorry knul, dat kan ik je niet laten doen!</p><p>Je probeerde iets te doen wat je niet mag. Probeerde je opnieuw alle accounts te verwijderen?

en: Sorry, I don't support that file type :(
nl: Sorry, dat bestandstype wordt niet ondersteunt.

en: Sorry, a user with that email address already exists.
nl: Sorry, een gebruiker met dat e-mailadres bestaat al.

en: Sorry, a user with that name already exists.
nl: Sorry, er bestaat al een gebruiker met die naam.

en: Sorry, an account is already registered to that OpenID.
nl: Sorry, er is al een account geregistreerd met die OpenID

en: Sorry, an account is already registered to that Persona email.
nl: Sorry, er is al een account geregistreerd met dat Persona e-mailadres.

en: Sorry, an account is already registered with that Persona email address.
nl: Sorry, er is al een account geregistreerd met dat Persona e-mailadrers.

en: Sorry, authentication is disabled on this instance.
nl: Sorry, authenticatie is uitgeschakeld op deze goblin.

en: Sorry, comments are disabled.
nl: Sorry, reageren is uitgeschakeld.

en: Sorry, no such report found.
nl: Sorry, geen melding gevonden.

en: Sorry, no such user found.
nl: Sorry, die gebruiker kon niet worden gevonden.

en: Sorry, no user by username '{username}' exists
nl: Sorry, er bestaat geen gebruiker met de naam '{username}'

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
nl: Sorry, registratie is uitgeschakeld op deze goblin.

en: Sorry, reporting is disabled on this instance.
nl: Sorry, rapportage is uitgeschakeld op deze goblin.

en: Sorry, the OpenID server could not be found
nl: Sorry, de OpenID server kon niet worden gevonden

en: Sorry, the file size is too big.
nl: Sorry, het bestand is te groot.

en: Sorry, this audio will not work because
    	your web browser does not support HTML5
    	audio.
nl: Sorry, dit geluidsfragment zal niet werken omdat
    	je web-browser geen HTML5 audio ondersteunt.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	  your web browser does not support HTML5 
    	  audio.
nl: Sorry, dit geluidsfragment zal niet werken omdat
    ⇥ je webbrowser geen HTML5 audio ondersteunt

en: Sorry, this video will not work because
              your web browser does not support HTML5 
              video.
nl: Sorry, deze video werkt niet omdat je
    webbrowser geen HTML5 video ondersteunt.

en: Sorry, this video will not work because
          your web browser does not support HTML5 
          video.
nl: Sorry, deze video werkt niet omdat
    je webbrowser geen HTML5 video ondersteunt.

en: Sorry, uploading this file will put you over your upload limit.
nl: Sorry, door te uploaden zou je over je uploadlimiet gaan.

en: Sorry, you have reached your upload limit.
nl: Sorry, je hebt je uploadlimiet bereikt.

en: Stay logged in
nl: Blijf ingelogd

en: Submitted
nl: Aangemeld

en: Subscribe to comments
nl: Abonneer op reacties

en: Subscribed to comments on %s!
nl: Geabonneerd op reacties op %s!

en: Successfully submitted {filename}!
    Be sure to look at the Media Processing Panel on your website to be sure it
    uploaded successfully.
nl: Succesvol aangemeld {filename}!
    Kijk in het Mediaverwerking panel op je website om te zien
    of het succesvol werd geüpload.

en: Tagged with
nl: Getagged met

en: Take away privilege
nl: Neem rechten af

en: Terms of Service
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Tertiary
nl: Tertiair

en: That OpenID is not registered to this account.
nl: Die OpenID is niet geregistreerd voor dit account.

en: That Persona email address is not registered to this account.
nl: Dat Persona e-mailadres is niet geregistreerd voor dit account.

en: The Persona email address was successfully removed.
nl: Het Persona e-mailadres is succesvol verwijderd.

en: The blog was not deleted because you have no rights.
nl: Het blog werd niet verwijderd omdat je niet de juiste rechten hebt.

en: The client {0} has been registered!
nl: De client {0} is geregistereerd!

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
nl: De collectie is niet verwijderd omdat je niet hebt aangegeven dat je het zeker weet.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
nl: Dit nummer is niet verwijderd omdat je niet hebt aangegeven dat je het zeker weet.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
nl: Deze media was niet verwijderd omdat je niet hebt aangegeven dat je het zeker weet.

en: The name of the OAuth client
nl: De naam van de OAuth client

en: The redirect URI for the applications, this field
                is <strong>required</strong> for public clients.
nl: De verwijs URI voor de applicaties, dit veld
                is <strong>verplicht</strong> voor openbare clients.

en: The request sent to the server is invalid, please double check it
nl: De aanvraag aan de server is ongeldig, controleer opnieuw

en: The slug can't be empty
nl: De slug kan niet leeg zijn

en: The title can't be empty
nl: De titel mag niet leeg zijn

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
nl: Het titelgedeelte van het adres van deze verzameling. Normaal gesproken hoef je deze niet te veranderen.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
nl: Het titelgedeelte van het adres van deze media. Normaal gesproken hoef je deze niet te veranderen.

en: The user id is incorrect.
nl: De gebruikersID is onjuist.

en: The verification key or user id is incorrect
nl: De verificatiecode of gebruikersnaam is onjuist

en: The verification key or user id is incorrect.
nl: De verificatiecode of gebruikersnaam is onjuist.

en: There are no applications authorized.
nl: Er zijn geen applicaties geautoriseerd.

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!</p><p>If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
nl: Er lijkt geen pagina aanwezig op dit adres. Sorry!</p><p>Als je zeker weet dat het adres goed is, dan is de pagina misschien verplaatst of verwijderd.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
nl: Het lijkt erop dat er nog geen media is.

en: These applications can access your GNU MediaGoblin account. Deauthorizing the
        application will prevent the application from accessing your account.
nl: Deze applicaties kunnen je GNU MediaGoblin account gebruiken.
    Deautoriseren van de applicatie betekent dat die je account niet kan gebruiken.

en: These uploads failed to process:
nl: Deze toevoegingen konden niet verwerkt worden:

en: This address contains errors
nl: Dit adres bevat fouten

en: This field does not take email addresses.
nl: Dit veld accepteert geen e-mailadressen.

en: This field is required for public clients
nl: Dit is een verplicht veld voor openbare clients

en: This field requires an email address.
nl: Dit veld vereist een e-mailadres.

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
nl: Dit is waar je nieuwe media zal verschijnen, maar het lijkt erop dat je nog niets heb toegevoegd.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
nl: Deze website draait <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, een buitengewoon goed stuk software voor mediahosting.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
nl: Deze gebruiker heeft zijn of haar profiel (nog) niet ingevuld.

en: This will be visible to users allowing your
                    application to authenticate as them.
nl: Dit is zichtbaar voor gebruikers waardoor je
                    applicatie als hen kan inloggen.

en: This will be your default license on upload forms.
nl: Dit wordt de standaardlicentie op uploadformulieren.

en: Title
nl: Titel

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
nl: Om je eigen media toe te voegen, te reageren en meer, kun je inloggen met je MediaGoblin account.

en: Top
nl: Bovenkant

en: Transcoding progress
nl: Transcoderen voortgang

en: UnBan User
nl: Deblokkeer gebruiker

en: Unfeature
nl: Intrekken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown application, not able to deauthorize
nl: Onbekende applicatie, kon autorisatie niet intrekken

en: Update Metadata
nl: Metadata bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: User management panel
nl: Gebruikersbeheer panel

en: User panel
nl: Gebruikerspanel

en: User will be banned until:
nl: De gebruiker wordt geblokkeerd tot:

en: User: %(username)s
nl: Gebruiker: %(username)s

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of email-adres

en: Username or email
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Value
nl: Waarde

en: Verification cancelled
nl: Verificatie geannuleerd

en: Verification of %s failed: %s
nl: Verificatie van %s mislukt"%s

en: Verify your email!
nl: Verifieer je e-mailadres!

en: Video transcoding failed
nl: Video transcoderen mislukt

en: View
nl: Bekijk

en: View all of %(username)s's media
nl: Bekijk alle media van %(username)s

en: View most recent media
nl: Bekijk de meest recente media

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
nl: Bekijken op <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: Warning from
nl: Waarschuwing van

en: WebM file (VP8/Vorbis)
nl: WebM bestand (VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
nl: WebM bestand (Vorbis codec)

en: What action will you take to resolve the report?
nl: Welke actie voer je uit om de melding af te handelen?

en: What is a Primary Feature? What is a Secondary Feature?
nl: Wat is een Primaire aanbeveling? Wat is een secundaire aanbeveling?

en: What privileges will you take away?
nl: Welke rechten neem je af?

en: When Joined
nl: Wanneer aangemeld

en: When Reported
nl: Wanneer gemeld

en: When submitted
nl: Wanneer toegevoegd

en: Why are you banning this User?
nl: Waarom blokkeer je deze gebruiker?

en: Why user was banned:
nl: Waarom de gebruiker werd geblokkeerd:

en: Woohoo! Submitted!
nl: Mooizo! Toegevoegd!

en: Woohoo! edited blogpost is submitted
nl: Zohee! bijgewerkt blogbericht geplaatst

en: Wrong password
nl: Verkeerd wachtwoord

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, really delete my account
nl: Ja, verwijder mijn account

en: You added the attachment %s!
nl: Je hebt bijlage %s toegevoegd!

en: You already have a collection called "%s"!
nl: Je hebt al een verzameling met de naam "%s"!

en: You are Banned.
nl: Je bent geblokkeerd.

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
nl: Je staat op het punt een nummer uit de collectie van iemand anders te verwijderen. Pas op.

en: You are about to delete another user's Blog. Proceed with caution.
nl: Je staat op het punt het Blog van iemand anders te verwijderen. Pas op.

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
nl: Je staat op het punt om de collectie van iemand anders te verwijderen. Pas op.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
nl: Je staat op het punt de media van iemand anders te verwijderen. Pas op.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
nl: U bent een gebruikersprofiel aan het aanpassen. Ga voorzichtig te werk.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
nl: Je bewerkt de verzameling van een andere gebruiker. Ga voorzichtig te werk.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
nl: U bent de media van een andere gebruiker aan het aanpassen. Ga voorzichtig te werk.

en: You are logged in as
nl: Je bent ingelogd als

en: You are no longer an active user. Please contact the system admin to reactivate your account.
nl: Je bent geen actieve gebruiker meer. Neem contact op met de beheerder om je account te heractiveren.

en: You can get a modern web browser that
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
nl: Je kunt een moderne web browser die
    	audio kan afspelen krijgen op at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
    	  can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	    http://getfirefox.com</a>!
nl: Je kunt een moderne web-browser die wel
    ⇥ audio kan afspelen vinden op <a href="http://getfirefox.com">
    ⇥ http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
              can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
              http://getfirefox.com</a>!
nl: Je kunt een moderne web browser die deze
    	video kan afspelen krijgen op at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
          can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!
nl: Je kunt een moderne webbrowser die
    deze video af kan spelen krijgen op
    <a href="http://getfirefox.com">http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
nl: Je kunt nu inloggen met je nieuwe wachtwoord.

en: You can only edit your own profile.
nl: Je kunt alleen je eigen profiel bijwerken.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
nl: Hier kun je de status zien van de media die verwerkt worden.

en: You can use
                            <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                            Markdown</a> for formatting.
nl: Je kunt
                            <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                            Markdown</a> gebruiken voor opmaak.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> for formatting.
nl: Je kunt
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> gebruiken voor opmaak.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
nl: Voor opmaak kun je <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a> gebruiken.

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> for formatting.
nl: Je kunt <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> gebruiken voor opmaak.

en: You can't delete your only OpenID URL unless you have a password set
nl: Je kunt je OpenID URL alleen verwijderen als je een wachtwoord hebt ingesteld.

en: You can't delete your only Persona email address unless you have a password set.
nl: Je kunt je Persona e-mailadres alleen verwijderen als je een wachtwoord hebt ingesteld.

en: You cannot take action against an administrator
nl: Je kunt geen actie nemen tegenover een beheerder

en: You deleted the Blog.
nl: Je hebt het blogbericht verwijderd.

en: You deleted the collection "%s"
nl: Je verwijderde collectie "%s"

en: You deleted the item from the collection.
nl: Je hebt het nummer uit de collectie verwijderd.

en: You deleted the media.
nl: Je hebt deze media verwijderd.

en: You have been banned
nl: Je bent geblokkeerd

en: You have to select or add a collection
nl: Je moet een collectie selecteren of aanmaken

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
nl: Je moet ingelogd zijn, anders weten we niet waar we de e-mail naartoe moeten sturen!

en: You must provide a file.
nl: Je moet een bestand opgeven.

en: You need to confirm the deletion of your account.
nl: Je moet het verwijderen van je account bevestigen.

en: You will not receive notifications for comments on %s.
nl: Je ontvangt geen meldingen over reacties op %s.

en: You're seeing this page because you are a user capable of
            featuring media, a regular user would see a blank page, so be sure to
            have media featured as long as your instance has the 'archivalook'
            plugin enabled. A more advanced tool to manage features can be found
            in the <a href="%(featured_media_url)s">feature management panel.</a>
nl: Je ziet deze pagina om dat je een gebruiker bent met het recht nummers aan te bevelen, een gewone gebruiker ziet alleen een blanco pagina. Dus let erop je nummer aan te bevelen zolang jouw goblin de 'archivalook'
            plugin heeft geactiveerd. Een meer geavanceerde plugin voor het aanbevelen kan worden gevonden in het <a href="%(featured_media_url)s">Aanbevelingenbeheer paneel.</a>

en: You've already verified your email address!
nl: Je hebt je e-mailadres al geverifieerd!

en: Your OAuth clients
nl: Je OAuth clients

en: Your OpenID url was saved successfully.
nl: Je OpenID URL is succesvol bewaard.

en: Your Persona email address was saved successfully.
nl: Je Persona e-mailadres is succesvol bewaard.

en: Your comment has been posted!
nl: Je bericht is geplaatst!

en: Your email address has been verified.
nl: Je e-mailadres is geverifieerd.

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
nl: Uw e-mailadres is geverifieerd. U kunt nu inloggen, uw profiel bewerken, en afbeeldingen toevoegen!

en: Your last 10 successful uploads
nl: Je 10 laatste geslaagde uploads

en: Your password was changed successfully
nl: Je wachtwoord is succesvol gewijzigd

en: an unknown application
nl: voor een onbekende app

en: commented on your post
nl: reageerde op je bericht

en: day
nl: dag

en: feed icon
nl: feed pictogram

en: hour
nl: uur

en: indefinitely
nl: onbepaalde tijd

en: log out
nl: uitloggen

en: minute
nl: minuut

en: month
nl: maand

en: newer
nl: nieuwer

en: older
nl: ouder

en: unoconv failing to run, check log file
nl: unoconv kon niet starten, controleer het logbestand

en: until %(until_when)s
nl: tot %(until_when)s

en: until {date}
nl: tot {date}

en: year
nl: jaar

en: {files_uploaded} out of {files_attempted} files successfully submitted
nl: {files_uploaded} van {files_attempted} bestanden succesvol aangemeld

en: {username} added {object}
nl: {username} voegde toe {object}

en: {username} added {object} to {target}
nl: {username} voegde {object} toe aan {target}

en: {username} authored {object}
nl: {username} bewerkte {object}

en: {username} created {object}
nl: {username} creëerde {object}

en: {username} deleted {object}
nl: {username} verwijderde {object}

en: {username} disliked {object}
nl: {username} vond {object} niet meer leuk

en: {username} favorited {object}
nl: {username} maakte {object} favoriet

en: {username} followed {object}
nl: {username} volgde {object}

en: {username} liked {object}
nl: {username} vond {object} leuk

en: {username} posted {object}
nl: {username} plaatste {object}

en: {username} posted {object} to {target}
nl: {username} plaatste {object} in {target}

en: {username} shared {object}
nl: {username} deelde {object}

en: {username} stopped following {object}
nl: {username} beëindigde volgen {object}

en: {username} tagged {object}
nl: {username} tagde {object}

en: {username} unfavorited {object}
nl: {username} verwijderde {object} als favoriet

en: {username} unliked {object}
nl: {username} vond {object} niet leuk

en: {username} unshared {object}
nl: {username} beëindigde delen {object}

en: {username} updated {object}
nl: {username} werkte {object} bij

en: ← Newer
nl: ← Nieuwer

en: ❖ Blog post by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
nl: ❖ Blogbericht door <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
nl: ❖ Blader door media van <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
