GNU MediaGoblin - en to he translation catalogue (385 entries)

en: 
                    Comment Report #%(report_id)s
he: 
                    דיווח תגובה מספר %(report_id)s

en: 
                    Media Report #%(report_id)s
he: 
                    דיווח מדיה מספר %(report_id)s

en: 
                  Closed Report #%(report_id)s
he: 
                  דיווח סגור מספר %(report_id)s

en: 
                ❖ Published by <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>
he: 
                ❖ פורסמה על ידי <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>

en: 
              CONTENT BY
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
              HAS BEEN DELETED
he: 
              תוכן מאת
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
              נמחק

en: 
            <a class="button_action" href="http://mediagoblin.readthedocs.org/">Set up MediaGoblin on your own server</a>
he: 
            <a class="button_action" href="http://mediagoblin.readthedocs.org/">התקן MediaGoblin על השרת שלך</a>

en: 
            >Create an account at this site</a>
            or
he: 
            >צור חשבון חדש באתר זה</a>
            או

en: 
            ❖ Reported media by <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>
he: 
            ❖ מדיה מדווחת של <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: 
        Here you can look up open reports that have been filed by users.
he: 
        כאן באפשרותך לבדוק דיווחים פתוחים אשר מולאו על ידי משתמשים.

en: 
        Here you can look up users in order to take punitive actions on them.
he: 
        כאן באפשרותך לחפש משתמשים כדי לנקוט בפעולות עונשיות עליהם.

en:  to access your account?
he:  לגשת אל החשבון שלך?

en: "%s" added to collection "%s"
he: "%s" התווספה אל האוסף "%s"

en: "%s" already in collection "%s"
he: "%s" כבר קיים באוסף "%s"

en: # of Comments Posted
he: מספר תגובות שפורסמו

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
he: %(collection_title)s (אוסף של %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
he: %(collection_title)s מאת <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(formatted_time)s ago
he: לפני %(formatted_time)s

en: %(username)s's collections
he: אוספים של %(username)s

en: %(username)s's media
he: המדיה של %(username)s

en: %(username)s's profile
he: הדיוקן של %(username)s

en: (remove)
he: (הסר)

en: -- Select --
he: -- בחר --

en: <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>'s account
he: החשבון של <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
he: אוספים של <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
he: המדיה של <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media with tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>
he: מדיה משתמש <a href="%(user_url)s">%(username)s</a> עם תגית <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>

en: <h2>File a Report</h2>
he: <h2>שליחת דיווח</h2>

en: <strong>Confidential</strong> - The client can
                    make requests to the GNU MediaGoblin instance that can not be
                    intercepted by the user agent (e.g. server-side client).<br />
                    <strong>Public</strong> - The client can't make confidential
                    requests to the GNU MediaGoblin instance (e.g. client-side
                    JavaScript client).
he: <strong>סודי</strong> - הלקוח יכול
                    ליצור בקשות אל שרת GNU MediaGoblin שלא יכולות להיבלם
                    על ידי user agent (למשל לקוח server-side).<br />
                    <strong>פומבי</strong> - הלקוח לא יכול ליצור בקשות
                    סודיות אל של GNU MediaGoblin (למשל לקוח
                    ‫JavaScript מתופעל client-side).

en: A collection with that slug already exists for this user.
he: אוסף עם חשופית זו כבר קיים עבור משתמש זה.

en: Account settings saved
he: הגדרות חשבון נשמרו

en: Action Taken
he: פעולה שננקטה

en: Active Reports on %(username)s
he: דיווחים פעילים על %(username)s

en: Active Users
he: משתמשים פעילים

en: Add
he: הוסף

en: Add a Persona email address
he: הוסף כתובת דוא״ל אישיות

en: Add a collection
he: הוסף אוסף

en: Add a comment
he: הוסף תגובה

en: Add a new collection
he: הוסף אוסף חדש

en: Add an OpenID
he: הוסף OpenID

en: Add attachment
he: הוספת תצריף

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Add this comment
he: הוסף את תגובה זו

en: Add to a collection
he: הוסף אל אוסף

en: Add your media
he: הוספת המדיה שלך

en: Add “%(media_title)s” to a collection
he: הוסף את “%(media_title)s” אל אוסף

en: Added
he: התווספה

en: All reports on %(username)s
he: כל הדיווחים על %(username)s

en: All reports that %(username)s has filed
he: כל הדיווחים אשר %(username)s שלח

en: All rights reserved
he: כל הזכויות שמורות

en: Allow
he: התר

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
he: כמעת סיימנו! חשבונך עדיין צריך אקטיבציה.

en: An acceptable processing file was not found
he: קובץ עיבוד קביל לא נמצא

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
he: דוא״ל נשלח בצירוף הוראות בנוגע לכיצד ניתן לשנות את סיסמתך.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
he: דוא״ל צפוי להגיע בעוד מספר רגעים בצירוף הוראות בנוגע לכיצד לעשות כך.

en: An entry with that slug already exists for this user.
he: רשומה עם חשופית זו כבר קיימת עבור משתמש זה.

en: An error occured
he: אירעה שגיאה

en: Applications with access to your account can:
he: אפליקציות עם גישה אל החשבון שלך מסוגלות:

en: Atom feed
he: ערוץ Atom

en: Attachments
he: תצריפים

en: Authorization
he: הרשאה

en: Authorization Complete
he: הרשאה הושלמה

en: Authorization Finished
he: הרשאה הסתיימה

en: Authorize
he: אשר

en: BANNED until %(expiration_date)s
he: אסור עד %(expiration_date)s

en: Bad Request
he: בקשה רעה

en: Ban User
he: אסור משתמש

en: Ban the user
he: אסור את המשתמש

en: Banned Indefinitely
he: אסור לצמיתות

en: Bio
he: ביו

en: Browse collections
he: עיון באוספים

en: CSRF cookie not present. This is most likely the result of a cookie blocker or somesuch.<br/>Make sure to permit the settings of cookies for this domain.
he: עוגיית CSRF לא נוכחת. זה קרוב לוודאי נובע משום חוסם עוגייה או משהו בסגנון.<br/>הבטח קביעה של עוגיות עבור תחום זה.

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot link theme... no theme set
he: לא ניתן לקשר אל מוטיב... לא הוגדר מוטיב

en: Change account settings
he: שנה הגדרות חשבון

en: Change your information
he: שנה את המידע שלך

en: Change your password.
he: שנה את הסיסמה שלך.

en: Changing %(username)s's account settings
he: שינוי הגדרות חשבון עבור %(username)s

en: Changing %(username)s's email
he: שינוי דוא״ל של %(username)s

en: Changing %(username)s's password
he: משנה כעת את הסיסמה של %(username)s'

en: Closed Reports
he: דיווחים סגורים

en: Collected in
he: נאספה בתוך

en: Collection
he: אוסף

en: Collection "%s" added!
he: אוסף "%s" התווסף!

en: Comment
he: תגובה

en: Comment Preview
he: תצוגת תגובה

en: Copy and paste this into your client:
he: העתק והדבק את מידע זה אל תוך הלקוח שלך:

en: Copying to public storage failed.
he: העתקה אל אחסון פומבי נכשלה.

en: Could not link "%s": %s exists and is not a symlink
he: לא היתה אפשרות לקשר את "%s": %s קיים ואינו קישור סמלי (symlink)

en: Could not read the image file.
he: לא היה ניתן לקרוא את קובץ התמונה.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
he: לא היה ניתן לשלוח דוא״ל לשחזור סיסמה מאחר ושם המשתמש שלך אינו פעיל או שכתובת הדוא״ל של חשבונך לא אומתה.

en: Couldn't find someone with that username.
he: לא היה ניתן למצוא מישהו עם שם משתמש זה.

en: Create
he: צור

en: Create an account!
he: יצירת חשבון!

en: Create new collection
he: צור אוסף חדש

en: Create one here!
he: צור חשבון כאן!

en: Created
he: נוצר

en: Delete
he: מחק

en: Delete a Persona email address
he: מחק כתובת דוא״ל אישיות

en: Delete an OpenID
he: מחק OpenID

en: Delete my account
he: מחק את החשבון שלי

en: Delete permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete the content
he: מחק את התוכן

en: Deny
he: אסור

en: Description
he: תיאור

en: Description of Report
he: תיאור של דיווח

en: Description of this collection
he: תיאור אוסף זה

en: Description of this work
he: תיאור של מלאכה זו

en: Do you want to authorize
he: האם ברצונך להתיר

en: Don't have an account yet?
he: אין לך חשבון עדיין?

en: Don't have one yet? It's easy!
he: אין ברשותך חשבון עדיין? זה קל!

en: Download
he: הורד

en: Download model
he: הורד מודל

en: Edit
he: ערוך

en: Edit profile
he: ערוך דיוקן

en: Editing %(collection_title)s
he: עריכת %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
he: ערוך %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
he: עריכת דיוקן עבור %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
he: עריכת תצריפים עבור %(media_title)s

en: Email
he: דוא״ל

en: Email address
he: כתובת דוא״ל

en: Email me when others comment on my media
he: שלח לי דוא״ל כאשר אחרים מגיבים על המדיה שלי

en: Email verification needed
he: נדרש אימות דוא״ל

en: Enter your old password to prove you own this account.
he: הזן את סיסמתך הישנה כדי להוכיח שאתה הבעלים של חשבון זה.

en: Enter your password to prove you own this account.
he: הזן את הסיסמה שלך כדי להוכיח כי אתה הבעלים של חשבון זה.

en: Explore
he: לחקור

en: File
he: קובץ

en: File Format
he: פורמט קובץ

en: File Report
he: מלא דיווח

en: Forgot your password?
he: שכחת את סיסמתך?

en: Front
he: לפנים

en: Go to page:
he: מעבר אל עמוד:

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
he: כאן באפשרותך לעקוב אחר המצב של המדיה שמתעבדת בשרת זה.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
he: הנה מקום לומר לאחרים אודותייך.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
he: שלום %(username)s,
    
    בכדי להפעיל את חשבונך אצל GNU MediaGoblin, עליך לפתוח את הכתובת הבאה
    בתוך דפדפן הרשת שלך:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
he: שלום %(username)s,
    %(comment_author)s הגיב/ה על פרסומך (%(comment_url)s) אצל %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
he: שלום, ברוך בואך אל אתר MediaGoblin זה!

en: Hi,
    
    We wanted to verify that you are %(username)s. If this is the case, then 
    please follow the link below to verify your new email address.
    
    %(verification_url)s
    
    If you are not %(username)s or didn't request an email change, you can ignore
    this email.
he: שלום,
    
    ברצוננו לאמת כי הינך %(username)s. אם ככה אכן, עליך 
    לעקוב אחר הקישור מטה כדי לאמת את כתובת הדוא״ל שלך.
    
    %(verification_url)s
    
    אם אינך %(username)s או לא ביקשת שינוי דוא״ל, אפשר להתעלם
    מהודעת דוא״ל זו.

en: However, old link directory symlink found; removed.
he: בכל אופן, קישור מדור symlink נמצא; הוסר.

en: I am sure I want to delete this
he: אני בטוח שברצוני למחוק זאת

en: I am sure I want to remove this item from the collection
he: אני בטוח שברצוני להסיר את פריט זה מן האוסף

en: ID
he: מזהה

en: If that email address (case sensitive!) is registered an email has been sent with instructions on how to change your password.
he: במידה וכתובת הדוא״ל הזו (תלוי רישיות!) רשומה דוא״ל נשלח עם הוראות בנוגע לכיצד לשנות את סיסמתך.

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
he: אם את/ה אכן אדם זה אולם איבדת את דוא״ל האימות שלך, באפשרותך <a href="%(login_url)s">להתחבר</a> ולשלוחו מחדש.

en: Image for %(media_title)s
he: תמונה עבור %(media_title)s

en: Image of goblin stressing out
he: תמונה של גובלין מתאמץ יתר על המידה

en: In case it doesn't:
he: במידה וזה לא:

en: Include a note
he: הכללת פתק

en: Invalid User name or email address.
he: שם משתמש או דוא״ל שגויים.

en: Invalid file given for media type.
he: ניתן קובץ שגוי עבור טיפוס מדיה.

en: Last 10 successful uploads
he: 10 העלאות מוצלחות אחרונות

en: License
he: רשיון

en: License preference
he: עדיפות רשיון

en: Location
he: מיקום

en: Log in
he: התחברות

en: Log in to create an account!
he: התחבר כדי ליצור חשבון!

en: Log out
he: התנתקות

en: Logging in failed!
he: התחברות נכשלה!

en: Mark all read
he: סמן הכל כנקרא

en: Max file size: {0} mb
he: גודל קובץ מירבי {0} מ״ב

en: Media in-processing
he: מדיה באמצע-עיבוד

en: Media processing panel
he: לוח עיבוד מדיה

en: Media tagged with: %(tag_name)s
he: מדיה מתויגת עם: %(tag_name)s

en: MediaGoblin logo
he: לוגו MediaGoblin

en: Most recent media
he: המדיות האחרונות ביותר

en: Must provide an oauth_token.
he: יש לספק oauth_token.

en: Name
he: שם

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: New email address
he: כתובת דוא״ל חדשה

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: No
he: לא

en: No OpenID service was found for %s
he: לא נמצא שירות OpenID עבור %s

en: No active reports filed on %(username)s
he: לא נשלחו דיווחים פעילים על %(username)s

en: No asset directory for this theme
he: אין מדור נכס עבור מוטיב זה

en: No closed reports found.
he: לא נמצאו דיווחים סגורים.

en: No failed entries!
he: אין רשומות כושלות!

en: No media in-processing
he: אין מדיה באמצע-עיבוד

en: No open reports found.
he: לא נמצאו דיווחים סגורים.

en: No processed entries, yet!
he: אין רישומים מעובדים, עדיין!

en: No request token found.
he: לא נמצאה אות בקשה.

en: No users found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: OAuth client connections
he: חיבורי לקוח OAuth

en: Object Height
he: גובה אובייקט

en: Offender
he: מעליב

en: Old link found for "%s"; removing.
he: קישור ישן נמצא עבור "%s"; מסיר כעת.

en: Old password
he: סיסמה ישנה

en: Older →
he: → ישן יותר

en: Oops!
he: אופס!

en: Oops, your comment was empty.
he: אופס, תגובתך היתה ריקה.

en: OpenID was successfully removed.
he: OpenID הוסר בהצלחה.

en: Operation not allowed
he: פעולה לא מורשית

en: Or login with OpenID!
he: או התחבר עם OpenID!

en: Or login with Persona!
he: או תתחבר עם אישיות!

en: Or login with a password!
he: או התחבר בעזרת סיסמה!

en: Or register with OpenID!
he: או הירשם בעזרת OpenID!

en: Or register with Persona!
he: או רשום אישיות חדשה!

en: Original
he: מקורית

en: Original file
he: קובץ מקורי

en: PDF file
he: קובץ PDF

en: Password
he: סיסמה

en: Perspective
he: נקודת מבט

en: Please check your entries and try again.
he: אנא בדוק את רשומותיך ונסה שוב.

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
he: ממונע על ידי <a href="http://mediagoblin.org/" title='גירסה %(version)s'>MediaGoblin</a>, פרויקט <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Privilege
he: פריבילגיה

en: Profile changes saved
he: שינויי דיוקן נשמרו

en: RESOLVED
he: נפתר

en: Really delete %(title)s?
he: באמת למחוק את %(title)s?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
he: באמת למחוק את המשתמש '%(user_name)s' ואת כל המדיה/התגובות הקשורות?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
he: באמת להסיר את %(media_title)s מן %(collection_title)s?

en: Reason
he: סיבה

en: Reason for Reporting
he: סיבת דיווח

en: Recover password
he: שחזור סיסמה

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
he: משוחרר תחת הרשיון <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">קוד מקור</a> זמין.

en: Remove
he: הסר

en: Report
he: דווח

en: Report #%(report_number)s
he: דיווח מספר %(report_number)s

en: Report ID
he: מזהה (ID) דיווח

en: Report management panel
he: לוח ארגון דיווחים

en: Report media
he: דווח על מדיה

en: Report panel
he: לוח דיווחים

en: Reported By
he: דווח על ידי

en: Reported Comment
he: תגובה מדווחת

en: Reported Content
he: תוכן מדווח

en: Reported Media Entry
he: ערך מדיה מדווח

en: Reported comment
he: תגובה מדווחת

en: Reporting this Comment
he: דיווח על תגובה זו

en: Reporting this Media Entry
he: דיווח על ערך מדיה זה

en: Resend verification email
he: שלח דוא״ל אימות

en: Resent your verification email.
he: שלח שוב את דוא״ל האימות שלך.

en: Resolve
he: פתור

en: Resolve This Report
he: פתור את דיווח זה

en: Resolved
he: נפתר

en: Return to Reports Panel
he: חזור אל לוח דיווחים

en: Return to Users Panel
he: חזור אל לוח משתמשים

en: Save
he: שמור

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: See your information (e.g profile, media, etc...)
he: ראה את המידע שלך (למשל דיוקן, מדיה, וכו׳...)

en: Send instructions
he: שלח הוראות

en: Send the user a message
he: שלח אל המשתמש הודעה

en: Separate tags by commas.
he: הפרד תגיות בעזרת פסיקים.

en: Set password
he: הגדר סיסמה

en: Set your new password
he: הגדר את סיסמתך החדשה

en: Side
he: צד

en: Sign in to create an account!
he: התחבר כדי ליצור חשבון!

en: Skipping "%s"; already set up.
he: מדלג על "%s"; כבר מוגדר.

en: Slug
he: חשופית

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
he: מישהו רשם חשבון עם שם משתמש זה, אך עליו להיות מופעל.

en: Sorry Dave, I can't let you do that!</p><p>You have tried  to perform a function that you are not allowed to. Have you been trying to delete all user accounts again?
he: צר לי דייב, אני לא יכול להתיר לך לעשות זאת!</p><p>ניסית לבצע פעולה שאינך מורשה לעשות. האם ניסית למחוק את כל החשבונות של המשתמשים שוב?

en: Sorry, I don't support that file type :(
he: לצערנו, אינני תומך בטיפוס קובץ זה :(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
he: לצערנו, משתמש עם כתובת דוא״ל זו כבר קיים.

en: Sorry, a user with that name already exists.
he: לצערנו, משתמש עם שם זה כבר קיים.

en: Sorry, an account is already registered to that OpenID.
he: לצערנו, קיים כבר חשבון אשר רשום עם OpenID.

en: Sorry, an account is already registered to that Persona email.
he: לצערנו, קיים כבר חשבון אשר רשום לאישיות דוא״ל זו.

en: Sorry, an account is already registered with that Persona email address.
he: לצערנו, קיים כבר חשבון אשר רשום עם אישיות כתובת דוא״ל זו.

en: Sorry, authentication is disabled on this instance.
he: לצערנו, אימות הינו מנוטרל על שרת זה.

en: Sorry, comments are disabled.
he: מצטערים, תגובות מנוטרלות.

en: Sorry, no such report found.
he: לצערנו, לא נמצא דיווח כזה.

en: Sorry, no such user found.
he: לצערנו, משתמש נתון לא נמצא.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
he: לצערנו, רישום הינו מנוטרל על שרת זה.

en: Sorry, reporting is disabled on this instance.
he: לצערנו, דיווח הינו מנוטרלים על שרת זה.

en: Sorry, the OpenID server could not be found
he: לצערנו, שרת OpenID לא היה יכול להימצא

en: Sorry, the file size is too big.
he: לצערנו, גודל הקובץ גדול מדי.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	your web browser does not support HTML5 
    	audio.
he: לצערנו, אודיו זה לא יעבוד מכיוון 
    	שדפדפן הרשת שלך לא תומך 
    	אודיו של HTML5.

en: Sorry, this video will not work because
          your web browser does not support HTML5 
          video.
he: לצערנו, וידאו זה לא יעבוד מכיוון 
          שדפדפן הרשת שלך לא תומך 
          וידאו של HTML5.

en: Sorry, you have reached your upload limit.
he: לצערנו, חצית את מגבלת ההעלאה.

en: Status
he: סטטוס

en: Stay logged in
he: הישאר מחובר

en: Subscribed to comments on %s!
he: הירשם אל תגובות בתוך %s!

en: Tagged with
he: מתויגת עם

en: Tags
he: תגיות

en: Take away privilege
he: הסר פריבילגיה

en: Terms of Service
he: תנאי שירות

en: That OpenID is not registered to this account.
he: כתובת  זו לא רשומה לחשבון זה.

en: That Persona email address is not registered to this account.
he: כתובת דוא״ל אישיות זו לא רשומה לחשבון זה.

en: The Persona email address was successfully removed.
he: כתובת דוא״ל אישיות הוסרה בהצלחה.

en: The client {0} has been registered!
he: הלקוח {0} נרשם!

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
he: האוסף לא הוסר מכיוון שלא סימנת שאתה בטוח.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
he: הפריט לא הוסר מכיוון שלא סימנת שאתה בטוח.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
he: המדיה לא נמחקה מכיוון שלא סימנת שאתה בטוח.

en: The name of the OAuth client
he: השם של לקוח OAuth

en: The slug can't be empty
he: החשופית לא יכולה להיות ריקה

en: The title can't be empty
he: הכותרת לא יכולה להיות ריקה

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
he: אזור הכותרת של כתובת אוסף זה. לרוב אין הכרח לשנות את חלק זה.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
he: אזור הכותרת של כתובת מדיה זו. לרוב אין הכרח לשנות את חלק זה.

en: The user id is incorrect.
he: מזהה המשתמש אינו מדויק.

en: The verification key or user id is incorrect
he: מפתח האימות או זהות משתמש הינם שגויים

en: The verification key or user id is incorrect.
he: מפתח האימות או מזהה המשתמש אינו מדויק.

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!</p><p>If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
he: לא נראה כי קיים עמוד בכתובת זו. צר לי!</p><p>אם אתה בטוח שהכתובת הינה מדויקת, ייתכן שהעמוד שאתה מחפש כעת הועבר או נמחק.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
he: לא נראה שיש כאן מדיה כלשהי עדיין...

en: These uploads failed to process:
he: העלאות אלה נכשלו להתעבד:

en: This address contains errors
he: כתובת זו מכילה שגיאות

en: This field does not take email addresses.
he: שדה זה לא לוקח כתובות דוא״ל.

en: This field is required for public clients
he: שדה זה הינו דרוש עבור לקוחות פומביים

en: This field requires an email address.
he: שדה זה מצריך כתובת דוא״ל.

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
he: כאן זה המקום בו המדיה שלך תופיע, אולם לא נראה שהוספת משהו עדיין.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
he: אתר זה מריץ <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, חתיכת תוכנת אירוח מדיה יוצאת מן הכלל.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
he: משתמש זה לא מילא דיוקן (עדיין).

en: This will be visible to users allowing your
                    application to authenticate as them.
he: זה יראה למשתמשים שמתירים
                    ליישומים שלך לאמת אותם.

en: This will be your default license on upload forms.
he: זה יהיה הרשיוןן המשתמט (ברירת מחדל) שלך בטופסי העלאה.

en: Title
he: כותרת

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
he: בכדי להוסיף את המדיה שלך, לפרסם תגובות, ועוד, באפשרותך להתחבר עם חשבון MediaGoblin.

en: Top
he: ראש

en: Type
he: טיפוס

en: UnBan User
he: בטל הרחקת משתמש

en: User Has Privilege
he: משתמש מחזיק בפריבילגיה

en: User management panel
he: לוח ניהול משתמש

en: User panel
he: לוח משתמש

en: User will be banned until:
he: משתמש יאסר עד:

en: User: %(username)s
he: משתמש: %(username)s

en: Username
he: שם משתמש

en: Username or Email
he: שם משתמש או דוא״ל

en: Username or email
he: שם משתמש או דוא״ל

en: Verification cancelled
he: אימות בוטל

en: Verification of %s failed: %s
he: אימות של %s נכשל: %s

en: Verify your email!
he: אמת את הדוא״ל שלך!

en: Video transcoding failed
he: המרת וידאו נכשלה

en: View all of %(username)s's media
he: צפיה בכל המדיה של %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
he: הצגה אצל <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: Warning from
he: אזהרה מאת

en: WebM file (VP8/Vorbis)
he: קובץ WebM &rlm;(VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
he: קובץ WebM (קודק Vorbis)

en: Website
he: אתר רשת

en: What action will you take to resolve the report?
he: באיזו פעולה תנקוט כדי לפתור את דיווח זה?

en: What privileges will you take away?
he: אילו פריבילגיות אתה תסיר?

en: Why are you banning this User?
he: מדוע אתה אוסר את משתמש זה?

en: Woohoo! Submitted %d Files!
he: הידד! נשלחו %d קבצים!

en: Woohoo! Submitted!
he: הידד! נשלח!

en: Wrong password
he: סיסמה שגויה

en: Yes
he: כן

en: Yes, really delete my account
he: כן, באמת למחוק את חשבוני

en: You added the attachment %s!
he: הוספת את התצריף %s!

en: You already have a collection called "%s"!
he: כבר יש לך אוסף שקרוי בשם "%s"!

en: You are Banned.
he: אתה חסום.

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
he: בחרת למחוק פריט מן אוסף של משתמש אחר. המשך בזהירות.

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
he: בחרת למחוק אוסף של משתמש אחר. המשך בזהירות.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
he: בחרת למחוק מדיה של משתמש אחר. המשך בזהירות.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
he: אתה עורך דיוקן של משתמש. המשך בזהירות.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
he: אתה עורך אוסף של משתמש אחר. המשך בזהירות.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
he: אתה עורך מדיה של משתמש אחר. המשך בזהירות.

en: You are logged in as
he: אתה מחובר בתור

en: You are no longer an active user. Please contact the system admin to reactivate your account.
he: אינך משתמש פעיל עוד. אנא צור קשר עם מנהל המערכת כדי לתפעל מחדש את חשבונך.

en: You can get a modern web browser that 
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
he: באפשרותך להשיג דפדפן רשת מודרני 
    	שכן מסוגל לנגן את אודיו זה אצל <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
          can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!
he: באפשרותך להשיג דפדפן רשת מודרני 
          שכן מסוגל לנגן את וידאו זה אצל <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
he: כעת באפשרותך להתחבר באמצעות סיסמתך החדשה.

en: You can only edit your own profile.
he: באפשרותך לערוך רק את הדיוקן שלך.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
he: באפשרותך לעקוב אחר מצב של מדיה שמצויה בתהליך עיבוד עבור הגלריה שלך כאן.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
he: באפשרותך להשתמש בתחביר
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> לעיצוב.

en: You can't delete your only OpenID URL unless you have a password set
he: אין באפשרותך למחוק כתובת  כאשר זו היחידה שלך אלא אם כן הגדרת סיסמה.

en: You can't delete your only Persona email address unless you have a password set.
he: אין באפשרותך למחוק כתובת דוא״ל אישיות כאשר זו היחידה שלך אלא אם כן הגדרת סיסמה.

en: You cannot take action against an administrator
he: אין באפשרותך לנקוט באמצעים כנגד המנהלן

en: You deleted the collection "%s"
he: מחקת את האוסף "%s"

en: You deleted the item from the collection.
he: מחקת את הפריט מן אוסף זה.

en: You deleted the media.
he: מחקת את מדיה זו.

en: You have been banned
he: נאסרת

en: You have to select or add a collection
he: עליך לבחור או להוסיף אוסף

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
he: עליך להתחבר על מנת שנדע אל מי לשלוח את הדוא״ל!

en: You must provide a file.
he: עליך לספק קובץ.

en: You must provide at least one file.
he: עליך לספק לפחות קובץ אחד.

en: You need to confirm the deletion of your account.
he: עליך לאמת את המחיקה של חשבונך.

en: You will not receive notifications for comments on %s.
he: אתה לא תקבל התראות עבור הודעות על %s.

en: You've already verified your email address!
he: כבר אימתת את כתובת הדוא״ל שלך!

en: Your OAuth clients
he: לקוחות OAuth שלך

en: Your OpenID url was saved successfully.
he: כתובת OpenID נשמרה בהצלחה.

en: Your Persona email address was saved successfully.
he: כתובת דוא״ל אישיות נשמרה בהצלחה.

en: Your comment has been posted!
he: תגובתך פורסמה!

en: Your email address has been verified.
he: כתובת הדוא״ל שלך אומתה.

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
he: כתובת הדוא״ל שלך אומתה. כעת באפשרותך להתחבר, לערוך את דיוקנך, ולשלוח תמונות!

en: Your last 10 successful uploads
he: 10 ההעלאות המוצלחות שלך

en: Your password was changed successfully
he: סיסמתך שונתה בהצלחה

en: an unknown application
he: לאפליקציה לא מוכרת

en: commented on your post
he: הגיב/ה על פרסומך

en: day
he: יום

en: feed icon
he: צלמית ערוץ

en: hour
he: שעה

en: indefinitely
he: לצמיתה

en: log out
he: התנתקות

en: minute
he: דקה

en: month
he: חודש

en: newer
he: חדש יותר

en: older
he: ישן יותר

en: unoconv failing to run, check log file
he: unoconv נכשל לפעול, בדוק קובץ יומן

en: until %(until_when)s
he: עד %(until_when)s

en: week
he: שבוע

en: year
he: שנה

en: ← Newer
he: חדש יותר ←

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
he: ❖ דפדוף במדיה של <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
