GNU MediaGoblin - en to fa translation catalogue (260 entries)

en:  to access your account?
fa: تا به حساب کاربری شما دسترسی داشته باشد؟

en: "%s" added to collection "%s"
fa: "%s" به مجموعه‌ی "%s" اضافه گردیده است

en: "%s" already in collection "%s"
fa: "%s" در حال حاضر در مجموعه‌ی "%s"

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
fa: %(collection_title)s ایجاد شده توسط <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(username)s's collections
fa: مجموعه‌های %(username)s

en: %(username)s's media
fa: چندرسانه‌ای‌های %(username)s

en: %(username)s's profile
fa: نمایه %(username)s

en: (remove)
fa: (حذف نمودن)

en: -- Select --
fa: -- انتخاب کنید --

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
fa: مجموعه‌های <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
fa: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s رسانه های

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media with tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>
fa: فایل‌های چند رسانه‌ای کاربر <a href="%(user_url)s">%(username)s</a> با تگ <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>

en: Account settings saved
fa: تنظیمات حساب کاربری شما ذخیره گردید

en: Add
fa: اضافه نمودن

en: Add a Persona email address
fa: اضافه کردن یک آدرس ایمیل از سیستم Persona

en: Add a collection
fa: یک مجموعه اضافه نمایید

en: Add a comment
fa: یک نظر بنویسید

en: Add a new collection
fa: یک مجموعه‌ی جدید ا ضافه نمایید

en: Add an OpenID
fa: یک OpenID اضافه نمایید

en: Add attachment
fa: پیوستی اضافه نمایید

en: Add media
fa: اضافه کردن فایل

en: Add this comment
fa: به این مورد نظری بدهید

en: Add to a collection
fa: به مجموعه اضافه کنید

en: Add your media
fa: فایل چندرسانه‌ای خود را اضافه نمایید

en: Add “%(media_title)s” to a collection
fa: “%(media_title)s” را به مجموعه اضافه کن

en: Added
fa: اضافه گردید

en: All rights reserved
fa: تمامی حقوق محفوظ است

en: Allow
fa: اجازه

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
fa: تقریبا تمام شد! اکانت شما به فعال شدن نیاز دارد.

en: An acceptable processing file was not found
fa: یک فایل قابل قبول جهت پردازش یافت نشد

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
fa: یک ایمیل که نحوه‌ی تغییر رمز عبور شما را شرح داده است، ارسال گردید.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
fa: به زودی ایمیلی حاوی شرح کار ها برای شما ارسال خواهد شد.

en: An error occured
fa: یک خطا رخ داد

en: Applications with access to your account can:
fa: برنامه‌هایی که به حساب کاربری شما دسترسی دارند می‌توانند:

en: Atom feed
fa: خوراک (فید) با فُرمت Atom

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Authorization
fa: اجازه

en: Authorization Complete
fa: مراحل دسترسی دادن کامل گردید

en: Authorization Finished
fa: مراحل دسترسی دادن به پایان رسید

en: Authorize
fa: اجازه دادن

en: Bad Request
fa: درخواست نامعتبر

en: Ban the user
fa: این حساب کاربری را ببند

en: Bio
fa: زندگینامه

en: Browse collections
fa: گشتن در مجموعه‌ها

en: Cancel
fa: انصراف

en: Change account settings
fa: تغییر تنظیمات حساب کاربری

en: Change your information
fa: اطلاعات خود را تغییر دهید

en: Changing %(username)s's email
fa: تغییر آدرس ایمیل کاربر %(username)s

en: Changing %(username)s's password
fa: تغییر رمز عبور کاربر %(username)s

en: Collected in
fa: جمع شده در

en: Collection
fa: مجموعه

en: Collection "%s" added!
fa: مجموعه‌ی "%s" اضافه گردید!

en: Comment
fa: نظر

en: Comment Preview
fa: پیش‌نمایش نظر

en: Copy and paste this into your client:
fa: یک نسخه از این بر روی دستگاه خود ایجاد کنید:

en: Copying to public storage failed.
fa: کپی به فضای ذخیره‌سازی عمومی با شکست مواجه شد.

en: Could not read the image file.
fa: قادر به خواندن تصویر نمی‌باشد.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
fa: سیستم نمی‌تواند ایمیل بازیابی رمز عبور شما را ارسال نماید، به دلیل آن‌که نام کاربری شما فعال نیست یا ایمیلی که با آن ثبت‌نام نموده‌اید هنوز تایید نشده است.

en: Couldn't find someone with that username.
fa: سیستم قادر به یافتن شخصی با نام کاربری ارائه شده نمی باشد.

en: Create
fa: ساختن

en: Create an account!
fa: ساخت یک حساب کاربری!

en: Create new collection
fa: یک مجموعه‌ی جدید اضافه نمایید

en: Create one here!
fa: در اینجا یکی بسازید!

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Delete
fa: حذف نمودن

en: Delete a Persona email address
fa: حذف یک آدرس ایمیل از سرویس Persona

en: Delete an OpenID
fa: یک OpenID را حذف نمایید

en: Delete my account
fa: اکانت من را حذف کن

en: Delete permanently
fa: به طور کامل حذف نمایید

en: Delete the content
fa: محتوا را حذف کن

en: Deny
fa: منع

en: Description
fa: توضیح

en: Description of this collection
fa: معرفی این مجموعه

en: Description of this work
fa: توصیف این عمل

en: Do you want to authorize
fa: می‌خواهید این اجازه را بدهید

en: Don't have an account yet?
fa: آیا حساب کاربری ندارید؟

en: Don't have one yet? It's easy!
fa: هنوز حساب کاربری ندارید؟ ساختنش آسان است!

en: Download
fa: دانلود

en: Download model
fa: حالت دانلود!

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit profile
fa: ویرایش نمایه

en: Editing %(media_title)s
fa: ویرایش %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
fa: در حال ویرایش نمایه %(username)s

en: Email
fa: آدرس ایمیل

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: Email me when others comment on my media
fa: وقتی دیگران بر روی موارد قرار داده شده توسط من نظر گذاشتند به من ایمیل بزن

en: Email verification needed
fa: تایید ایمیل شما مورد نیاز است

en: Enter your old password to prove you own this account.
fa: رمز عبور قدیمی خود را وارد نمایید تا تایید نمایید شما صاحب این حساب کاربری هستید.

en: Enter your password to prove you own this account.
fa: رمز عبور خود را وارد نمایید تا تایید گردد شما صاحب این حساب کاربری هستید.

en: Explore
fa: گشتن

en: File
fa: فایل

en: File Format
fa: نوع فایل

en: Forgot your password?
fa: رمز عبور خود را فراموش نموده‌اید؟

en: Front
fa: جلو

en: Go to page:
fa: برو به صفحه‌ی

en: Here's a spot to tell others about yourself.
fa: این‌جا مکانی است که شما می‌توانید به دیگران در مورد خود بگویید.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
fa: سلام %(username)s,
    
    برای فعال سازی شناسه کاربری گنو مدیاگوبلین خود ،پیوند زیر را در مرورگر خود باز کنید.
    
    %(verification_url)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
fa: سلام رفیق، به این سایت مدیا گوبلین خوش آمدید!

en: I am sure I want to delete this
fa: من از پاک کردن این مورد کاملا مطمئن هستم

en: I am sure I want to remove this item from the collection
fa: من مطمئن هستم که می‌خواهم این مورد را از این مجموعه حذف نمایم

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
fa: اگر شما آن کاربر هستید و ایمیل تایید خود را گم کرده اید،, می توانید <a href="%(login_url)s">log in</a> و دوباره آنرا بفرستید..

en: In case it doesn't:
fa: در این حالت وجود ندارد.

en: Include a note
fa: یک یادداشت بگذارید

en: Invalid User name or email address.
fa: نام کاربری یا آدرس ایمیل وارد شده اشتباه می‌باشد.

en: Invalid file given for media type.
fa: فایلی نا معتبر برای نوع رسانه داده شده.

en: Last 10 successful uploads
fa: آخرین فایل‌هایی که با موفقیت آپلود شده‌اند

en: License
fa: مجوز استفاده

en: License preference
fa: تنظیمات مجوز استفاده

en: Location
fa: محل

en: Log in
fa: ورود

en: Log in to create an account!
fa: وارد شوید تا یک حساب کاربری ایجاد نمایید!

en: Log out
fa: خارج شدن

en: Logging in failed!
fa: ورود با خطا انجام شد!

en: Mark all read
fa: همه را به عنوان خوانده شده نشانه‌گذاری کن

en: Media in-processing
fa: فایل مورد نظر در حال پردازش می‌باشد

en: Media processing panel
fa: پنل رسیدگی به رسانه ها

en: Media tagged with: %(tag_name)s
fa: نشانه‌گذاری شده با عبارات: %(tag_name)s

en: MediaGoblin logo
fa: لوگو مدیاگوبلین

en: Most recent media
fa: فایل‌های چندرسانه‌ای جدیدا اضافه شده

en: Name
fa: نام

en: New comments
fa: نظرات جدید

en: New email address
fa: آدرس ایمیل جدید

en: New password
fa: رمز عبور جدید

en: No OpenID service was found for %s
fa: خدمات OpenID برای %s یافت نگردید.

en: No media in-processing
fa: هیچ فایلی در حال پردازش نیست

en: No processed entries, yet!
fa: هنوز هیچ موردی برای پردازش وجود ندارد!

en: No request token found.
fa: رشته‌ی تایید هویت درخواستی یافت نگردید.

en: No users found.
fa: هیچ کاربری یافت نشد.

en: Object Height
fa: ارتقاع مورد

en: Old password
fa: رمز عبور فعلی

en: Older →
fa: → قدیمی‌تر

en: Oops!
fa: اوه

en: Oops, your comment was empty.
fa: اووه، متن نظر شما خالی بود.

en: OpenID was successfully removed.
fa: OpenID با موفقیت حذف گردید.

en: OpenID's
fa: OpenIDها

en: Operation not allowed
fa: شما اجازه‌ی انجام این عملیات را ندارید

en: Or login with OpenID!
fa: یا توسط OpenID وارد شوید!

en: Or login with Persona!
fa: یا توسط Persona وارد شوید!

en: Or login with a password!
fa: یا توسط رمز عبور وارد شوید!

en: Or register with OpenID!
fa: یا توسط OpenID ثبت‌نام نمایید!

en: Or register with Persona!
fa: یا به وسیله‌ی سیستم Persona ثبت‌نام نمایید!

en: Original
fa: اصلی

en: Original file
fa: فایل اصلی

en: PDF file
fa: فایل PDF

en: Password
fa: گذرواٰژه

en: Please check your entries and try again.
fa: لطفا مقادیر ورودی خود را بررسی نموده و مجددا تلاش نمایید.

en: Post new media as you
fa: یک فایل چندرسانه‌ای به عنوان خودتان ارسال کنید

en: Profile changes saved
fa: تغییرات در پروفایل شما ذخیره گردید

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
fa: ایا مطمئن هستید که می‌خواهید حساب کاربری '%(user_name)s' و تمام فایل‌ها و نظرات مربوط به وی حذف گردد؟

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %(media_title)s را از مجموعه‌ی %(collection_title)s حذف نمایید؟

en: Reason for Reporting
fa: دلیل شما برای گزارش؟

en: Recover password
fa: بازیابی رمز عبور

en: Redirect URI
fa: آدرس بازگشت

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
fa: منتشر شده تحت مجوز <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">کد منبع</a> در دسترس می‌باشد.

en: Remove
fa: حذف نمودن

en: Resend verification email
fa: باز ارسال ایمیل تاییدیه

en: Resent your verification email.
fa: ایمیل تاییدیه باز ارسال شد.

en: Save
fa: ذخیره

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: See your information (e.g profile, media, etc...)
fa: اطلاعات خود را ببینید (مثلا پروفایل، فایل‌های چندرسانه‌ای و ...)

en: Send instructions
fa: ارسال دستورالعمل

en: Send the user a message
fa: یک پیغام برای این کاربر بفرستید

en: Separate tags by commas.
fa: تگ‌ها را توسط کاما (,) از یک‌دیگر جدا نمایید.

en: Set password
fa: رمز عبور خود را تنظیم نمایید

en: Set your new password
fa: رمز عبور جدید خود را تنظیم نمایید

en: Side
fa: کنار

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
fa: شخص دیگری اکانتی با نام انتخابی شما ثبت‌نام نموده است، اما هنوز آن را تایید ننموده است.

en: Sorry, I don't support that file type :(
fa: شرمنده، نوع فایل چندرسانه‌ای شما قابل پشتیبانی نیست :(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
fa: متاسفیم، یک کاربر با آدرس ایمیل مورد نظر شما در سیستم ما وجود دارد.

en: Sorry, a user with that name already exists.
fa: متاسفانه کاربری با این نام کاربری وجود دارد.

en: Sorry, an account is already registered to that OpenID.
fa: شرمنده، یک حساب کاربری در حال حاضر با OpenID مد نظر شما ثبت گردیده است.

en: Sorry, an account is already registered to that Persona email.
fa: شرمنده، یک حساب کاربری در حال حاضر توسط آدرس ایمیل مد نظر شما ثبت گردیده است.

en: Sorry, authentication is disabled on this instance.
fa: شرمنده، تایید اعتبار در این نمونه غیرفعال گردیده است.

en: Sorry, comments are disabled.
fa: شرمنده، امکان نظردهی غیرفعال گردیده است.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
fa: متاسفانه،ثبتنام به طور موقت غیر فعال است.

en: Sorry, reporting is disabled on this instance.
fa: شرمنده، قابلیت گزارش دادن در این نمونه غیر فعال است.

en: Sorry, the OpenID server could not be found
fa: شرمنده، سرور OpenID نمی‌تواند یافت شود

en: Stay logged in
fa: مرا به خاطر داشته باش

en: Tagged with
fa: تگ شده با

en: Tags
fa: برچسب

en: That OpenID is not registered to this account.
fa: OpenID مد نظر شما برای این حساب کاربری ثبت نگردیده است.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
fa: فایل مورد نظر به دلیل عدم تایید اطمینان شما حذف نگردید.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
fa: این چندرسانه‌ای حذف نگردیده است به دلیل آن‌که شما اطمینان خود را تایید ننمودید.

en: The name of the OAuth client
fa: نام در کلاینت OAuth

en: The request sent to the server is invalid, please double check it
fa: درخواست ارائه شده به سرور نادرست است، لطفا مجددا چک نمایید

en: The title can't be empty
fa: عنوان نمی‌تواند خالی باشد

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
fa: بخش عنوان این آدرس مجموعه، شما معمولا نیازی به تغییر این مورد ندارید.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
fa: بخش عنوان آدرس این فایل چندرسانه‌ای. شما معمولا نیازی به تغییر آن ندارید.

en: The user id is incorrect.
fa: نام کاربری اشتباه است.

en: The verification key or user id is incorrect
fa: این کد تاییدیه یا شناسه کاربری صحیح نیست.

en: The verification key or user id is incorrect.
fa: کلید تایید هویت یا نام کاربری اشتباه است.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
fa: به نظر می‌رسد که هنوز هیچ فایل چندرسانه‌ای وجود ندارد...

en: These uploads failed to process:
fa: فایل‌های آپلود شده‌ی زیر نتوانستند پردزاش شوند:

en: This address contains errors
fa: این آدرس شامل موارد غیرمجاز است

en: This field requires an email address.
fa: این گزینه بایستی توسط یک ایمیل آدرس تکمیل گردد.

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
fa: این‌جا مکانی است که فایل‌های شما نمایش داده خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که شما هنوز هیچ چیزی را اضافه ننمودید.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
fa: این سایت با استفاده از سیستم آزاد <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily  بنا نهاده شده است که به طور شگفت‌انگیزی از بهترین نرم‌افزارهای میزبانی فایل‌های چندرسانه‌ای است.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
fa: این کاربر هنوز پروفایل خودر ا پر ننموده است.

en: This will be your default license on upload forms.
fa: این مورد مجوز استفاده‌ی پیش‌فرض شما در صفحه‌ی آپلود خواهد بود.

en: Title
fa: عنوان

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
fa: برای این که بتوانید فایل چندرسانه‌ای خود را اضافه نمایید، نظر بدهید و خیلی موارد دیگر می‌توانید با حساب کاربری مدیاگوبلین خود وارد شوید.

en: Top
fa: بالا

en: Type
fa: نوع

en: User will be banned until:
fa: این حساب کاربری تا این زمان بسته باشد:

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username or Email
fa: نام کاربری یا آدرس ایمیل

en: Username or email
fa: نام کاربری یا آدرس ایمیل

en: Verification cancelled
fa: درخواست تایید لغو گردید

en: Verification of %s failed: %s
fa: تایید %s با شکست روبرو گردید: %s

en: Verify your email!
fa: آدرس ایمیل خود را تایید نمایید!

en: View all of %(username)s's media
fa: نمایش تمامی رسانه های %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
fa: بر روی <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a> ببنید

en: WebM file (VP8/Vorbis)
fa: فایل با فرمت WebM (کدک VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
fa: فایل WebM (کدک (رمزگشای) Vorbis)

en: Website
fa: وبسایت

en: Why are you banning this User?
fa: چرا شما این حساب کاربری را می‌بندید؟

en: Woohoo! Submitted!
fa: هورا!ثبت شد!

en: Wrong password
fa: رمز عبور اشتباه است

en: Yes, really delete my account
fa: بله، لطفا اکانت من را حذف کن

en: You already have a collection called "%s"!
fa: شما در حال حاضر یک مجموعه با نام "%s" دارید!

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
fa: شما در حال حذف نمودن موردی از مجموعه‌ی شخص دیگری هستید، لطفا با احتیاط عمل نمایید.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
fa: شما در حال حذف نمودن فایل‌های کاربر دیگری است. با احتیاط عمل نمایید.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
fa: شما در حال ویرایش نمایه کاربر دیگری هستید.با احتیاط عمل کنید.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
fa: شما در حال ویرایش مجموعه‌ی شخص دیگری هستید، لطفا با احتیاط عمل نمایید.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
fa: شما در حال ویرایش رسانه کاربر دیگری هستید.با احتیاط عمل کنید

en: You are logged in as
fa: شما وارد سیستم شده‌اید به عنوان

en: You are no longer an active user. Please contact the system admin to reactivate your account.
fa: حساب کاربری شما دیگر فعال نیست. لطفا با مدیر سیستم جهت فعال‌سازی حساب کاربری خود تماس بگیرید.

en: You can now log in using your new password.
fa: شما هم‌اکنون می‌توانید با رمز عبور جدید خود وارد سیستم گردید.

en: You can only edit your own profile.
fa: شما فقط قادر به ویرایش پروفایل خود می‌باشید.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
fa: شما می‌توانید وضعیت پردازش فایل چندرسانه‌ای را که به مجموعه‌ی خود اضافه نموده‌اید را در این‌جا ببینید.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
fa: شما می‌توانید از 
    <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
    Markdown</a> برای شکل‌دهی به متن استفاده نمایید.

en: You can't delete your only OpenID URL unless you have a password set
fa: شما نمی‌توانید تنها آدرس OpenID خود را تا زمانی که رمز عبوری برای آن تنظیم نموده‌اید، حذف نمایید

en: You deleted the collection "%s"
fa: شما مجموعه‌ی "%s" را حذف نمودید

en: You deleted the item from the collection.
fa: شما فایل مورد نظر را از مجموعه حذف نموده‌اید.

en: You deleted the media.
fa: شما چندرسانه‌ای مورد نظر را پاک نمودید.

en: You have to select or add a collection
fa: شما مجبور هستید که یک مجموعه را انتخاب یا اضافه نمایید

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
fa: شما بایستی وارد سیستم شوید تا ما بدانیم ایمیل را به چه شخصی ارسال نماییم!

en: You must provide a file.
fa: شما باید فایلی ارايه بدهید.

en: You need to confirm the deletion of your account.
fa: شما نیاز دارید تا حذف شدن حساب کاربری خود را تایید نمایید.

en: You will not receive notifications for comments on %s.
fa: شما اعلانات مربوط به نظرات جدید در %s را دریافت نخواهید کرد.

en: You've already verified your email address!
fa: شما در حال حاضر آدرس ایمیل خود را تایید نموده‌اید!

en: Your OpenID url was saved successfully.
fa: آدرس OpenID شما با موفقیت ذخیره گردید.

en: Your comment has been posted!
fa: نظر شما با موفقیت ارسال گردید!

en: Your email address has been verified.
fa: آدرس ایمیل شما تایید گردید.

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
fa: ایمیل شما تایید شد.شما می توانید حالا وارد شوید،نمایه خود را ویرایش کنید و تصاویر خود را ثبت کنید!

en: Your last 10 successful uploads
fa: آخرین ۱۰ ارسال موفق شما

en: Your password was changed successfully
fa: رمز عبور شما با موفقیت تغییر یافت

en: an unknown application
fa: یک برنامه‌ی ناشناخته

en: commented on your post
fa: بر روی ارسال شما نظری گذاشته است

en: day
fa: روز

en: feed icon
fa: آیکون خوراک (فید)

en: hour
fa: ساعت

en: log out
fa: خروج

en: minute
fa: دقیقه

en: month
fa: ماه

en: newer
fa: جدیدتر

en: older
fa: قدیمی‌تر

en: week
fa: هفته

en: year
fa: سال

en: ← Newer
fa: جدیدتر ←
