GNU MediaGoblin - en to eo translation catalogue (175 entries)

en: "%s" added to collection "%s"
eo: «%s» estis aldonita al la kolekto «%s»

en: "%s" already in collection "%s"
eo: «%s» jam estas en la kolekto «%s»

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
eo: %(collection_title)s (kolekto de %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
eo: %(collection_title)s de <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(username)s's collections
eo: Kolektoj de %(username)s

en: %(username)s's media
eo: Dosieroj de %(username)s

en: %(username)s's profile
eo: Profilo de %(username)s

en: -- Select --
eo: -- Elektu --

en: <a class="button_action_highlight" href="%(register_url)s">Create an account at this site</a>
            or
            <a class="button_action" href="http://wiki.mediagoblin.org/HackingHowto">Set up MediaGoblin on your own server</a>
eo: <a class="button_action_highlight" href="%(register_url)s">Kreu konton en ĉi tiu retejo</a>
            aŭ
            <a class="button_action" href="http://wiki.mediagoblin.org/HackingHowto">ekfunkciigu MediaGoblin’on en via propra servilo</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
eo: Kolektoj de <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
eo: Dosieroj de <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <h3>Added on</h3>
          <p>%(date)s</p>
eo: <h3>Aldonita je</h3>
          <p>la %(date)s</p>

en: A collection with that slug already exists for this user.
eo: Ĉi tiu uzanto jam havas kolekton kun tiu distingiga adresparto.

en: Account settings saved
eo: Kontagordoj estis konservitaj

en: Add
eo: Aldoni

en: Add a collection
eo: Aldonado de kolekto

en: Add a comment
eo: Aldoni komenton

en: Add a new collection
eo: Aldoni novan kolekton

en: Add attachment
eo: Aldoni kundosieron

en: Add media
eo: Aldoni dosieron

en: Add this comment
eo: Aldoni ĉi tiun komenton

en: Add your media
eo: Aldono de via dosiero

en: Add “%(media_title)s” to a collection
eo: Aldoni «%(media_title)s» al kolekto

en: All rights reserved
eo: Ĉiuj rajtoj estas rezervitaj

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
eo: Preskaŭ finite! Restas nur validigi vian konton.

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
eo: Senditas retletero kun instrukcio pri kiel ŝanĝi vian pasvorton.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
eo: Post kelkaj momentoj devas veni retletero kun instrukcio pri kiel tion fari.

en: An entry with that slug already exists for this user.
eo: Ĉi tiu uzanto jam havas dosieron kun tiu distingiga adresparto.

en: Atom feed
eo: Atom-a informfluo

en: Attachments
eo: Kundosieroj

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Cannot link theme... no theme set
eo: Alligo de etoso ne eblas… ne estas elektita ekzistanta etoso

en: Change account settings
eo: Ŝanĝi kontagordojn

en: Changing %(username)s's account settings
eo: Ŝanĝado de kontagordoj de %(username)s

en: Collection "%s" added!
eo: Kolekto «%s» aldonitas!

en: Could not read the image file.
eo: Malsukcesis lego de la bildodosiero

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
eo: Ni ne povas sendi pasvortsavan retleteron, ĉar aŭ via konto estas neaktiva, aŭ ĝia retpoŝtadreso ne estis konfirmita.

en: Create
eo: Krei

en: Create an account!
eo: Kreu konton!

en: Create new collection
eo: Krei novan kolekton

en: Create one here!
eo: Kreu ĝin ĉi tie!

en: Delete
eo: Forigi

en: Delete permanently
eo: Forigi senrevene

en: Description of this collection
eo: Priskribo de la kolekto

en: Description of this work
eo: Priskribo de ĉi tiu verko

en: Don't have an account yet?
eo: Ĉu ankoraŭ sen konto?

en: Don't have one yet? It's easy!
eo: Ĉu vi ankoraŭ ne havas tian? Ne malĝoju!

en: Download
eo: Elŝuti

en: Edit
eo: Ŝanĝi

en: Edit profile
eo: Redakti profilon

en: Editing %(media_title)s
eo: Priredaktado de %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
eo: Redaktado de l’profilo de %(username)s'

en: Editing attachments for %(media_title)s
eo: Aldoni kundosierojn por %(media_title)s

en: Email address
eo: Retpoŝtadreso

en: Email me when others comment on my media
eo: Retpoŝtu min kiam aliaj komentas pri miaj alŝutaĵoj.

en: Email verification needed
eo: Necesas konfirmo de retpoŝtadreso

en: Enter your old password to prove you own this account.
eo: Enigu vian malnovan pasvorton por pruvi, ke ĉi tiu konto estas via.

en: Explore
eo: Ĉirkaŭrigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Forgot your password?
eo: Ĉu vi forgesis vian pasvorton?

en: Go to page:
eo: Iri al paĝo:

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
eo: Ĉi tie vi povas observi la staton de prilaborado de alŝutaĵoj en ĉi tiu servilo.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
eo: Jen estas spaceto por rakonti pri vi al aliaj.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
eo: Sal %(username)s,
    
    por aktivigi vian GNU MediaGoblin konton, malfermu la sekvantan URLon en via retumilo:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    
    to change your GNU MediaGoblin password, open the following URL in 
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
    
    If you think this is an error, just ignore this email and continue being
    a happy goblin!
eo: Saluton, %(username)s,
    
    por ŝanĝi vian pasvorton ĉe GNUa MediaGoblin, sekvu la jenan retadreson per via TTT-legilo:
    
    %(verification_url)s
    
    Se vi pensas, ke ĉi tiu retletero estas sendita erare, simple ignoru ĝin kaj plu restu feliĉa koboldo!

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
eo: Saluton, %(username)s.
    %(comment_author)s komentis ĉe via alŝutaĵo (%(comment_url)s) ĉe %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
eo: Saluton, kaj bonvenon al ĉi tiu MediaGoblina retpaĝaro!

en: However, old link directory symlink found; removed.
eo: Tamen trovitas — kaj forigitas — malnova simbola ligilo al dosierujo.

en: I am sure I want to delete this
eo: Jes, mi volas forigi ĉi tion.

en: I am sure I want to remove this item from the collection
eo: Jes, mi volas forigi ĉi tiun dosieron el la kolekto

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
eo: Se vi estas tiu sed vi perdis vian kontrolmesaĝon, vi povas <a href="%(login_url)s">ensaluti</a> kaj resendi ĝin.

en: Image for %(media_title)s
eo: Bildo de «%(media_title)s»

en: In case it doesn't:
eo: Se tio ne okazas:

en: Include a note
eo: Rimarko

en: Invalid file given for media type.
eo: La provizita dosiero ne konformas al la informtipo.

en: Last 10 successful uploads
eo: La dek lastaj sukcesaj alŝutoj

en: License
eo: Permesilo

en: Location
eo: Loko

en: Log in
eo: Ensaluti

en: Logging in failed!
eo: Ensaluto malsukcesis!

en: Media in-processing
eo: Dosieroj preparataj

en: Media processing panel
eo: Kontrolejo pri dosierpreparado.

en: Media tagged with: %(tag_name)s
eo: Dosieroj kun etikedo: %(tag_name)s

en: MediaGoblin logo
eo: Emblemo de MediaGoblin

en: Most recent media
eo: Laste aldonitaj dosieroj

en: New password
eo: La nova pasvorto

en: No asset directory for this theme
eo: Mankas dosierujo kun aspektiloj por la etoso

en: No failed entries!
eo: Ne ekzistas malsukcesaj eroj!

en: No media in-processing
eo: Neniu dosieroj preparatas

en: No processed entries, yet!
eo: Ankoraŭ ne ekzistas eroj prilaboritaj!

en: Old password
eo: La malnova pasvorto

en: Older →
eo: Malpli novaj →

en: Oops!
eo: Oj!

en: Oops, your comment was empty.
eo: Oj, via komento estis malplena.

en: Original
eo: Originalo

en: Original file
eo: originalan dosieron

en: Password
eo: Pasvorto

en: Profile changes saved
eo: Profilŝanĝoj estis konservitaj

en: Really delete %(title)s?
eo: Ĉu vere forigi %(title)s?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
eo: Ĉu vere forigi %(media_title)s el %(collection_title)s?

en: Recover password
eo: Ekhavo de nova pasvorto

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
eo: Disponigita laŭ la permesilo <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>.  Haveblas<a href="%(source_link)s">fontotekstaro</a>.

en: Remove
eo: Forigi

en: Resend verification email
eo: Resendi kontrolmesaĝon

en: Resent your verification email.
eo: Resendi vian kontrol-mesaĝon.

en: Save changes
eo: Konservi ŝanĝojn

en: Send instructions
eo: Sendi instrukcion

en: Separate tags by commas.
eo: Dividu la etikedojn per komoj.

en: Set password
eo: Difini pasvorton

en: Set your new password
eo: Enigu vian novan pasvorton

en: Slug
eo: La distingiga adresparto

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
eo: Iu registris konton kun tiu ĉi uzantonomo, sed ĝi devas ankoraŭ esti aktivigita.

en: Sorry, I don't support that file type :(
eo: Mi pardonpetas, mi ne subtenas tiun dosiertipon :(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
eo: Ni bedaŭras, sed konto kun tiu retpoŝtadreso jam ekzistas.

en: Sorry, a user with that name already exists.
eo: Bedaŭrinde, uzanto kun tiu nomo jam ekzistas.

en: Sorry, no such user found.
eo: Uzanto ne trovita.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
eo: Bedaŭrinde, registrado estas malaktivigita en tiu ĉi instalaĵo.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	your web browser does not support HTML5 
    	audio.
eo: Bedaŭrinde, ĉi tiu sonregistraĵo ne ludiĝos, 
    	ĉar via TTT-legilo ne povas ludi
    	sonaĵojn, afiŝitajn laŭ HTML5.

en: Tagged with
eo: Markita per

en: Tags
eo: Etikedoj

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
eo: La kolekto ne estis forigita, ĉar vi ne konfirmis vian certecon per la markilo.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
eo: La dosiero ne estis forigita, ĉar vi ne konfirmis vian certecon per la markilo.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
eo: La dosiero ne estis forigita, ĉar vi ne konfirmis vian certecon per la markilo.

en: The slug can't be empty
eo: La distingiga adresparto ne povas esti malplena

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
eo: La distingiga adresparto de ĉi tiu kolekto.  Ordinare ne necesas ĝin ŝanĝi.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
eo: La dosiertitol-bazita parto de la dosieradreso. Ordinare ne necesas ĝin ŝanĝi.

en: The verification key or user id is incorrect
eo: La kontrol-kodo aŭ la uzantonomo ne estas korekta

en: There doesn't seem to be any media here yet...
eo: Ĉi tie ŝajne estas ankoraŭ neniuj dosieroj…

en: These uploads failed to process:
eo: Preparado de ĉi tiuj alŝutaĵoj malsukcesis:

en: This address contains errors
eo: Ĉi tiu adreso enhavas erarojn

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
eo: Ĝuste ĉi tie aperos viaj dosieroj, sed vi ŝajne ankoraŭ nenion alŝutis.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
eo: Ĉi tiu retpaĝaro funkcias per <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, eksterordinare bonega programaro por gastigado de aŭd‐vid‐dosieroj.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
eo: Ĉi tiu uzanto ne jam aldonis informojn pri si.

en: Title
eo: Titolo

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
eo: Por aldoni viajn proprajn dosierojn, afiŝi komentariojn ktp, vi povas ensaluti je via MediaGoblina konto.

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Username or email
eo: Salutnomo aŭ retpoŝtadreso

en: Verify your email!
eo: Konfirmu viecon de la retpoŝtadreso!

en: Video transcoding failed
eo: Malsukcesis transkodado de filmo

en: View all of %(username)s's media
eo: Rigardi ĉiujn dosierojn de %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
eo: Vidi sur <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: WebM file (640p; VP8/Vorbis)
eo: la WebM-dosieron (640p; VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
eo: WebMan dosieron (kun Vorbisa kodaĵo)

en: Website
eo: Retejo

en: Woohoo! Submitted!
eo: Hura! Alŝutitas!

en: Wrong password
eo: Malĝusta pasvorto

en: You already have a collection called "%s"!
eo: Vi jam havas kolekton kun la nomo «%s»!

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
eo: Vi estas forigonta dosieron el kolekto de alia uzanto.  Agu singardeme.

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
eo: Vi estas forigonta kolekton de alia uzanto.  Agu singardeme.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
eo: Vi estas forigonta dosieron de alia uzanto. Estu singardema.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
eo: Vi redaktas profilon de alia uzanto. Agu singardeme.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
eo: Vi redaktas kolekton de alia uzanto.  Agu singardeme.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
eo: Vi priredaktas dosieron de alia uzanto. Agu singardeme.

en: You can get a modern web browser that 
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
eo: Vi povas akiri modernan TTT-legilon, kapablan 
    	sonigi la registraĵon ĉe <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
eo: Nun vi povas ensaluti per via nova pasvorto.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
eo: Ĉi tie vi povas informiĝi pri la stato de preparado de dosieroj por via galerio.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
eo: Vi povas uzi por markado la lingvon
                          «<a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a>».

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a> for formatting.
eo: Vi povas uzi por markado la lingvon «<a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">Markdown</a>».

en: You deleted the collection "%s"
eo: Vi forigis la kolekton «%s»

en: You deleted the item from the collection.
eo: Vi forigis la dosieron el la kolekto.

en: You deleted the media.
eo: Vi forigis la dosieron.

en: You have to select or add a collection
eo: Necesas elekti aŭ aldoni kolekton

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
eo: Vi devas esti ensalutita, por ke ni sciu, al kiu sendi la retleteron!

en: You must provide a file.
eo: Vi devas provizi dosieron.

en: You've already verified your email address!
eo: Vi jam konfirmis vian retpoŝtadreson!

en: Your comment has been posted!
eo: Via komento estis afiŝita!

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
eo: Via retpoŝtadreso estas konfirmita. Vi povas nun ensaluti, redakti vian profilon, kaj alŝuti bildojn!

en: Your last 10 successful uploads
eo: Viaj 10 lastaj sukcesaj alŝutoj.

en: at
eo: je

en: commented on your post
eo: komentis je via afiŝo

en: feed icon
eo: flusimbolo

en: newer
eo: pli nova

en: older
eo: malpli nova

en: ← Newer
eo: ← Pli novaj

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
eo: ❖ Просмотр файлов пользователя <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
