GNU MediaGoblin - en to cs translation catalogue (520 entries)

en: 
                    Comment Report #%(report_id)s
cs: 
    Nahlášení Komentáře #%(report_id)s

en: 
                    Media Report #%(report_id)s
cs: 
    Nahlášení Tvorby #%(report_id)s

en: 
                  Closed Report #%(report_id)s
cs: 
    Uzavřené hlášení #%(report_id)s

en: 
                <a class="button_action" href="http://mediagoblin.readthedocs.org/">Set up MediaGoblin on your own server</a>
cs: 
    <a class="button_action" href="http://mediagoblin.readthedocs.org/">Nastavte MediaGoblin na svém vlastním serveru</a>

en: 
                >Create an account at this site</a>
                or
cs: 
    >Založte si účet na těchto stránkách</a>
    nebo

en: 
                ❖ Published by <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>
cs: 
                ❖ Publikováno <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>

en: 
              CONTENT BY
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
              HAS BEEN DELETED
cs: 
    OBSAH OD UŽIVATELE
    <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
    BYL SMAZÁN

en: 
            Yes. If you would prefer, you may go to the media homepage of the piece
            of media you would like to feature or unfeature and look at the bar to
            the side of the media entry. If the piece of media has not been featured
            yet you should see a button that says "Feature". Press that button and
            the media will be featured as a Primary Feature at the top of the page.
            All other featured media entries will remain as features, but will be
            pushed further down the page.<br /><br />
    
            If you go to the media homepage of a piece of media that is currently
            featured, you will see the options "Unfeature", "Promote" and "Demote"
            where previously there was the button which said "Feature". Click
            Unfeature and that media entry will no longer be displayed on the
            front page, although you can feature it again at any point. Promote
            moves the featured media higher up on the page and makes it more
            prominent and Demote moves the featured media lower down and makes it
            less prominent.
cs: 
    Ano. Můžete také jít na stránku příslušné tvorby, a podívat se na panel, který najdete po straně. Pokud tvorba není vystavena, uvidíte tam tlačítko “Vystavit“. Klikněte na něj, a tvorba bude vystavena v první úrovni, nahoře na stránce. Všechny ostatní vystavené tvorby budou posunuty níže.<br /><br />
    
    Otevřete-li stránku tvorby, která je právě vystavena, uvidíte možnosti „Zrušit vystavení“, „Zvýšit důležitost“ a „Snížit důležitost“. Kliknete-li na „Zrušit vystavení“, tvorba se již nebude zobrazovat na hlavní stránce. Kdykoli ji můžete znovu vystavit. Zvýšení důležitosti posune tvorbu o úroveň výše, a snížení naopak o úroveň níže.

en: 
            ❖ Reported media by <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>
cs: 
    ❖ Nahlášené medium od uživatele <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: 
          Go to the page of the media entry you want to feature. Copy it's URL and
          then paste it into a new line in the text box above. There should be only
          one url per line. The url that you paste into the text box should be under
          the header describing how prominent a feature it will be (whether Primary,
          Secondary, or Tertiary). Once all of the media that you want to feature are
          inside the text box, click the Submit Query button, and your media should be
          displayed on the front page.
cs: 
    Jděte na stránku tvorby, kterou chcete vystavit. Zkopírujte její URL adresu, a pak ji vložte jako nový řádek to textového okénka výše. V každém řádku by mělo být pouze jedno URL. Vložte jej pod nadpis, který určuje důležitost (první, druhá, nebo třetí úroveň). Až do tohoto okénka vložíte adresy všech tvoreb, které si přejete vystavit, klikněte na tlačítko "Submit Query", a vaše tvorby se objeví na hlavní stránce.

en: 
          These categories just describe how prominent a feature will be on your
          front page. Primary Features are placed at the top of the front page and are
          much larger. Next are Secondary Features, which are slightly smaller.
          Tertiary Features make up a grid at the bottom of the page.<br /><br />
    
          Primary Features also can display longer descriptions than Secondary
          Features, and Secondary Features can display longer descriptions than
          Tertiary Features.
cs: 
    Tyto kategorie určují, jak výrazná bude vaše tvorba na hlavní stránce. Při použití první úrovně se zobrazí hned nahoře a bude mnohem větší. Druhá úroveň znamená, že bude o něco menší. To, co je vystavené pod třetí úrovní, se zobrazí v mřížce na konci stránky.<br /><br />
    
    První úroveň také zobrazí u tvorby delší popis než druhá, a třetí bude mít popis ještě kratší.

en: 
          Unfeature a media by removing its line from the above textarea and then
          pressing the Submit Query button.
cs: 
    Vystavení tvorby lze zrušit tím, že smažete její řádku z textového okénka, které najdete výše na této stránce, a potvrdíte změnu kliknutím na tlačítko "Submit Query".

en: 
          When a media entry is featured, the entry's title, it's thumbnail and a
          portion of its description will be displayed on your website's front page.
          The number of characters displayed varies on the prominence of the feature.
          Primary Features display the first 512 characters of their description,
          Secondary Features display the first 256 characters of their description,
          and Tertiary Features display the first 128 characters of their description.
cs: 
    Když je tvorba vystavena, její nadpis, obrázek a část jejího popisu budou zobrazeny na hlavní stránce.
    Délka zobrazeného popisu závisí na úrovni její důležitosti.
    První úroveň ukáže prvních 512 znaků popisu. Druhá úroveň ukáže 256, a třetí jen 128 znaků.

en: 
          When copying and pasting urls into the above text box, be aware that if
          you make a typo, once you press Submit Query, your media entry will NOT be
          featured. Make sure that all your intended Media Entries are featured.
cs: 
    Když kopírujete a vkládáte URL adresy do textového okénka, mějte na paměti, že případný překlep nebo chyba v adrese způsobí, že vaše tvorba nebude vystavena. Zkontrolujte si proto, že všechny tvorby byly skutečně vystaveny.

en: 
        Here you can look up open reports that have been filed by users.
cs: 
    Zde můžete najít otevřená hlášení podaná uživateli.

en: 
        Here you can look up users in order to take punitive actions on them.
cs: 
    Zde můžete najít uživatele, abyste proti nim mohli podniknout příslušná opatření.

en: 
    Demote Feature
cs: 
    Snížit úroveň důležitosti pro vystavení

en: 
    Feature Media
cs: 
    Vystavit tvorbu

en: 
    Promote Feature
cs: 
    Zvýšit úroveň důležitosti pro vystavení

en: 
    Unfeature Media
cs: 
    Zrušit vystavení tvorby

en: 
    {mod} banned user {user} {expiration_date}.
cs: 
    {mod} udělil(a) uživateli {user} zákaz až do {expiration_date}.

en: 
    {mod} deleted the comment.
cs: 
    {mod} smazal(a) komentář.

en: 
    {mod} deleted the media entry.
cs: 
    {mod} smazal(a) tvorbu.

en: 
    {mod} sent a warning email to the {user}.
cs: 
    {mod} poslal(a) varovný email uživateli {user}.

en: 
    {mod} took away {user}'s {privilege} privileges.
cs: 
    {mod} odebral(a) uživateli {user} oprávnění {privilege}.

en:  Blog Dashboard
cs: Ovládací panel blogů

en:  No blog post yet.
cs: Zatím zde nejsou žádné příspěvky.

en:  to access your account?
cs: pro přístup k vašemu účtu?

en: "%s" added to collection "%s"
cs: „%s“ přidáno do sbírky „%s“

en: "%s" already in collection "%s"
cs: „%s“ už je ve sbírce „%s“

en: # of Comments Posted
cs: Počet vložených komentářů

en: %(blog_owner_name)s's Blog
cs: Blog uživatele %(blog_owner_name)s

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
cs: %(collection_title)s (sbírka uživatele %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
cs: %(collection_title)s od <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(formatted_time)s ago
cs: před %(formatted_time)s

en: %(username)s's Privileges
cs: Oprávnění uživatele %(username)s

en: %(username)s's collections
cs: Sbírky uživatele %(username)s

en: %(username)s's media
cs: Tvorba %(username)s

en: %(username)s's profile
cs: Profil %(username)s

en: (remove)
cs: (odstranit)

en: -- Select --
cs: -- Vyberte si --

en: -----------{display_type}-Features---------------------------
cs: -----------{display_type}-úroveň---------------------------

en: <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>'s account
cs: Účet <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
cs: Sbírky <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
cs: Tvorba <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media with tag <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>
cs: Tvorba <a href="%(user_url)s">%(username)s</a> se štítkem <a href="%(tag_url)s">%(tag)s</a>

en: <em> Go to list view </em>
cs: <em> Zobrazit jako seznam </em>

en: <h2>File a Report</h2>
cs: <h2>Nahlásit</h2>

en: <strong>Confidential</strong> - The client can
                    make requests to the GNU MediaGoblin instance that can not be
                    intercepted by the user agent (e.g. server-side client).<br />
                    <strong>Public</strong> - The client can't make confidential
                    requests to the GNU MediaGoblin instance (e.g. client-side
                    JavaScript client).
cs: <strong>Confidential</strong> - Klient dokáže posílat
    server GNU MediaGoblin požadavky, které nemůžou být
    zachyceny na straně uživatele (např. běží na serveru).
    <strong>Public</strong> - Klient nemá možnost posílat
    na server GNU MediaGoblin důvěrné požadavky (např. běží
    v JavaScriptu ve webovém prohlížeči).

en: A collection with that slug already exists for this user.
cs: U tohoto uživatele již existuje jiná sbírka s tímto krátkým názvem.

en: Account settings saved
cs: Nastavení účtu uloženo

en: Action Taken
cs: Přijaté Opatření

en: Active Reports Filed
cs: Aktivní Podaná Hlášení

en: Active Reports on %(username)s
cs: Aktivní hlášení na uživatele %(username)s

en: Active Users
cs: Aktivní Uživatelé

en: Add
cs: Přidat

en: Add Blog Post
cs: Přidat příspěvek

en: Add a Persona email address
cs: Přidat emailovou adresu Persona

en: Add a collection
cs: Přidat sbírku

en: Add a comment
cs: Přidat komentář

en: Add a new collection
cs: Přidat novou sbírku

en: Add an OpenID
cs: Přidat OpenID

en: Add attachment
cs: Přiložit soubor

en: Add media
cs: Přidat tvorbu

en: Add new Row
cs: Přidat nový řádek

en: Add this comment
cs: Přidat tento komentář

en: Add to a collection
cs: Přidat do sbírky

en: Add your media
cs: Přidejte vaši tvorbu

en: Add “%(media_title)s” to a collection
cs: Přidat “%(media_title)s” do sbírky

en: Added
cs: Přidáno

en: All reports on %(username)s
cs: Všechna hlášení na %(username)s

en: All reports that %(username)s has filed
cs: Všechna hlášení, která %(username)s podal(a)

en: All rights reserved
cs: Všechna práva vyhrazena

en: Allow
cs: Povolit

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
cs: Skoro hotovo! Váš účet musí ještě být aktivován.

en: An acceptable processing file was not found
cs: Přijatelný soubor ke zpracování nebyl nalezen

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
cs: Byl odeslán email s instrukcemi jak změnit heslo.

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
cs: Za pár minut by vám měl přijít email s návodem, jak na to.

en: An entry with that slug already exists for this user.
cs: U tohoto uživatele již existuje jiná tvorba s tímto krátkým názvem.

en: An error occured
cs: Došlo k chybě

en: Application has been deauthorized
cs: Aplikaci byla zrušena autorizace

en: Applications with access to your account can:
cs: Aplikace s přístupem k vašem účtu může:

en: Atom feed
cs: kanál Atom

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Authorization
cs: Autorizace

en: Authorization Complete
cs: Autorizace kompletní

en: Authorization Finished
cs: Autorizace dokončena

en: Authorize
cs: Autorizovat

en: Authorized:
cs: Autorizované:

en: BANNED until %(expiration_date)s
cs: má ZÁKAZ až do %(expiration_date)s

en: Bad Request
cs: Špatný Požadavek

en: Ban User
cs: Udělit zákaz

en: Ban the user
cs: Udělit zákaz přístupu

en: Banned Indefinitely
cs: má trvalý zákaz

en: Bio
cs: O mně

en: Browse collections
cs: Procházet sbírky

en: CAUTION:
cs: POZOR:

en: CSRF cookie not present. This is most likely the result of a cookie blocker or somesuch.<br/>Make sure to permit the settings of cookies for this domain.
cs: CSRF cookie není dostupné. Nejspíš je to důsledek blokování cookies v prohlížeči, nebo něco podobného.<br/>Ujistěte se, že je nastavování cookies povoleno pro tuto doménu.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot link theme... no theme set
cs: Téma nelze propojit... žádné téma není nastaveno

en: Change account settings
cs: Změnit nastavení účtu

en: Change your information
cs: Měnit vaše informace

en: Change your password.
cs: Změňte si heslo.

en: Changing %(username)s's account settings
cs: Měníte nastavení účtu %(username)s

en: Changing %(username)s's email
cs: Měním email uživatele %(username)s

en: Changing %(username)s's password
cs: Změna hesla uživatele %(username)s

en: Clear empty Rows
cs: Odstranit prázdné řádky

en: Closed Reports
cs: Uzavřená Hlášení

en: Collected in
cs: Ve sbírce

en: Collection
cs: Sbírka

en: Collection "%s" added!
cs: Sbírka „%s“ přidána!

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment Preview
cs: Náhled Komentáře

en: Copy and paste this <strong>verifier code</strong> into your client:
cs: Tento <strong>ověřovací kód</strong> zkopírujte a vložte do svého klienta:

en: Copying to public storage failed.
cs: Kopírování do veřejného uložiště selhalo.

en: Could not link "%s": %s exists and is not a symlink
cs: Nepovedlo se odkázat na „%s“: %s existuje a symbolickým odkazem

en: Could not read the image file.
cs: Soubor obrázku nelze přečíst.

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
cs: Email pro obnovení hesla nelze odeslat, protože vaše uživatelské jméno není aktivováno, nebo nebyla ověřena emailová adresa.

en: Couldn't find someone with that username.
cs: Nebyl nalezen nikdo s tímto uživatelským jménem.

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create a Blog
cs: Vytvořit Blog

en: Create an account!
cs: Vytvořte si účet!

en: Create new collection
cs: Vytvořit novou sbírku

en: Create one here!
cs: Vytvořte si ho zde!

en: Create/Edit a Blog
cs: Vytvořit/Upravit Blog

en: Create/Edit a Blog Post.
cs: Vytvořit/Upravit příspěvek.

en: Create/Edit a blog post.
cs: Vytvořit/Upravit příspěvek.

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Deauthorize Applications
cs: Zrušení autorizace aplikací

en: Deauthorize applications
cs: Zrušit autorizaci aplikací

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Blog
cs: Smazat Blog

en: Delete a Persona email address
cs: Smazat emailovou adresu Persona

en: Delete an OpenID
cs: Odstranit OpenID

en: Delete collection %(collection_title)s
cs: Smazat sbírku %(collection_title)s

en: Delete my account
cs: Smazat můj účet

en: Delete permanently
cs: Smazat navždy

en: Delete the content
cs: Smazat obsah

en: Demote
cs: Snížit důležitost

en: Deny
cs: Zakázat

en: Description
cs: Popis

en: Description of Report
cs: Popis hlášení

en: Description of this collection
cs: Popis této sbírky

en: Description of this work
cs: Popis tohoto díla

en: Do you want to authorize
cs: Přejete si autorizovat

en: Don't have an account yet?
cs: Ještě nemáte účet?

en: Don't have one yet? It's easy!
cs: Ještě ho nemáte? Je to jednoduché!

en: Don't process eagerly, pass off to celery
cs: Nezpracovávat okamžitě, předat serveru Celery.

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download model
cs: Stáhnout model

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Blog
cs: Upravit Blog

en: Edit Metadata
cs: Upravit metadata

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Editing %(collection_title)s
cs: Editace %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
cs: Upravujete %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
cs: Upravujete profil %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
cs: Upravujete přílohy %(media_title)s

en: Email address
cs: Emailová adresa

en: Email me when others comment on my media
cs: Poslat email vždy, když někdo napíše komentář k mým tvorbám

en: Email verification needed
cs: Je třeba ověřit email

en: Enable insite notifications about events.
cs: Zasílat oznámení o událostech na tomto webu.

en: Enter the URL for the media to be featured
cs: Zadejte URL adresu tvorby, kterou chcete vystavit

en: Enter your old password to prove you own this account.
cs: Zadejte své staré heslo, abyste potvrdil(a), že vlastníte tento účet.

en: Enter your password to prove you own this account.
cs: Zadejte své heslo pro ověření, že jste majitelem tohoto účtu.

en: Error with media '{media_id}' value '{error_path}': {error_msg}
    Metadata was not uploaded.
cs: Chyba u tvorby '{media_id}' cesta '{error_path}': {error_msg}
    
    Metadata nebyla odeslána.

en: Explore
cs: Prozkoumat

en: FAIL: Local file {filename} could not be accessed.
    {filename} will not be uploaded.
cs: CHYBA: Lokální soubor {filename} není přístupný.
    Soubor {filename} nebude odeslán na server.

en: FAIL: This file is larger than the upload limits for this site.
cs: CHYBA: Velikost tohoto souboru překračuje maximální velikost povolenou na těchto stránkách.

en: FAIL: This file will put this user past their upload limits.
cs: CHYBA: Odesláním tohoto souboru by současný uživatel překročil svůj limit pro nahrávání souborů.

en: FAIL: This user is already past their upload limits.
cs: CHYBA: Tento uživatel již vyčerpal svůj limit pro nahrávání souborů.

en: Failure metadata
cs: Metadata o selhání

en: Feature
cs: Vystavit

en: Feature management panel
cs: Správa vystavených tvoreb

en: File
cs: Soubor

en: File Format
cs: Formát souboru

en: File Report
cs: Nahlásit

en: File at {path} not found, use -h flag for help
cs: Soubor {path} nebyl nalezen, použijte argument -h pro nápovědu.

en: For more information about how to properly run this
    script (and how to format the metadata csv file), read the MediaGoblin
    documentation page on command line uploading
    <http://docs.mediagoblin.org/siteadmin/commandline-upload.html>
cs: Podrobnější instrukce jak správně používat tento
    skript (a jak formátovat soubor .csv s metadaty) najdete v dokumentaci
    MediaGoblinu na stránce o uploadování skrze příkazovou řádku
    <http://docs.mediagoblin.org/siteadmin/commandline-upload.html>

en: Forgot your password?
cs: Zapoměl(a) jste své heslo?

en: Front
cs: Zepředu

en: Go to page:
cs: Přejít na stránku:

en: Granted
cs: Uděleno

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
cs: Zde můžete sledovat stav tvoreb zpracovávaných na této instanci.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
cs: Zde můžete ostatním říct něco o sobě.

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
cs: Zdravím, %(username)s,
    
    Abyste aktivoval(a) váš účet na GNU MediaGoblin, otevřete následující URL ve
    vašem prohlížeči:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
cs: Zdravím, uživateli %(username)s,
    %(comment_author)s vložil(a) komentář k vašemu příspěvku (%(comment_url)s) na serveru %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
cs: Dobrý den, vítejte na MediaGoblinu!

en: Hi,
    
    We wanted to verify that you are %(username)s. If this is the case, then 
    please follow the link below to verify your new email address.
    
    %(verification_url)s
    
    If you are not %(username)s or didn't request an email change, you can ignore
    this email.
cs: Dobrý den,
    
    Potřebujeme ověřit, jestli jste %(username)s. Pokud ano,
    klikněte prosím na tento odkaz pro ověření vaší nové emailové adresy.
    
    %(verification_url)s
    
    Pokud nejste %(username)s, nebo jste nežádali o změnu emailu, nemusíte
    si tohoto emailu všímat.

en: Hometown
cs: Rodné město

en: How does this work?
cs: Jak to funguje?

en: How to decide what information is displayed when a media entry is
        featured?
cs: Co rozhoduje o tom, jaké informace se budou zobrazovat u vystavené tvorby?

en: How to feature media?
cs: Jak mohu vystavit tvorbu?

en: How to unfeature a piece of media?
cs: Jak zrušit vystavení tvorby?

en: However, old link directory symlink found; removed.
cs: Byl však nalezen odkaz na starý adresář; odstraňuji.

en: I am sure I want to delete this
cs: Jsem si jist(a), že to chci smazat

en: I am sure I want to remove this item from the collection
cs: Jsem si jist(a), že chci odstranit tuto položku ze sbírky

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: If that email address (case sensitive!) is registered an email has been sent with instructions on how to change your password.
cs: Pokud je tato emailová adresa (pozor na velká písmena!) zaregistrována, bude na ní odeslán email s instrukcemi jak si změnit heslo.

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
cs: Pokud jste to vy, ale ztratili jste ověřovací email, můžete se <a href="%(login_url)s">přihlásit</a> a odeslat jej znovu.

en: If you would like to feature a
            piece of media, go to that media entry's homepage and click the button
            that says <a class="button_action">Feature</a>.
cs: Pokud zde chcete vystavit některou tvorbu, jděte na stránku příslušné tvorby a klikněte tam na tlačítko <a class="button_action">Vystavit</a>.

en: Image for %(media_title)s
cs: Obrázek %(media_title)s

en: Image of goblin stressing out
cs: Obrázek vystresovaného goblina

en: In case it doesn't:
cs: Pokud nepřijde:

en: Include a note
cs: Přidat poznámku

en: Invalid User name or email address.
cs: Neplatné uživatelské jméno nebo emailová adresa.

en: Invalid file given for media type.
cs: Neplatný soubor pro tento typ tvorby.

en: Is there another way to manage featured media?
cs: Je i jiný způsob, jak spravovat vystavené tvorby?

en: Last 10 successful uploads
cs: Posledních 10 úspěšných uploadů

en: License
cs: Licence

en: License preference
cs: Oblíbená licence

en: Location
cs: Místo

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log in to create an account!
cs: Přihlašte se pro vytvoření účtu!

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Logging in failed!
cs: Chybné přihlášení!

en: Mark all read
cs: Označit jako přečtené

en: Max file size: {0} mb
cs: Maximální velikost souboru: {0} mb

en: Media in-processing
cs: Zpracovávané tvorby

en: Media processing panel
cs: Panel zpracování tvoreb

en: Media tagged with: %(tag_name)s
cs: Tvorba se štítky: %(tag_name)s

en: MediaGoblin logo
cs: Logo MediaGoblin

en: Message to user:
cs: Zpráva pro uživatele:

en: MetaData
cs: Metadata

en: Metadata for "%(media_name)s"
cs: Metadata pro "%(media_name)s"

en: Moderation powers:
cs: Moderátorské funkce:

en: Most recent media
cs: Nejnovější tvorba

en: Must provide an oauth_token.
cs: Je vyžadován oauth_token.

en: Name
cs: Jméno

en: Name of user these media entries belong to
cs: Jméno uživatele, kterému patří tyto tvorby

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New email address
cs: Nová emailová adresa

en: New password
cs: Nové heslo

en: No
cs: Ne

en: No OpenID service was found for %s
cs: Nebyla nalezena žádná služba OpenID pro %s

en: No active reports filed on %(username)s
cs: Na %(username)s nebyla podána žádná hlášení

en: No asset directory for this theme
cs: Chybí adresář souborů k tomuto tématu.

en: No closed reports found.
cs: Nebyla nalezena žádná uzavřená hlášení.

en: No failed entries!
cs: Žádné záznamy o selhání!

en: No media in-processing
cs: Žádné zpracovávané tvorby

en: No open reports found.
cs: Nebyla nalezena žádná otevřená hlášení.

en: No processed entries, yet!
cs: Zatím tu nejsou žádné zpracované tvorby!

en: No request token found.
cs: Požadavek nemá token.

en: No users found.
cs: Žádní uživatelé nebyli nalezeni.

en: Nothing is currently featured.
cs: V tuto chvíli není nic vystaveno.

en: OAuth client connections
cs: Připojení klientů OAuth

en: Object Height
cs: Výška objektu

en: Offender
cs: Pachatel

en: Old link found for "%s"; removing.
cs: Byl nalezen starý odkaz pro "%s"; odstraňuji.

en: Old password
cs: Staré heslo

en: Older →
cs: Starší →

en: Oops!
cs: Jejda!

en: Oops, your comment was empty.
cs: Chybka, váš komentář byl prázdný.

en: OpenID was successfully removed.
cs: OpenID bylo úspěšně odstraněno.

en: OpenID's
cs: OpenID

en: Operation not allowed
cs: Tato operace není dovolena

en: Or login with OpenID!
cs: Nebo se přihlašte pomocí OpenID!

en: Or login with Persona!
cs: Nebo se přihlašte pomocí Persony!

en: Or login with a password!
cs: Nebo se přihlašte heslem!

en: Or register with OpenID!
cs: Nebo se zaregistrujte s OpenID!

en: Or register with Persona!
cs: Nebo se zaregistrujte s Personou!

en: Original
cs: Původní

en: Original file
cs: Původní soubor

en: PDF file
cs: Soubor PDF

en: Password
cs: Heslo

en: Path to the csv file containing metadata information.
cs: Cesta k souboru .csv obsahujícímu metadata.

en: Persona's
cs: Persona

en: Perspective
cs: Perspektiva

en: Please check your entries and try again.
cs: Zkontrolujte prosím své tvorby a zkuste to znovu.

en: Post new media as you
cs: Vkládat tvorby vaším jménem

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
cs: Na tomto serveru běží <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, projekt <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Primary
cs: První

en: Privilege
cs: Oprávnění

en: Profile changes saved
cs: Změny profilu uloženy

en: Promote
cs: Zvýšit důležitost

en: RESOLVED
cs: VYŘEŠENO

en: Really delete %(title)s?
cs: Opravdu smazat %(title)s?

en: Really delete collection: %(title)s?
cs: Opravdu smazat sbírku %(title)s?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
cs: Opravdu smazat uživatele '%(user_name)s' a všechnu asociovanou tvorbu/komentáře?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
cs: Opravdu odstranit %(media_title)s z %(collection_title)s?

en: Reason
cs: Důvod

en: Reason for Reporting
cs: Důvod hlášení

en: Reason for failure
cs: Příčina selhání

en: Reason for report:
cs: Důvod hlášení:

en: Recover password
cs: Obnovit heslo

en: Redirect URI
cs: URI pro přesměrování

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
cs: Vydáno pod licencí <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Zdrojový kód</a> je volně přístupný.

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove %(media_title)s from %(collection_title)s
cs: Odstranit %(media_title)s z %(collection_title)s

en: Report
cs: Hlášení

en: Report #%(report_number)s
cs: Hlášení #%(report_number)s

en: Report ID
cs: ID hlášení

en: Report management panel
cs: Panel pro správu hlášení

en: Report media
cs: Nahlásit tvorbu

en: Report panel
cs: Panel hlášení

en: Reported By
cs: Ohlašovatel

en: Reported Comment
cs: Nahlášený komentář

en: Reported Content
cs: Nahlášený obsah

en: Reported Media Entry
cs: Nahlášená tvorba

en: Reported comment
cs: Nahlášený komentář

en: Reporting this Comment
cs: Nahlašuji tento Komentář

en: Reporting this Media Entry
cs: Nahlašuji tuto Tvorbu

en: Resend verification email
cs: Znovu zaslat ověřovací email

en: Resent your verification email.
cs: Váš ověřovací email byl znovu odeslán.

en: Resolution content:
cs: Obsah řešení:

en: Resolve
cs: Vyřešit

en: Resolve This Report
cs: Vyřešit Toto Hlášení

en: Resolved
cs: Vyřešeno

en: Return to Reports Panel
cs: Návrat do Panelu Hlášení

en: Return to Users Panel
cs: Návrat do Panelu Uživatelů

en: Save
cs: Uložit

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Secondary
cs: Druhá

en: See your information (e.g profile, media, etc...)
cs: Zobrazte si vaše údaje (např. profil, tvorbu apod.)

en: Send instructions
cs: Poslat návod

en: Send the user a message
cs: Poslat uživateli zprávu

en: Separate tags by commas.
cs: Oddělte štítky čárkami.

en: Set password
cs: Nastavit heslo

en: Set your new password
cs: Nastavte své nové heslo

en: Side
cs: Ze strany

en: Sign in to create an account!
cs: Přihlašte se pro vytvoření nového účtu.

en: Silence comments
cs: Utišit komentáře

en: Skipping "%s"; already set up.
cs: Přeskakuji "%s"; jež je nastaven.

en: Slug
cs: Krátký název

en: Someone has registered an account with this username, but it still has
            to be activated.
cs: Někdo si zaregistroval účet s tímto jménem, zatím ale nebyl aktivován.

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
cs: Někdo si zaregistroval účet s tímto uživatelským jménem, ale ještě nebyl aktivován.

en: Sorry Dave, I can't let you do that!</p><p>You have tried  to perform a function that you are not allowed to. Have you been trying to delete all user accounts again?
cs: Promiň Dave, nemůžu ti dovolit to udělat!</p><p>Pokoušeli jste se použít funkci, ke které nemáte oprávnění.

en: Sorry, I don't support that file type :(
cs: Omlouvám se, nepodporuji tento typ souboru :(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
cs: Promiňte, uživatel s touto emailovou adresou již existuje.

en: Sorry, a user with that name already exists.
cs: Omlouváme se, uživatel s tímto jménem už existuje.

en: Sorry, an account is already registered to that OpenID.
cs: Promiňte, pro toto OpenID je již účet zaregistrován.

en: Sorry, an account is already registered to that Persona email.
cs: Promiňte, pro tento email Persona je již účet zaregistrován.

en: Sorry, an account is already registered with that Persona email address.
cs: Promiňte, na tuto emailovou adresu Persona je již účet registrován.

en: Sorry, authentication is disabled on this instance.
cs: Promiňte, autentikace je na této instanci vypnuta.

en: Sorry, comments are disabled.
cs: Promiňte, komentáře jsou vypnuty

en: Sorry, no such report found.
cs: Promiňte, žádné takové hlášení nebylo nalezeno.

en: Sorry, no such user found.
cs: Omlouváme se, ale požadovaný uživatel nebyl nalezen.

en: Sorry, no user by username '{username}' exists
cs: Promiňte, ale uživatel '{username}' neexistuje.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
cs: Promiňte, na této instanci je možnost registrace vypnuta.

en: Sorry, reporting is disabled on this instance.
cs: Promiňte, nahlášení je na tomto serveru vypnuto.

en: Sorry, the OpenID server could not be found
cs: Promiňte, server pro OpenID nebyl nalezen

en: Sorry, the file size is too big.
cs: Promiňte, soubor je příliš velký.

en: Sorry, this audio will not work because
    	your web browser does not support HTML5
    	audio.
cs: Omlouváme se, ale tento zvukový soubor
    	nelze přehrát, protože váš prohlížeč
    	nepodporuje HTML5 audio.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	  your web browser does not support HTML5 
    	  audio.
cs: Promiňte, tento zvukový soubor nelze přehrát,
    	protože váš prohlížeč nepodporuje HTML5
    	audio.

en: Sorry, this video will not work because
              your web browser does not support HTML5 
              video.
cs: Omlouváme se, ale toto video nelze přehrát, protože
    váš prohlížeč nepodporuje HTML5
    video.

en: Sorry, this video will not work because
          your web browser does not support HTML5 
          video.
cs: Omlouváme se, ale toto video nelze přehrát, protože
    váš prohlížeč nepodporuje HTML5
    video.

en: Sorry, uploading this file will put you over your upload limit.
cs: Promiňte, vložením tohoto souboru byste již překročili svůj datový limit.

en: Sorry, you have reached your upload limit.
cs: Promiňte, již jste vyčerpali svůj datový limit.

en: Status
cs: Stav

en: Stay logged in
cs: Trvalé přihlášení

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Subscribe to comments
cs: Odebírat komentáře

en: Subscribed to comments on %s!
cs: Odebírám komentáře na %s!

en: Successfully submitted {filename}!
    Be sure to look at the Media Processing Panel on your website to be sure it
    uploaded successfully.
cs: Soubor {filename} byl úspěšně odeslán!
    Pro jistotu se můžete podívat na Panel zpracování tvoreb na vašich stránkách, kde uvidíte
    zda upload proběhl úspěšně.

en: Tagged with
cs: Štítky

en: Tags
cs: Štítky

en: Take away privilege
cs: Odejmout práva

en: Terms of Service
cs: Podmínky poskytovatele

en: Tertiary
cs: Třetí

en: That OpenID is not registered to this account.
cs: Toto OpenID není k tomuto účtu registrováno.

en: That Persona email address is not registered to this account.
cs: Tato emailová adresa Persona není k tomuto účtu registrována.

en: The Persona email address was successfully removed.
cs: Emailová adresa Persona byla úspěšně odstraněna.

en: The blog was not deleted because you have no rights.
cs: Blog nebyl smazán, protože k tomu nemáte oprávnění.

en: The client {0} has been registered!
cs: Klient {0} byl zaregistrován!

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
cs: Sbírka nebyla odstraněna, protože jste nezaškrtli, že jste si jistí.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
cs: Objekt nebyl odstraněn, protože jste nezaškrtli, že jste si jistí.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
cs: Tvorba nebyla odstraněna, protože jste nezaškrtl(a), že jste si jist(a).

en: The name of the OAuth client
cs: Jméno klienta pro OAuth

en: The redirect URI for the applications, this field
                is <strong>required</strong> for public clients.
cs: URI pro přesměrování aplikací, toto pole
    je <strong>vyžadováno</strong> pro veřejné klienty.

en: The request sent to the server is invalid, please double check it
cs: Požadavek zaslaný na tento server je neplatný, prosím zkontrolujte ho.

en: The slug can't be empty
cs: Krátký název nemůže být prázdný

en: The title can't be empty
cs: Nadpis nesmí být prázdný

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
cs: Název, který je součástí adresy této sbírky. Většinou není třeba ho měnit.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
cs: Název, který je součástí adresy této tvorby. Většinou není třeba ho měnit.

en: The user id is incorrect.
cs: Chybné id uživatele.

en: The verification key or user id is incorrect
cs: Neplatný ověřovací klíč nebo id uživatele

en: The verification key or user id is incorrect.
cs: Chybný ověřovací klíč nebo id užvatele.

en: There are no applications authorized.
cs: Žádné aplikace nejsou autorizovány.

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!</p><p>If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
cs: Zdá se, že na této adrese žádná stránka není. Omlouváme se!</p><p>Pokud jste si jistí, že tato adresa je správná, je možné, že stránka, kterou hledáte, byla přesunuta nebo smazána.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
cs: Zdá se, že tu zatím žádná tvorba není...

en: These applications can access your GNU MediaGoblin account. Deauthorizing the
        application will prevent the application from accessing your account.
cs: Tyto aplikace mají přístup k Vašemu účtu GNU MediaGoblin. Zrušení autorizace
    aplikaci toto právo odebere, a aplikace pak již nebude moci používat Váš účet.

en: These uploads failed to process:
cs: Tyto tvorby se nepovedlo zpracovat:

en: This address contains errors
cs: Tato adresa obsahuje chyby

en: This field does not take email addresses.
cs: Do tohoto pole emailová adresa nepatří.

en: This field is required for public clients
cs: Toto pole je vyžadováno pro veřejné klienty

en: This field requires an email address.
cs: Toto pole vyžaduje emailovou adresu.

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
cs: Zde se zobrazí tvorba, ale zatím jste nic nepřidal(a).

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
cs: Na těchto stránkách běží <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, úžasný software pro hostování medií.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
cs: Tento uživatel si (zatím) nevyplnil profil.

en: This will be visible to users allowing your
                    application to authenticate as them.
cs: Toto se uživatelům zobrazí, když budou povolovat
    vaší aplikaci, aby se přihlásila jejich jménem.

en: This will be your default license on upload forms.
cs: Toto bude vaše výchozí licence ve formuláři pro upload.

en: Title
cs: Název

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
cs: Abyste mohli nahrávat vlastní tvorby, psát komentáře, a ještě víc, přihlašte se svým MediaGoblinovým účtem.

en: Top
cs: Zvrchu

en: Transcoding progress
cs: Stav transkódování

en: Type
cs: Typ

en: Type:
cs: Typ:

en: UnBan User
cs: Odvolat zákaz

en: Unfeature
cs: Zrušit vystavení

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown application, not able to deauthorize
cs: Neznámá aplikace, nelze zrušit autorizaci

en: Update Metadata
cs: Aktualizovat metadata

en: User
cs: Uživatel

en: User management panel
cs: Panel pro správu uživatelů

en: User panel
cs: Panel uživatelů

en: User will be banned until:
cs: Uživatel bude mít zákaz do:

en: User: %(username)s
cs: Uživatel: %(username)s

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username or Email
cs: Uživatelské jméno nebo email

en: Username or email
cs: Uživatelské jméno či email

en: Value
cs: Hodnota

en: Verification cancelled
cs: Ověření bylo zrušeno

en: Verification of %s failed: %s
cs: Ověřování %s selhalo: %s

en: Verify your email!
cs: Ověřte svůj email!

en: Video transcoding failed
cs: Transkódování videa selhalo

en: View
cs: Zobrazit

en: View all of %(username)s's media
cs: Zobrazit všechnu tvorbu uživatele %(username)s

en: View most recent media
cs: Zobrazit nejnovější tvorby

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
cs: Zobrazit <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: Warning from
cs: Varování od

en: WebM file (VP8/Vorbis)
cs: Soubor WebM (VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
cs: Soubor WebM (kodek Vorbis)

en: Website
cs: Webové stránky

en: What action will you take to resolve the report?
cs: Jak chcete toto hlášení řešit?

en: What is a Primary Feature? What is a Secondary Feature?
cs: Co znamená První úroveň, Druhá úroveň?

en: What privileges will you take away?
cs: Jaká práva odejmete?

en: When Joined
cs: Datum Registrace

en: When Reported
cs: Datum Nahlášení

en: When submitted
cs: Odesláno

en: Why are you banning this User?
cs: Proč tomuto uživateli udělujete zákaz?

en: Why user was banned:
cs: Proč byl uživateli udělen zákaz:

en: Woohoo! Submitted!
cs: Jupí! Odesláno!

en: Woohoo! edited blogpost is submitted
cs: Jupí! Upravený příspěvek byl odeslán!

en: Wrong password
cs: Špatné heslo

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, really delete my account
cs: Ano, skutečně chci smazat svůj účet

en: You added the attachment %s!
cs: Přidal(a) jste přílohu %s!

en: You already have a collection called "%s"!
cs: Už máte sbírku se jménem „%s“!

en: You are Banned.
cs: Byl vám udělen zákaz.

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
cs: Chystáte se smazat položku ze sbírky dalšího uživatele. Buďte opatrná/ý.

en: You are about to delete another user's Blog. Proceed with caution.
cs: Chystáte se smazat blog jiného uživatele. Buďte opatrná/ý

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
cs: Chystáte se smazat sbírku dalšího uživatele. Buďte opatrná/ý.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
cs: Chystáte se smazat tvorbu jiného uživatele. Buďte opatrná/ý.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
cs: Upravujete profil uživatele. Buďte opatrná/ý.

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
cs: Upravujete sbírku dalšího uživatele. Buďte opatrná/ý.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
cs: Upravujete tvorbu jiného uživatele. Buďte opatrná/ý.

en: You are logged in as
cs: Jste přihlášen(a) jako

en: You are no longer an active user. Please contact the system admin to reactivate your account.
cs: Nejste již aktivním uživatelem. Kontaktujte prosím administrátora serveru pro opětovnou aktivaci vašeho účtu.

en: You can get a modern web browser that
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
cs: Můžete si stáhnout moderní prohlížeč,
    	který umí přehrávat tento typ zvuku,
    	na <a href="http://getfirefox.com">http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
    	  can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	    http://getfirefox.com</a>!
cs: Moderní prohlížeč, který umí přehrávat tento typ zvuku
    	si můžete stáhnout na <a href="http://getfirefox.com">
    	http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
              can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
              http://getfirefox.com</a>!
cs: Můžete si stáhnout moderní prohlížeč, který umí přehrát toto video, na <a href="http://getfirefox.com"> http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
          can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!
cs: Můžete si stáhnout moderní prohlížeč, který 
          umí přehrát toto video, na <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!

en: You can now log in using your new password.
cs: Můžete se nyní přihlásit se svým novým heslem.

en: You can only edit your own profile.
cs: Editovat můžete jen svůj vlastní profil.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
cs: Zde můžete sledovat stav tvoreb, které jsou zpracovávány pro vaší galerii.

en: You can use
                            <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                            Markdown</a> for formatting.
cs: Pro formátování můžete používat <a href="http://cs.wikipedia.org/wiki/Markdown" target="_blank">Markdown</a>.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> for formatting.
cs: Pro formátování můžete používat <a href="http://cs.wikipedia.org/wiki/Markdown" target="_blank">Markdown</a>.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
cs: Pro formátování můžete používat <a href="http://cs.wikipedia.org/wiki/Markdown" target="_blank">Markdown</a>.

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> for formatting.
cs: Pro formátování můžete používat <a href="http://cs.wikipedia.org/wiki/Markdown" target="_blank">Markdown</a>.

en: You can't delete your only OpenID URL unless you have a password set
cs: Nemůžete smazat svou jedinou adresu OpenID pokud nemáte nastavené heslo

en: You can't delete your only Persona email address unless you have a password set.
cs: Nemůžete odstranit svou jedinou emailovou adresu Persona pokud nemáte nastavené heslo.

en: You cannot take action against an administrator
cs: Nemáte oprávnění zasáhnout proti administrátorovi

en: You deleted the Blog.
cs: Smazal(a) jste blog.

en: You deleted the collection "%s"
cs: Smazal(a) jste sbírku „%s“

en: You deleted the item from the collection.
cs: Smazal(a) jste položku ze sbírky.

en: You deleted the media.
cs: Tuto tvorbu jste smazal(a).

en: You have been banned
cs: Byl vám udělen zákaz,

en: You have to select or add a collection
cs: Musíte vybrat nebo přidat sbírku

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
cs: Napřed se musíte přihlásit, abychom věděli komu máme email poslat!

en: You must provide a file.
cs: Musíte poskytnout soubor.

en: You need to confirm the deletion of your account.
cs: Smazání vašeho účtu je třeba potvrdit.

en: You will not receive notifications for comments on %s.
cs: Nebudou vám zasílána oznámení o komentářích na %s.

en: You're seeing this page because you are a user capable of
            featuring media, a regular user would see a blank page, so be sure to
            have media featured as long as your instance has the 'archivalook'
            plugin enabled. A more advanced tool to manage features can be found
            in the <a href="%(featured_media_url)s">feature management panel.</a>
cs: Tuto stránku vidíte proto, že máte oprávnění vystavovat tvorby. Obyčejný uživatel by viděl jen prázdnou stránku, proto mějte vždy vystavenu nějakou tvorbu, pokud používáte na své instanci plugin 'archivalook'. Pokročilejším nástrojem k ovládání této funkce je <a href="%(featured_media_url)s">Panel pro správu vystavených tvoreb</a>.

en: You've already verified your email address!
cs: Svojí emailovou adresu máte již ověřenu!

en: Your OAuth clients
cs: Vaši OAuth klienti

en: Your OpenID url was saved successfully.
cs: Vaše OpenID adresa byla úspěšně uložena.

en: Your Persona email address was saved successfully.
cs: Váš email Persona byl úspěšně uložen.

en: Your comment has been posted!
cs: Váš komentář byl odeslán!

en: Your email address has been verified.
cs: Vaše emailová adresa byla ověřena.

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
cs: Vaše emailová adresa byla ověřena. Nyní se můžete přihlásit, upravit si svůj profil, a nahrávat obrázky!

en: Your last 10 successful uploads
cs: Vašich posledních 10 úspěšných uploadů

en: Your password was changed successfully
cs: Vaše heslo bylo úspěšně změněno

en: an unknown application
cs: neznámou aplikaci

en: commented on your post
cs: okomentoval(a) váš příspěvek

en: day
cs: dnem

en: feed icon
cs: ikona kanálu

en: hour
cs: hodinou

en: indefinitely
cs: trvale

en: log out
cs: odhlásit

en: minute
cs: minutou

en: month
cs: měsícem

en: newer
cs: novější

en: older
cs: starší

en: unoconv failing to run, check log file
cs: unoconv nebylo možné spustit, zkontrolujte log

en: until %(until_when)s
cs: do %(until_when)s

en: until {date}
cs: do {date}

en: week
cs: týdnem

en: year
cs: rokem

en: {files_uploaded} out of {files_attempted} files successfully submitted
cs: {files_uploaded} z celkového počtu {files_attempted} souborů úspěšně odesláno.

en: {username} added {object}
cs: {username} přidal(a) {object}

en: {username} added {object} to {target}
cs: {username} přidal(a) {object} do {target}

en: {username} authored {object}
cs: {username} publikoval(a) {object}

en: {username} created {object}
cs: {username} vytvořil(a) {object}

en: {username} deleted {object}
cs: {username} smazal(a) {object}

en: {username} disliked {object}
cs: {username} se nelíbí {object}

en: {username} favorited {object}
cs: {username} si přidal(a) k oblíbeným {object}

en: {username} followed {object}
cs: {username} začal(a) sledovat {object}

en: {username} liked {object}
cs: {username} se líbí {object}

en: {username} posted {object}
cs: {username} vložil(a) {object}

en: {username} posted {object} to {target}
cs: {username} vložil(a) {object} do {target}

en: {username} shared {object}
cs: {username} sdílí {object}

en: {username} stopped following {object}
cs: {username} přestal(a) sledovat {object}

en: {username} tagged {object}
cs: {username} označil(a) štítkem {object}

en: {username} unfavorited {object}
cs: {username} si odstranil(a) z oblíbených {object}

en: {username} unliked {object}
cs: {username} se už nelíbí {object}

en: {username} unshared {object}
cs: {username} zrušil(a) sdílení {object}

en: {username} updated {object}
cs: {username} aktualizoval(a) {object}

en: ← Newer
cs: ← Novější

en: ❖ Blog post by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
cs: ❖ Příspěvek od uživatele <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
cs: ❖ Prohlížení tvoreb uživatele <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
