GNU MediaGoblin - en to ca translation catalogue (362 entries)

en: 
                  Closed Report #%(report_id)s
ca: 
                  Informe reportat #%(report_id)s tancat.

en: 
                ❖ Published by <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>
ca: 
                ❖ Publicat per <a href="%(user_url)s"
                              class="comment_authorlink">%(username)s</a>

en: 
              CONTENT BY
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>
              HAS BEEN DELETED
ca: 
              S'HA ELIMINAT EL CONTINGUT DE
                <a href="%(user_url)s"> %(user_name)s</a>

en:  to access your account?
ca: per accedir al vostre compte?

en: "%s" added to collection "%s"
ca: "%s" afegir a la col.lecció "%s"

en: "%s" already in collection "%s"
ca: "%s" ja és a la col.lecció "%s"

en: # of Comments Posted
ca: número de comentaris publicats

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
ca: %(collection_title)s (la col.lecció de %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
ca: %(collection_title)s per a <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(formatted_time)s ago
ca: Fa %(formatted_time)s

en: %(username)s's collections
ca: Les col·leccions de %(username)s

en: %(username)s's media
ca: Mitjà de %(username)s

en: %(username)s's profile
ca: Perfil de %(username)s

en: (remove)
ca: (elimina)

en: -- Select --
ca: -- Sel.leccionar --

en: <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>'s account
ca: Compte de <a href="%(user_url)s">%(user_name)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s collections
ca: Les col·leccions de <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>'s media
ca: Mitjans de <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: <strong>Confidential</strong> - The client can
                    make requests to the GNU MediaGoblin instance that can not be
                    intercepted by the user agent (e.g. server-side client).<br />
                    <strong>Public</strong> - The client can't make confidential
                    requests to the GNU MediaGoblin instance (e.g. client-side
                    JavaScript client).
ca: <strong>Confidencial</strong> - El client pot
                    fer peticions a la instància GNU MediaGoblin que no pot ésser
                    interceptada per l'agent d'usuari (el client a la part servidor).<br />
                    <strong>Public</strong> - El client no pot fer peticions 
                    confidencials a la instància GNU MediaGoblin (la part   
                    client JavaScript).

en: A collection with that slug already exists for this user.
ca: Ja existeix una col·lecció d'aquest usuari sota aquesta fitxa

en: Account settings saved
ca: Els detalls del compte s'han guardat

en: Action Taken
ca: Acció presa

en: Active Users
ca: Usuaris actius

en: Add
ca: Afegir

en: Add a Persona email address
ca: Afegiu una adreça de correu de Persona.

en: Add a collection
ca: Afegir a la col.lecció

en: Add a comment
ca: Afegeix un comentari

en: Add a new collection
ca: Afegir una nova col.lecció

en: Add an OpenID
ca: Afegeix un OpenID

en: Add attachment
ca: Afegeix un fitxer adjunt

en: Add media
ca: Tots els fitxers

en: Add this comment
ca: Afegir aquest comentari

en: Add to a collection
ca: Afegeix a la col·lecció

en: Add your media
ca: Afegeix el teu mitjà

en: Add “%(media_title)s” to a collection
ca: Afegeix “%(media_title)s” a una col·lecció

en: Added
ca: Afegit

en: All rights reserved
ca: Tots els drets reservats

en: Allow
ca: Permetre

en: Almost done! Your account still needs to be activated.
ca: Gairebé esteu! Tan sols falta que activeu el vostre compte

en: An acceptable processing file was not found
ca: No s'ha trobat cap fitxer adient per processar.

en: An email has been sent with instructions on how to change your password.
ca: S'ha enviat un correu amb instruccions de com cambiar la teva contrasenya

en: An email should arrive in a few moments with instructions on how to do so.
ca: Us hauria d'arribar un correu amb les instruccions per a fer-ho.

en: An entry with that slug already exists for this user.
ca: Ja existeix una entrada amb aquesta fitxa per aquest usuari

en: An error occured
ca: S'ha trobat un error

en: Applications with access to your account can:
ca: Les aplicacions amb accés al vostre compte poden:

en: Atom feed
ca: Canal Atom

en: Attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Authorization
ca: Autorització

en: Authorization Complete
ca: Autorització completa

en: Authorization Finished
ca: Autorització finalitzada

en: Authorize
ca: Autoritzeu

en: Bad Request
ca: Petició incorrecta

en: Ban the user
ca: Feu fora l'usuari

en: Bio
ca: Biografia

en: Browse collections
ca: Navega les col·leccions

en: CSRF cookie not present. This is most likely the result of a cookie blocker or somesuch.<br/>Make sure to permit the settings of cookies for this domain.
ca: No s'ha trobat la galeta CSRF. Potser ha estat blocada.<br/>Assegureu-vos de permetre les galetes d'aquest domini.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cannot link theme... no theme set
ca: No es pot enllaçar el tema... no hi ha tema establert

en: Change account settings
ca: Modificar els ajustaments del compte

en: Change your information
ca: Canvieu la vostra informació

en: Change your password.
ca: Canvieu la vostra contrasenya

en: Changing %(username)s's account settings
ca: Modificant els detalls del compte de %(username)s

en: Changing %(username)s's email
ca: Canviant l'adreça de %(username)s

en: Changing %(username)s's password
ca: Modificant la contrasenya de %(username)s.

en: Closed Reports
ca: Informes reportats tancats

en: Collected in
ca: Afegit a la col·lecció el

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Collection "%s" added!
ca: S'ha afegit la col.leccio "%s"!

en: Comment
ca: Comenta

en: Comment Preview
ca: Previsualització del comentari

en: Copy and paste this into your client:
ca: Copieu i enganxeu això al vostre client:

en: Copying to public storage failed.
ca: Ha fallat la còpia al magatzem públic.

en: Could not link "%s": %s exists and is not a symlink
ca: No s'ha pogut enllaçar "%s" perquè hi ha un fitxer, que no és un enllaç, amb el mateix nom.

en: Could not read the image file.
ca: No s'ha pogut llegir l'arxiu d'imatge

en: Could not send password recovery email as your username is inactive or your account's email address has not been verified.
ca: No hem pogut enviar el correu de recuperació de contrasenya perquè el teu nom d'usuari és inactiu o bé l'adreça electrònica del teu compte no ha sigut verificada.

en: Couldn't find someone with that username.
ca: No s'ha trobat cap usuari amb aquest nom.

en: Create
ca: Crea

en: Create an account!
ca: Creeu un compte!

en: Create new collection
ca: Crea una nova col·lecció

en: Create one here!
ca: Creeu-ne un aquí!

en: Created
ca: Creat

en: Delete
ca: Esborrar

en: Delete a Persona email address
ca: Esborreu una adreça de correu de Persona.

en: Delete an OpenID
ca: Elimina un OpenID

en: Delete my account
ca: Elimina el meu compte

en: Delete permanently
ca: Esborrar permanentment

en: Delete the content
ca: Esborreu el comentari

en: Deny
ca: Denegar

en: Description
ca: Descripció

en: Description of this collection
ca: Descripció d'aquesta col.lecció

en: Description of this work
ca: Descripció d'aquest treball.

en: Do you want to authorize
ca: Voleu autoritzar

en: Don't have an account yet?
ca: Encara no teniu un compte?

en: Don't have one yet? It's easy!
ca: No en tens una encara? Es fàcil!

en: Download
ca: Descarregar

en: Download model
ca: Descarrega el model

en: Edit
ca: Editar

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Editing %(collection_title)s
ca: Editant %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
ca: Edició de %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
ca: S'està editant el perfil de %(username)s

en: Editing attachments for %(media_title)s
ca: Editant afegits per a %(media_title)s

en: Email
ca: Adreça de correu

en: Email address
ca: Adreça electrònica

en: Email me when others comment on my media
ca: Envia'm correu quan d'altres comentin al meu mitjà

en: Email verification needed
ca: Cal que verifiqueu l'adreça electrònica

en: Enable insite notifications about events.
ca: Habiliteu les notificacions internes d'esdeveniments.

en: Enter your old password to prove you own this account.
ca: Introdueix la teva contrasenya antiga per comprovar que aquest compte és teu.

en: Enter your password to prove you own this account.
ca: Introduïu la vostra contrasenya d'aquest compte

en: Explore
ca: Explorar

en: File
ca: Fitxer

en: File Format
ca: Format del fitxer

en: File Report
ca: Reporteu el fitxer

en: Forgot your password?
ca: Has oblidat la teva contrasenya?

en: Front
ca: Davant

en: Go to page:
ca: Anar a la pàgina:

en: Here you can track the state of media being processed on this instance.
ca: Aqui pots seguir l'estat del mitjà que s'està processant a aquesta instància.

en: Here's a spot to tell others about yourself.
ca: Aqui hi ha un espai per explicar de tu als demés

en: Hi %(username)s,
    
    to activate your GNU MediaGoblin account, open the following URL in
    your web browser:
    
    %(verification_url)s
ca: Hola %(username)s,
    
    per activar el vostre compte de GNU MediaGoblin account, obriu aquest enllaç
    amb el vostre navegador:
    
    %(verification_url)s

en: Hi %(username)s,
    %(comment_author)s commented on your post (%(comment_url)s) at %(instance_name)s
ca: Hola %(username)s,
    %(comment_author)s ha comentat el teu post (%(comment_url)s) a %(instance_name)s

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
ca: Hola, una benvinguda al MediaGoblin!

en: Hi,
    
    We wanted to verify that you are %(username)s. If this is the case, then 
    please follow the link below to verify your new email address.
    
    %(verification_url)s
    
    If you are not %(username)s or didn't request an email change, you can ignore
    this email.
ca: Hola,
    
    hem volgut verificar que ets %(username)s. Si és el cas, feu clic a l'enllaç següent per tal de verificar la vostra nova adreça de correu.
    
    %(verification_url)s
    
    Si no sou %(username)s o no autoritzeu aquest canvi d'adreça, podeu ignorar aquest correu.

en: However, old link directory symlink found; removed.
ca: Tot i així, l'enllaç antic al directori s'ha trobat; eliminat.

en: I am sure I want to delete this
ca: Estic segur que vull esborrar això

en: I am sure I want to remove this item from the collection
ca: Estic segur que vull esborrar aquest element de la col.lecció

en: If that email address (case sensitive!) is registered an email has been sent with instructions on how to change your password.
ca: Si aquesta adreça de correu és correcta, s'ha enviat un missatge amb instruccions per canviar la vostra contrasenya

en: If you are that person but you've lost your verification email, you can <a href="%(login_url)s">log in</a> and resend it.
ca: Si sou aquest usuari però heu perdut el correu de verificació, podeu <a href="%(login_url)s">entrar</a> i tornar-lo a enviar.

en: Image for %(media_title)s
ca: Imatge per %(media_title)s

en: Image of goblin stressing out
ca: Imatge d'un goblin fent exercici

en: In case it doesn't:
ca: Per si no hi fos:

en: Include a note
ca: Incluir una nota

en: Invalid User name or email address.
ca: Nom d'usuari o adreça de correu incorrecte

en: Invalid file given for media type.
ca: Aquest tipus de fitxer no és vàlid.

en: Last 10 successful uploads
ca: Les últimes 10 pujades correctes

en: License
ca: Llicència

en: License preference
ca: Llicència per defecte

en: Location
ca: Ubicació

en: Log in
ca: Entreu

en: Log in to create an account!
ca: Inicieu una sessió per crear un compte

en: Log out
ca: Surt

en: Logging in failed!
ca: Hi ha hagut un error en l'inici de sessió

en: Mark all read
ca: Marqueu-los tots com a llegits

en: Max file size: {0} mb
ca: Mida màxima del fitxer: {0} Mb

en: Media in-processing
ca: S'està processant el fitxer

en: Media processing panel
ca: Quadre de processament de fitxers

en: Media tagged with: %(tag_name)s
ca: Mitjà marcat amb: %(tag_name)s

en: MediaGoblin logo
ca: Logo de MediaGoblin

en: Most recent media
ca: Mitjans més recents

en: Must provide an oauth_token.
ca: Heu de donar una oauth_token.

en: Name
ca: Nom

en: New comments
ca: Nous comentaris

en: New email address
ca: Nova adreça de correu

en: New password
ca: Nova contrasenya

en: No OpenID service was found for %s
ca: No s'ha trobat un servei d'OpenID per a %s

en: No asset directory for this theme
ca: No hi ha un directori de recursos per a aquest tema

en: No closed reports found.
ca: No s'ha trobat cap informe reportats tancat.

en: No failed entries!
ca: Sense entrades fallades!

en: No media in-processing
ca: No s'està processant cap mitjà

en: No open reports found.
ca: No s'ha trobat cap informe obert.

en: No processed entries, yet!
ca: Encara no hi ha entrades processades!

en: No request token found.
ca: No s'ha trobat un testimoni de petició.

en: No users found.
ca: No hem trobat cap usuari.

en: OAuth client connections
ca: Connexions de clients OAuth

en: Object Height
ca: Alçada de l'objecte

en: Old link found for "%s"; removing.
ca: S'ha trobat un enllaç antic per a "%s" i s'ha eliminat.

en: Old password
ca: Contrasenya antiga

en: Older →
ca: Més antic →

en: Oops!
ca: Ups!

en: Oops, your comment was empty.
ca: Uups, el teu comentari era buit.

en: OpenID was successfully removed.
ca: S'ha eliminat l'OpenID

en: OpenID's
ca: OpenIDs

en: Operation not allowed
ca: Operació no permesa

en: Or login with OpenID!
ca: O entreu amb un OpenID.

en: Or login with Persona!
ca: O inicieu la sessió amb Persona!

en: Or login with a password!
ca: O entreu amb una contrasenya.

en: Or register with OpenID!
ca: O registreu-vos amb un OpenID.

en: Or register with Persona!
ca: O registreu-vos amb Persona!

en: Original file
ca: Arxiu original

en: PDF file
ca: Fitxer PDF

en: Password
ca: Contrasenya

en: Persona's
ca: de Persona

en: Perspective
ca: Perspectiva.

en: Please check your entries and try again.
ca: Si et plau, comprova les teves entrades i intenta-ho de nou.

en: Post new media as you
ca: Publicar nout mitjà com a tu

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
ca: Funciona amb <a href="http://mediagoblin.org/" title='versió de %(version)s>MediaGoblin</a>, un projecte de <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Profile changes saved
ca: Els canvis al perfil s'han guardat

en: RESOLVED
ca: SOLUCIONAT

en: Really delete %(title)s?
ca: Realment vols esborrar %(title)s?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
ca: Confirmeu l'eliminació de l'usuari %(user_name)s i els seus continguts.

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
ca: Relment eliminar %(media_title)s de %(collection_title)s?

en: Reason
ca: Motiu

en: Reason for Reporting
ca: Raó per informar

en: Recover password
ca: Recuperar contrasenya

en: Redirect URI
ca: Redireccionar URI

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
ca: Alliberat segons la <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Codi font</a> disponible.

en: Remove
ca: Eliminar

en: Report
ca: Informeu-ne

en: Report management panel
ca: Tauler d'informes reportats de l'usuari

en: Report media
ca: Informar mitjà

en: Report panel
ca: Tauler de notificacions reportades

en: Reported By
ca: Reportat per

en: Reported comment
ca: Comentari reportat

en: Reporting this Comment
ca: Reporteu aquest comentari.

en: Resend verification email
ca: Torna'm a enviar el correu de verificació

en: Resent your verification email.
ca: Torna'm a enviar el correu de verificació

en: Resolve
ca: Solucioneu-ho

en: Resolve This Report
ca: Solucioneu aquesta notificació

en: Resolved
ca: Solucionat

en: Return to Reports Panel
ca: Torneu al Tauler de Reportar informes.

en: Save
ca: Desa

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: See your information (e.g profile, media, etc...)
ca: Veure la vostra informació (p. ex. perfil, mitjan

en: Send instructions
ca: Enviar instruccions

en: Send the user a message
ca: Envieu un missatge a l'usuari

en: Separate tags by commas.
ca: Separa els tags amb comes.

en: Set password
ca: Establir contrasenya

en: Set your new password
ca: Estableix la teva nova contrasenya

en: Side
ca: Costat

en: Sign in to create an account!
ca: Identifiqueu-vos per crear un compte!

en: Skipping "%s"; already set up.
ca: S'ha omès "%s" perquè ja està llest.

en: Slug
ca: Fitxa

en: Someone has registered an account with this username, but it still has to be activated.
ca: Algú ja ha registrat un compte amb aquest nom d'usuari, però encara l'ha d'activar.

en: Sorry Dave, I can't let you do that!</p><p>You have tried  to perform a function that you are not allowed to. Have you been trying to delete all user accounts again?
ca: David, no et puc deixar fer això!</p><p>Has intentat fer alguna cosa que no se't permet fer... com eliminar, una altra vegada, tots els comptes!

en: Sorry, I don't support that file type :(
ca: Ho sento, no puc manegar aquest tipus d'arxiu :(

en: Sorry, a user with that email address already exists.
ca: Perdó, ja existeix un usuari amb aquesta adreça de correu.

en: Sorry, a user with that name already exists.
ca: Lamentablement aquest usuari ja existeix.

en: Sorry, an account is already registered to that OpenID.
ca: Ja hi ha un compte registrat amb aquesta OpenID.

en: Sorry, an account is already registered to that Persona email.
ca: Ho sentim, ja hi ha un compte registrat per aquest correu de Persona.

en: Sorry, an account is already registered with that Persona email address.
ca: Disculpeu, ja s'ha registrat un compte de Persona amb aquesta adreça de correu.

en: Sorry, authentication is disabled on this instance.
ca: No es permet l'autenticació en aquesta instància.

en: Sorry, comments are disabled.
ca: Els comentaris estan desactivats.

en: Sorry, no such report found.
ca: Ho sento, no s'ha trobat cap informe.

en: Sorry, registration is disabled on this instance.
ca: Ho sentim, el registre està desactivat en aquest cas.

en: Sorry, reporting is disabled on this instance.
ca: Ho sentim, no és possible avisar en aquest cas.

en: Sorry, the OpenID server could not be found
ca: No s'ha pogut trobar aquest servidor d'OpenID

en: Sorry, the file size is too big.
ca: Ho sentim, la mida del fitxer és massa gran.

en: Sorry, this audio will not work because 
    	your web browser does not support HTML5 
    	audio.
ca: Ho sento, aquest audiothis àudio no funcionarà perque 
     »el teu navegador web no contempla suport d'àudio 
     »HTML5.

en: Sorry, this video will not work because
          your web browser does not support HTML5 
          video.
ca: Aquest vídeo no funciona perquè
    el vostre navegador web no soporta
    vídeos HTML5.

en: Sorry, uploading this file will put you over your upload limit.
ca: Ho sentim, pujant aquest fitxer assolireu el vostre límit de pujada.

en: Sorry, you have reached your upload limit.
ca: Ho sentim, hey assolit el límit de pujada.

en: Status
ca: Estat

en: Stay logged in
ca: Recorda'm

en: Subscribed to comments on %s!
ca: Us heu subscrit als comentaris de %s.

en: Tagged with
ca: Etiquetat com

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Take away privilege
ca: Treure privilegi

en: Terms of Service
ca: Condicions del servei

en: That OpenID is not registered to this account.
ca: Aquest OpenID no està registrat amb aquest compte

en: That Persona email address is not registered to this account.
ca: Aquesta adreça de correu de Persona no està registrada a aquest compte.

en: The Persona email address was successfully removed.
ca: L'adreça de correu de Persona s'ha eliminat satisfactòriament.

en: The client {0} has been registered!
ca: El client {0} ha sigut enregistrat!

en: The collection was not deleted because you didn't check that you were sure.
ca: La col.lecció no s'ha esborrat perquè no has marcat que n'estiguessis segur.

en: The item was not removed because you didn't check that you were sure.
ca: L'element no s'ha eliminat perque no has marcat que n'estiguessis segur.

en: The media was not deleted because you didn't check that you were sure.
ca: El mitjà no s'ha esborrat perque no has marcat que n'estiguessis segur.

en: The name of the OAuth client
ca: El nom del client OAuth

en: The redirect URI for the applications, this field
                is <strong>required</strong> for public clients.
ca: La URI de redirecció per les aplicacions, aquest camp
                és <strong>requeriment</strong> per els clients públics.

en: The request sent to the server is invalid, please double check it
ca: La petició enviada al servidor no és vàlida. Si us plau, reviseu-la.

en: The slug can't be empty
ca: La fitxa no pot ser buida

en: The title can't be empty
ca: El títol no pot ser buit

en: The title part of this collection's address. You usually don't need to change this.
ca: La part del títol de l'adreça d'aquesta col.lecció. Normalment no cal que canviis això.

en: The title part of this media's address. You usually don't need to change this.
ca: El títol de l'adreça d'aquest mitjà. Normalment no necessites modificar això.

en: The user id is incorrect.
ca: L'identificador d'usuari és incorrecte.

en: The verification key or user id is incorrect
ca: La clau de verificació o la identificació de l'usuari no són correctes.

en: The verification key or user id is incorrect.
ca: La clau de verificació o l'identificador d'usuari és incorrecte.

en: There doesn't seem to be a page at this address. Sorry!</p><p>If you're sure the address is correct, maybe the page you're looking for has been moved or deleted.
ca: No s'ha trobat una pàgina a aquesta adreça.</p><p>Potser ha estat eliminada o s'ha canviat de lloc.

en: There doesn't seem to be any media here yet...
ca: Sembla que no hi ha cap mitjà aqui encara...

en: These uploads failed to process:
ca: No s'han pogut penjar els següents fitxers:

en: This address contains errors
ca: Aquesta adreça conté errors

en: This field does not take email addresses.
ca: Aquest camp no permet introduir adreces de correu

en: This field is required for public clients
ca: Aquest camp és requeriment per a clients públics

en: This field requires an email address.
ca: Aquest camp necessita una adreça de correu

en: This is where your media will appear, but you don't seem to have added anything yet.
ca: Aqui és on apareixerà el teu mitjà, però sembla que encara no hi has afegit res.

en: This site is running <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, an extraordinarily great piece of media hosting software.
ca: El lloc esta usant <a href="http://mediagoblin.org">MediaGoblin</a>, una gran i extraordinària peça de software per allotjar mitjans.

en: This user hasn't filled in their profile (yet).
ca: Aquest usuari encara no ha escrit res al seu perfil.

en: This will be visible to users allowing your
                    application to authenticate as them.
ca: Això serà visiable a usuaris que permetin que la teva aplicació
                    s'autentifiqui com a ells.

en: This will be your default license on upload forms.
ca: Aquesta serà la vostra llicència per defecte en els formularis de carregada d'arxius.

en: Title
ca: Títol

en: To add your own media, place comments, and more, you can log in with your MediaGoblin account.
ca: Per afegir el teu propi mitjà, col.locar comentaris, i més, pots conectar-te amb el teu compte MediaGoblin.

en: Top
ca: Amunt

en: Type
ca: Tipus

en: User management panel
ca: Tauler d'administració de l'usuari

en: User panel
ca: Tauler d'usuari

en: User will be banned until:
ca: Fareu fora l'usuari fins:

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Username or Email
ca: Nom d'usuari o adreça de correu

en: Username or email
ca: Nom d'usuari o correu

en: Verification cancelled
ca: S'ha cancel·lat la verificació

en: Verification of %s failed: %s
ca: Ha fallat la verificació de %s: %s

en: Verify your email!
ca: Verifica el teu correu electrònic

en: Video transcoding failed
ca: La transformació del vídeo ha fallat

en: View all of %(username)s's media
ca: Mostra tots els mitjans de %(username)s

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
ca: Veure a <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: Warning from
ca: Alerta de

en: WebM file (VP8/Vorbis)
ca: Arxiu WebM (VP8/Vorbis)

en: WebM file (Vorbis codec)
ca: Arxiu WebM (Vorbis codec)

en: Website
ca: Lloc web

en: What action will you take to resolve the report?
ca: Quina acció heu près per solucionar aquest incident?

en: What privileges will you take away?
ca: Quins privilegis vols treure?

en: When Joined
ca: Data d'incorporació

en: When Reported
ca: Quan s'ha reportat

en: Why are you banning this User?
ca: Per què heu fet fora aquest usuari?

en: Woohoo! Submitted!
ca: Visca! S'ha enviat!

en: Wrong password
ca: Contrasenya errònia

en: Yes, really delete my account
ca: Elimina el compte

en: You added the attachment %s!
ca: S'ha adjuntat %s correctament.

en: You already have a collection called "%s"!
ca: Ja tens una col.lecció anomenada "%s"!

en: You are Banned.
ca: Heu estat expulsat.

en: You are about to delete an item from another user's collection. Proceed with caution.
ca: Ets a punt d'esborrar un element de la col.lecció d'un altre usuari. Prossegueix amb cautela.

en: You are about to delete another user's collection. Proceed with caution.
ca: Ets a punt d'esborrar la col.lecció d'un altre usuari. Prossegueix amb cautela.

en: You are about to delete another user's media. Proceed with caution.
ca: Ets a punt d'esborrar el mitjà d'un altre usuari. Prossegueix amb cautela.

en: You are editing a user's profile. Proceed with caution.
ca: Esteu editant el perfil d'un usuari. Aneu amb compte

en: You are editing another user's collection. Proceed with caution.
ca: Estas editant la col.lecció d'un altre usuari. Prossegueix amb cautela.

en: You are editing another user's media. Proceed with caution.
ca: Esteu editant fitxers d'un altre usuari. Aneu amb compte.

en: You are logged in as
ca: Heu iniciat sessió com a

en: You are no longer an active user. Please contact the system admin to reactivate your account.
ca: Ja no sou un usuari actiu. SI us plau contacteu amb l'administrador del sistema si voleu reactivar el vostre compte.

en: You can get a modern web browser that 
    	can play the audio at <a href="http://getfirefox.com">
    	  http://getfirefox.com</a>!
ca: Pots obtenir un navegador web modern que 
     »podrà reproduir l'àudio, a <a href="http://getfirefox.com">
     » http://getfirefox.com</a>!

en: You can get a modern web browser that 
          can play this video at <a href="http://getfirefox.com">
          http://getfirefox.com</a>!
ca: Publiqueu nou contingut com a vos

en: You can now log in using your new password.
ca: Ara et pots conectar amb la teva nova contrasenya.

en: You can only edit your own profile.
ca: Només podeu editar el vostre perfil.

en: You can track the state of media being processed for your gallery here.
ca: Aquí pots seguir l'estat del mitjà que s'està processant per la teva galeria

en: You can use
                            <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                            Markdown</a> for formatting.
ca: Podeu usar
                            <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                            Markdown</a> per a formatar el text.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> for formatting.
ca: Podeu usar
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> per a formatar el text.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
ca: Pots utilitzar⏎ <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">⏎ Markdown</a> per donar-li format

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> for formatting.
ca: Podeu usar <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> per a formatar el text.

en: You can't delete your only OpenID URL unless you have a password set
ca: No podeu eliminar el vostre únic localitzador d'OpenID sense haver definit una contrasenya

en: You can't delete your only Persona email address unless you have a password set.
ca: No podeu eliminar només l'adreça de Persona si no li heu definit una contrasenya.

en: You cannot take action against an administrator
ca: No podeu dur a emprendre accions contra un administrador

en: You deleted the collection "%s"
ca: Has esborrat la col.lecció "%s"

en: You deleted the item from the collection.
ca: Has esborrat l'element de la col.lecció

en: You deleted the media.
ca: Has esborrat el mitjà

en: You have been banned
ca: Heu estat expulsat

en: You have to select or add a collection
ca: Has de sel.leccionar o afegir una col.lecció

en: You must be logged in so we know who to send the email to!
ca: Has d'estar conectat per saber a qui hem d'enviar el correu!

en: You must provide a file.
ca: Heu d'escollir un fitxer.

en: You need to confirm the deletion of your account.
ca: Heu de confirmar l'eliminació del vostre compte.

en: You will not receive notifications for comments on %s.
ca: Ja no rebreu més notificacions de comentaris de %s.

en: You've already verified your email address!
ca: Ja has verificat la teva adreça de correu!

en: Your OAuth clients
ca: Els vostres clients OAuth

en: Your OpenID url was saved successfully.
ca: S'ha desat el vostre localitzador d'OpenID.

en: Your Persona email address was saved successfully.
ca: La vostra adreça de Persona s'ha desat satisfactòriament.

en: Your comment has been posted!
ca: El teu comentari s'ha publicat!

en: Your email address has been verified.
ca: S'ha verificat la vostra adreça de correu

en: Your email address has been verified. You may now login, edit your profile, and submit images!
ca: Ja s'ha verificat la vostra adreça electrònica. Ara podeu entrar, editar el vostre perfil i penjar imatge!

en: Your last 10 successful uploads
ca: Les teves 10 últimes pujades correctes

en: Your password was changed successfully
ca: S'ha canviat l'adreça de correu correctament

en: an unknown application
ca: una aplicació desconeguda

en: commented on your post
ca: comentat al teu post

en: day
ca: dia

en: feed icon
ca: Icona RSS

en: hour
ca: hora

en: indefinitely
ca: indefinidament

en: log out
ca: surt

en: minute
ca: minut

en: month
ca: mes

en: newer
ca: més nou

en: older
ca: més antic

en: unoconv failing to run, check log file
ca: No s'ha pogut executar unoconv. Comproveu el registre d'errors.

en: until %(until_when)s
ca: fins %(until_when)s

en: week
ca: setmana

en: year
ca: any

en: ← Newer
ca: ← Més nou

en: ❖ Browsing media by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
ca: ❖ Navegant mitjà per a <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
