GNU MediaGoblin - en to bg translation catalogue (130 entries)

en: "%s" added to collection "%s"
bg: "%s" е добавено към колекцията "%s"

en: "%s" already in collection "%s"
bg: "%s" вече е в колекцията "%s"

en: %(collection_title)s (%(username)s's collection)
bg: %(collection_title)s (колекция на %(username)s)

en: %(collection_title)s by <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>
bg: %(collection_title)s от <a href="%(user_url)s">%(username)s</a>

en: %(username)s's profile
bg: Профил на %(username)s

en: (remove)
bg: (премахване)

en: Account settings saved
bg: Настройките на профила са запазени

en: Add
bg: Добавяне

en: Add a collection
bg: Добавяне на колекция

en: Add a comment
bg: Добавяне на коментар

en: Add a new collection
bg: Добавяне на нова колекция

en: Add an OpenID
bg: Добавяне на OpenID

en: Add this comment
bg: Добавяне на коментара

en: Add to a collection
bg: Добавяне към колекция

en: Add “%(media_title)s” to a collection
bg: Добавяне на “%(media_title)s” към колекция

en: Added
bg: Добавено

en: All rights reserved
bg: Всички права запазени

en: Allow
bg: Позволение

en: An error occured
bg: Възникна грешка

en: Atom feed
bg: Емисия Atom

en: Bad Request
bg: Неправилна заявка

en: Bio
bg: Биография

en: Browse collections
bg: Преглед на колекциите

en: Cancel
bg: Отказ

en: Change account settings
bg: Промяна настройките на профила

en: Change your information
bg: Промяна на данните ви

en: Changing %(username)s's account settings
bg: Промяна настройките на профила на %(username)s

en: Changing %(username)s's email
bg: Промяна е-пощата на %(username)s

en: Changing %(username)s's password
bg: Промяна паролата на %(username)s

en: Collection
bg: Колекция

en: Comment
bg: Коментар

en: Comment Preview
bg: Преглед на коментара

en: Create
bg: Създаване

en: Create an account!
bg: Създаване на профил

en: Create new collection
bg: Създаване на нова колекция

en: Create one here!
bg: Създайте си!

en: Created
bg: Създадено

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete an OpenID
bg: Изтриване на OpenID

en: Delete my account
bg: Изтриване на профила ми

en: Deny
bg: Забрана

en: Description
bg: Описание

en: Description of this collection
bg: Описание на колекцията

en: Don't have an account yet?
bg: Нямате профил?

en: Download
bg: Изтегляне

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit profile
bg: Редактиране на профила

en: Editing %(collection_title)s
bg: Редактиране на %(collection_title)s

en: Editing %(media_title)s
bg: Редактиране на %(media_title)s

en: Editing %(username)s's profile
bg: Редактиране профила на %(username)s

en: Email
bg: Е-поща

en: Email address
bg: Адрес на е-поща

en: Email verification needed
bg: Нужна е проверка на е-пощата

en: File
bg: Файл

en: File Format
bg: Файлов формат

en: Forgot your password?
bg: Забравили сте паролата си?

en: Go to page:
bg: Отиване на страница:

en: Hi there, welcome to this MediaGoblin site!
bg: Здравейте и добре дошли в този сайт на MediaGoblin!

en: I am sure I want to remove this item from the collection
bg: Наистина искам да премахна този запис от колекцията

en: Include a note
bg: Добавяне на бележка

en: Invalid User name or email address.
bg: Неправилно потребителско име или е-поща.

en: Last 10 successful uploads
bg: Последни 10 успешни качвания

en: License
bg: Лиценз

en: Location
bg: Местоположение

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Изход

en: Logging in failed!
bg: Грешка при влизането

en: Mark all read
bg: Отбелязване на всички като прочетени

en: MediaGoblin logo
bg: Лого на MediaGoblin

en: Name
bg: Име

en: New comments
bg: Нови коментари

en: New email address
bg: Нов адрес на е-поща

en: New password
bg: Нова парола

en: Old password
bg: Стара парола

en: Older →
bg: По-старо →

en: Oops!
bg: Опа!

en: Operation not allowed
bg: Действието не е позволено

en: PDF file
bg: Файл PDF

en: Password
bg: Парола

en: Powered by <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, a <a href="http://gnu.org/">GNU</a> project.
bg: Задвижвано от <a href="http://mediagoblin.org/" title='Version %(version)s'>MediaGoblin</a>, проект на <a href="http://gnu.org/">GNU</a>.

en: Profile changes saved
bg: Промените в профила са запазени

en: Really delete %(title)s?
bg: Наистина ли да се изтрие %(title)s?

en: Really delete user '%(user_name)s' and all related media/comments?
bg: Наистина ли да се изтрие потребителят '%(user_name)s' и всички прилежащи файлове и коментари?

en: Really remove %(media_title)s from %(collection_title)s?
bg: Наистина ли да се премахне %(media_title)s от %(collection_title)s?

en: Recover password
bg: Възстановяване на парола

en: Released under the <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Source code</a> available.
bg: Публикувано съгласно <a href="http://www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html">AGPL</a>. <a href="%(source_link)s">Изходният код</a> е наличен.

en: Remove
bg: Премахване

en: Save
bg: Запис

en: Save changes
bg: Запазване на промените

en: Send instructions
bg: Изпращане на указания

en: Set password
bg: Задаване на парола

en: Set your new password
bg: Задаване на нова парола

en: Sorry, no such user found.
bg: Не е открит такъв потребител.

en: Tags
bg: Етикети

en: The name of the OAuth client
bg: Име на OAuth клиента

en: The title can't be empty
bg: Заглавието е задължително

en: This address contains errors
bg: Адресът съдържа грешки

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Вид

en: Username
bg: Потребителско име

en: Username or Email
bg: Потребителско име или е-поща

en: Username or email
bg: Потребителско име или е-поща

en: Verification cancelled
bg: Проверката е отменена

en: Verification of %s failed: %s
bg: Грешка при проверката на %s: %s

en: Verify your email!
bg: Проверете е-пощата си!

en: View on <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>
bg: Разглеждане с <a href="%(osm_url)s">OpenStreetMap</a>

en: Wrong password
bg: Грешна парола

en: Yes, really delete my account
bg: Да, наистина да се изтрие профилът ми

en: You are logged in as
bg: Влезли сте като

en: You can now log in using your new password.
bg: Вече може да влезете с новата си парола.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> for formatting.
bg: Може да ползвате
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">
                          Markdown</a> за форматиране.

en: You can use
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> for formatting.
bg: Може да ползвате
                          <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics">
                          Markdown</a> за форматиране.

en: You can use <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> for formatting.
bg: Може да ползвате <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown/basics" target="_blank">Markdown</a> за форматиране.

en: You deleted the collection "%s"
bg: Изтрихте колекцията "%s"

en: You deleted the item from the collection.
bg: Изтрихте запис от колекцията.

en: You have to select or add a collection
bg: Трябва да изберете или добавите колекция

en: You must provide a file.
bg: Трябва да предоставите файл

en: Your comment has been posted!
bg: Коментарът ви е публикуван.

en: Your email address has been verified.
bg: Адресът на е-пощата ви е проверен.

en: Your password was changed successfully
bg: Паролата ви е сменена успешно

en: day
bg: ден

en: hour
bg: час

en: log out
bg: изход

en: minute
bg: минута

en: month
bg: месец

en: newer
bg: по-ново

en: older
bg: по-старо

en: week
bg: седмица

en: year
bg: година

en: ← Newer
bg: ← По-ново
